Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Bawił się ktoś w te rejestrowanie na gunclub po ten pistolet? Mi coś nie działa to

 

Ja jestem już dawno tam zarejestrowany więc jak tylko uruchomiłem grę wpisałem kod na grę online to dostałem pistolet

ja nawet nie pamietalem ze jestem tam zarejestrowany ale pistolet dostalem odrazu po wpisaniu online passa

Odnośnik do komentarza

Bawił się ktoś w te rejestrowanie na gunclub po ten pistolet? Mi coś nie działa to

 

Ja jestem już dawno tam zarejestrowany więc jak tylko uruchomiłem grę wpisałem kod na grę online to dostałem pistolet

ja nawet nie pamietalem ze jestem tam zarejestrowany ale pistolet dostalem odrazu po wpisaniu online passa

 

Miałem tak samo :)

 

Ja jeszcze o tym Battlefield 3 z PSS. Przez krótki okres czasu będzie to edycja limitowana, czyli dostanie się też za darmo Back to Karkand :P

 

uRndu.jpg

 

FUCK! Ja nie wytrzymałem i kupiłem dziś golasa za normalna cenę a teraz się dowiaduję, nie dość, że bedzie na psn to jeszcze z mapkami...! FUCK

 

Ps. Poczatek singla który zdarzyłem jedynie obczaić robi dobre wrażenie, mocno cod-owaty hehe

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ale poezja :D

 

Tylko zeby nie odwalili czegos takiego jak z DLC do GT5. :P

 

poezja z tą limitką na pss. Co bylo z dlc do GT5?

dlc działa tylko na zakupionym koncie. ( bedzie patch ograniczajacy do JEDNEJ konsoli na ktorej zakupiono )

mam nadzieje ze tak bedzie z bf ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

@szpic

 

Nie rozumiem takiego gadania. To że ciebie wyruchali to nie znaczy że inni muszą dać się naciąć. Jak inni kupią z PSS za 50zł to coś na tym stracisz? Zyskasz? Ty wybuliłeś 200zł, i EA ma cię już w (pipi)e prawdę mówiąc. Trzeba było poczekać 3 dni to miałbyś grę bez pudełku i instrukcji i płyty za 1/4 ceny. Ci co mieli zamówić preordery, zamówili, zapłacili. Ci co nie zamówili, i tak zapłacą, mniej ale jednak. Kasa leci do EA, a żale wylane przez kilku grajków mało ich obchodzą. No chyba że nagle cały świat się zbuntuje i nikt nigdy nie kupi już gry od EA.

 

E: i nie mów mi 'ty nie wydałeś 200zł - nie wiesz co czuję'. Ja mam FIFĘ 12 w pudełku kupioną za 212 nowych złotych polskich podczas gdy inni mają tą samą grę za ok. 50zł i nie pałam do nich agresją :)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

@ szarku - Przy logowaniu się masz na dole Connect with PSN, gdzie wpisujesz dane z konta na ps3 i potem tymi danymi logujesz się na Battlelogu. Też się z tym męczyłem przy okazji bety ale problem jest banalny w rozwiązaniu.

 

Przeszedłem póki co Operacja Gilotyna- średnia misja. Póki co misja z pierwszych trailerów i misja z odrzutowcami zrobiły na mnie większe wrażenie. Oby im dalej tym lepiej.

 

Graficznie ogólnie dałbym grze - singiel 9- sa momenty, że naprawdę widać starania autorów silnika, który wyciąga z konsol momentami 110% ale i są momenty- szczególnie nocne misje, gdzie poza niektórymi teksturami i oświetleniem gra wygląda tylko dobrze. Animacja najwyższa półka, i to też winduje ocenę o pół oczka w górę.

 

Multi- takie 8-8,5. Tereny są duże- owszem. Graficznie widać nawet spora poprawę względem bety, jednak doczytujące się tekstury i popup czasem psują wrażenie estetyki. Mimo wszystko jestem zadowolony z samej gry, mimo że też dałem się EA w pręta zrobić z tą ceną pudełkową. NIGDY już nie kupię gry EA w takiej wersji. Zastanawiam się czy za niedługo nie zobaczymy Resistance 3 i Uncharted 3 w takiej dystrybucji również, mimo że to gry SOny.

Edytowane przez Jakim
Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego,że oni doskonale zdają sobie sprawę,że ludzie się składają dlatego też dają cenę z kosmosu(no sorry ale jakby ktoś sam chciał kupić to śmiech).

 

Była już identyczna sytuacja z infamousem 2, też kupiłem wersję pudełkową i co? Nie płacze bo a) miejsca na dysku nie mam b) konta mi się kończą na konsoli c) mogę gre zawsze odsprzedać, ze składki już nie.

 

Przestańcie się kłócić, co kto lubi bo ja akurat nie żałuję ani jednego wydanego grosza, a niech se wychodzi 4 razy taniej, mam to gdzieś.

Odnośnik do komentarza

Szpic nie rozumiem ciebie,po co ta zawiść?Jak pisałem kilka dni temu że możliwy jest BF3 na PSS tak jak Fifa12 to zlewka i dalej hype był nakręcany,teraz jak to wyszło to nagle to my ci źli.Mam nadzieję ze będzie jak z Crysis 2 i Fifa12,że online będzie bez passów.

Jakim jeżeli EA skoczą słupki sprzedaży to na bank.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Musze przyznac, ze singiel przypadl mi mocno do gustu. OCeniam go jako bardzo dobry (jakies 8/10). Podobala mi sie fabula oraz zakocnzenie. Mialem kilka mniej ciekawych bugow - m.in wychodzacy wrog ze sciany. Najbardziej irytowaly mnie jednak glupie checkpointy, gdzie grajac na najtrudniejszym poziomi trudnosci cholera mnie brala pod koniec gry, gdy trzeba bylo sie niezle nameczyc, aby przejsc do kolejnego. Robienie checkpointa co ok 10 minut to przegiecie. Singiel moze nie byl taki jak w MW1 ale naprawde na wysokim pozimomie. Od kilku godzin juz oddalem sie multi boto jest esencja tej gry ;)

Odnośnik do komentarza

Szpic nie rozumiem ciebie,po co ta zawiść?Jak pisałem kilka dni temu że możliwy jest BF3 na PSS tak jak Fifa12 to zlewka i dalej hype był nakręcany,teraz jak to wyszło to nagle to my ci źli.Mam nadzieję ze będzie jak z Crysis 2 i Fifa12,że online będzie bez passów.

Jakim jeżeli EA skoczą słupki sprzedaży to na bank.

Jak wyszła FIFA 12 na PSN to pisalem, ze EA polubilo cyfrowa dystrybucje od premiery i wrzuca BF3 w Day 1. Pomylilem sie o 2 dni, ale tak czy siak Battlefield zmierza na PSN, love or hate it.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Multi to 99.9 % Battlefield'a... Chociaz dobrze byc single'm, ma sie czas na multiplayer. :)

 

Za kazdym razem jak ogladam filmiki, to widze jak notorycznie gracze wzbija sie heli na pewiem pulap (jakimkolwiek), a potem zaliczaja epic crash. Az tak cezko z ta maszyna? W BFBC2 to byl banala. :)

 

Widzalem cos takiego jak BAD LUCK. To taka wersja EPIC FAIL w BF3? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...