Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nie wymagamy już zbyt wiele od BF3. Owszem, to nowa jakość w gatunku FPS ale nie ma jeszcze nowej generacji gier. Battlefield 3 wizualnie na pewno obejmie pozycję lidera ale nie wiem czy zaoferuje tyle technicznych fajerwerków. Dla mnie mogą być i skrypty bo jeśli będą wyglądać tak jak ten walący się budynek i łamiący się asfalt to nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza

nowa generacja gier zacznie się z premierą B3... dice po prostu zmiażdżyło wszystko. Pozostaje się modlić że również cyrograf z diabłem podpisali do wersji na konsole

A wiesz co na to Sony? "Nowa generacja rozpocznie się gdy my tak powiemy" (wypowiedz jednego z szefów po premierze X360). :turned:

 

A tak na serrio, nie ma co się jarać, bo ta gra na konsolach będzie wyglądała jak podpakowany BF2. Niestety, ale musimy czekać na kolejną generacje konsol, aby cieszyć się czymś takim lub czymś znacznie lepszym. Poziom takich gier jak R3, U3 czy KZ3 jest dla mnie wystarczający, a więc PS4 mogę przywitać za jakieś 3 lata (chodź pewnie wyjdzie wcześniej).

 

Jest gdzieś ten gameplay nagrany z ukrycia, bo na youtube usunęli.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

A tak na serio, nie ma co się jarać...

I słusznie. Bo ten film powstał po to by zapomnieć o Dead Island na który tak się Szwedzi zezłościli a po to by mówić o B3 wyłącznie.To się na pewno udało. Jednak 2 minuty fajnej grafy, której, z całym szacunkiem do nowej generacji jeszcze trochę brakuje, nie zwiastuje, że całość nas rozłoży na łopatki.

Druga sprawa to nowa generacja: o tym będą decydować Sony i Microsoft a nie jedna gra od Dice.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, rozumiem fanboizm, ale gadanie, że ten motyw ze spadającem budynkiem NIE jest skryptem...no lol, łykacie te kawałki o "naj" silniku na świecie, że aż szkoda patrzeć. Swoją drogą...postać podczas tej sceny postać charakterystycznie zasłania się ręką - takie coś też można zrobić w każdej chwili, bo to w końcu nie jest skrypt prawda?

I zgadzam się z powyższym - to co na obecną chwilę reprezentuje BF3 nie zasługuje na miano "nowej generacji". No chyba, że to ja mam wygórowane oczekiwania, i poza ładnymi widoczkami oczekuję:

 

1) Destrukcję otoczenia

2) Efekty mgły, wiatru, śniegu itp. - tak żebym czuł różnicę poruszając się np. w deszczu

3) Zaawansowane AI przeciwników - wydany przed 6 laty(!!!) FEAR bije większość współczesnych produkcji pod tym względem na głowę...

4)Żadnych cutscenek - wszystko interaktywne, poza intrem i outrem

i kilka innych, których nie chce mi się wymieniać...

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

4)Żadnych cutscenek

Slucham? To raczej zalezne byloby od typu gry tej nowej generacji ale moge Ci powiedziec teraz z miejsca, nie masz ma co liczyc. Cutscenki nie znikna.

 

Wiem no i co z tego? Napisałem swoje oczekiwania - na rozwalanie 100metrowych budynków bez użycia skryptów też przyjdzie nam poczekać pewnie z 2 generację...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, rozumiem fanboizm, ale gadanie, że ten motyw ze spadającem budynkiem NIE jest skryptem...no lol, łykacie te kawałki o "naj" silniku na świecie, że aż szkoda patrzeć. Swoją drogą...postać podczas tej sceny postać charakterystycznie zasłania się ręką - takie coś też można zrobić w każdej chwili, bo to w końcu nie jest skrypt prawda?

I zgadzam się z powyższym - to co na obecną chwilę reprezentuje BF3 nie zasługuje na miano "nowej generacji". No chyba, że to ja mam wygórowane oczekiwania, i poza ładnymi widoczkami oczekuję:

 

1) Destrukcję otoczenia

2) Efekty mgły, wiatru, śniegu itp. - tak żebym czuł różnicę poruszając się np. w deszczu

3) Zaawansowane AI przeciwników - wydany przed 6 laty(!!!) FEAR bije większość współczesnych produkcji pod tym względem na głowę...

4)Żadnych cutscenek - wszystko interaktywne, poza intrem i outrem

i kilka innych, których nie chce mi się wymieniać...

 

Dobra, widze ze niektrzy nie czytali relacji naocznych swiadkow pokazu BF3. Bo sa szczegoly i detale, ktore filmiki (nawet 1080p) na Youtube nie sa w stanie pokazac (jeszcze sie tegonie nauczyliscie?). Jeszcze raz powatrzam, BF3 miazdzy wszstkie Killzone'y i Crysis razem wziete. To jest nowa generacja!!:diablo:

 

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=7290

 

"Sztokholmscy wirtuozi pola bitwy uderzą w tym roku z trzecią częścią głównej serii Battlefield. To jednak bardziej skok w przyszłość niż powrót do korzeni. "

 

"Przemierzamy zakamarki miasta niczym w Kanie & Lynchu 2 – tu pudełka z jakimiś rzeczami, tam bielizna – całość w teksturach, które są nieosiągalne na konsolach obecnej generacji."

 

Moją uwagę zwraca też gęste powietrze, które otacza bohaterów. Trudno wytłumaczyć ten namacalny ciężar wypełniającej scenę substancji, połączenie efektów cząsteczkowych z symulacją wiatru i latającymi gazetami. To nie tanie efekciarstwo jak iskierki przysłaniające widok na każdym kroku w Killzonie 3, ale budowanie realistycznie „pustej” przestrzeni.

 

"...Ten się przewraca, akcentując kolejny ważny aspekt silnika – animację kamery FPP. Rozmazanie ruchu to w dzisiejszych czasach standard, ale w spontanicznych drganiach „wzroku” żolnierza w Battlefieldzie 3 jest coś prawdziwie ludzkiego. "

Odnośnik do komentarza

To nie tanie efekciarstwo jak iskierki przysłaniające widok na każdym kroku w Killzonie 3, ale budowanie realistycznie „pustej” przestrzeni.[/i][/b]

Hahaha, teraz to w Killzone jest tanie efekciarstwo. Blaaaaaagam.

Caly GOL, starzy pecetowcy.

 

Przy tym calym spuszczaniu sie nad BF3 poczekajmy moze na pokaz gry na konsolach. Wiekszosc z osob na forum nie bedzie miala jak pecetowego portu uciagnac, a jestesmy konsolowcami, to jest temat w dziale PS3, wiec come on. Gra prezentuje sie pieknie, ale z czym do ludzi. Mnie interesuje port na konsole, by jak najmniej roznil sie od tego co prezentuja teraz (bedzie przepasc lecz jednak licze na jak najmniejsza). Naprawde, ogarnia mnie pusty smiech jak czytam ruganie Killzona i Crysisa.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

zlewam ten filmik

pierwsze filmiki z multi w bad company tez miale ostre tekstury i bdb oswietlenie...a do tego byl pokazany hud z konsol

a jakie zabki sa w multi kazdy wie...

osobiscie nie mam zaufania do materialow promocyjnych od EA...vide Bulletstorm ktory na filmikach rowniez prezentowal sie lepiej

i jak ktos wierzy ze zewnetrzny developer zrobi taka grafike na ps3 radze zejsc na ziemie...

jedyne zapewne co uda im sie przeniesc to animacja i ruchy kamery...reszta bedzie w mniejszym lub wiekszym stopniu ucieta/gorsza

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz powatrzam, BF3 miazdzy wszstkie Killzone'y i Crysis razem wziete. To jest nowa generacja!!

 

Wow Wałek a kim Ty jesteś że TY powiesz i my mamy CI uwierzyć ?

 

EA to mistrze w ściemnianiu i nie ważne czy to trailer czy to pokaz, wszystko można ustawić tak aby zrobiło jak najlepsze wrażenie. EA od zawsze kłamało w swoich reklamach i wypowiedziach... przez to robią największą kasę.

 

A z tymi screenami od EA dla Butchera to nie wiedziałem hahaha to tylko potwierdza jak EA kręci... a PSX Extreme jak i PPE jest dobrym na to miejscem, niektórzy recenzenci sprzyjają.

 

Jestem z Battlefieldem od zawsze, poziomo weterana 6 wiec czekam na ta gre bardzo bo mam duże nadzieje że bedzie to dobre stary BF ale nie daje się nakręcić, patrze na to na zimno. Nauczyłem się że nie warto ufać marketingowi EA i śmieszy mnie zachowanie co nie których, te "orgazmy" bo zobaczyli kilka sekund podobno z gameplayu. Wariują i mają morko w gaciach bo EA to mistrze mistrzów i wogóle.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

"Not done until we ship, a bit early to make fair comparisons between the two but ps3 has a lead by offloading gpu w/ SPU" Christina Ann Coffin via twitter

 

Nie bardzo kumam tej frazy, to chyba jakies pojecie techniczne (Gpu to procesor?). Ale pisanie z tego tekstu ze PS3 bedzie priorytetem to lekkie przegiecie.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem to tak

 

Stworzyli świetny kod ale z powodu ograniczeń konsoli użyją "boskiego dotyku :whistling:" tak zrobiło Naughty Dog dzięki któremu wykorzystali moc procesorów Cell. Już nieraz w produkcjach na PS3 mieliśmy początkowo świetne kody ale jeśli ktoś nie umie okiełznać "boskiego dotyku :whistling:" zaczyna obcinać i wyrzucać co niektóre rzeczy.

 

Więc możliwe że dostaniemy rzeczywiście BF3 a nie BF2+ :diablo:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...