Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj bo czegoś nie rozumiem.

Śmiejesz się z mojego posta bo?

Grałeś w BF3 i wiesz jakie ma wymagania?

Bo w Twojej rzeczywistości E8400 to komp sprzed 6 lat?

Czy po prostu próbujesz w jakiś sposób zbliżyć się intelektualnie do poziomu postów Masakratosa? Jeśli to ostatnie, to muszę przyznać że jesteś cholernie blisko ;)

 

PS. O co chodzi z Twoim PS. ? To jakiś rebus?

Odnośnik do komentarza

A więc tak z sześcioletnim sprzętem jakbyś nie zrozumiał chodziło mi o konsole a nie o pc kolegi wyżej,nie mam pojęcia kim jest Masakratos i nie mam zamiaru go poznać,i nie wiem czego nie zrozumiałeś,napiszę ci słownie minus mam nadzieję że zrozumiałeś.

A tak poza tym mój post nie ma na celu obrazić ciebie ani platformy na której grasz,tylko nie wiem dla czego ty droczysz się tak z konsolowcami?

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim, mówienie że komp sprzed 6 lat by nie uciągnął BF3, a konsola, tak świadczy o tym jak ktoś mało wie na temat rynku konsol i PC. Jeżeli ktoś nie rozumie jak ogromne różnice niesie za sobą fakt posiadania zamkniętej lub otwartej architektury sprzętowej to tu nie bardzo mamy o czym gadać.

 

 

 

Stona ma tę swoja nienawiść względem konsol, której nikt nigdy nie zrozumie so why bother :P

Odnośnik do komentarza

Dobra, ogarniam. Ale cały czas nie rozumiem o co Ci chodzi z pastwieniem się? Kwachus zastanawiał się nad wersją na kĄsole , napisałem mu co sądzę o tej wersji w porównaniu z wersją na PieCa. Proste. A że bolesne dla Ciebie - cóż, życie.

 

A przytaczanie tutaj 6letnich PieCów to taki trochę akt desperacji. No ale rozumiem, serduszko krwawi ;)

Odnośnik do komentarza

Fricking finally (I hope) !!!!!!!!!

 

 

 

Ja nie zagram w BF3 na full detalach obecnie, a wcale to nie wpływa na fakt, że wersja konsolowa jest znacznie "gorsza" niż wersja PC w uwzględnianiu moich potrzeb.

Więc wszelakie teksty typu "że i tak nie będzie ładniejsza gra niż to co miałbyś na PS3" mi wisi. Mam inne priorytety w wyborze wersji do kupienia :P O tak offtopem małym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...