Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ale coś a'la sandbox bardziej pasuje do możliwości jakie daje Nietoperz (a jeszcze nietknięte zostały pojazdy). W pierwszej części nie było za bardzo gdzie polatać, pozostawał w sumie tylko dwór z kilkoma wieżyczkami ze strażnikami. Przez większość czasu i tak biegało się po mniejszych lokacjach. W Arkham City ten element został znacznie bardziej rozwinięty. Przy odrobinie wprawy można cały teren zaliczyć nie dotykając nawet podłoża.

Odnośnik do komentarza

Odkąd Batman pojawił się na Plusie postanowiłem na nowo zaszyć się za murami miasta Arkham. Tym razem podszedłem do tematu na poważnie i jako wielki fan całego uniwersum oddałem się grze bezpamiętnie. Tak jak wcześniej na biegu przeszedłem główny wątek, tak teraz zauważyłem, że był on jedynie wstępem do doskonałej zabawy. Chcąc wycisnąć z tej gry wszystkie soki wycelowałem w platynę i na nowo poznaję ten szpil. Niesamowity klimat, wszystko przemyślane w najmniejszych szczegółach. Arkham Asylum mnie oczarowało. Arkham City zgniotło. Jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję grać. Jedyne co mnie irytuje to kampanie i wyzwania. Niektóre są na tyle irytujące, że odbierają całą przyjemność z zabawy. Tak jak Joker's Carnival wreszcie łyknąłem bez mrugnięcia okiem, tak misje predatora doprowadzają mnie do białej gorączki.

Odnośnik do komentarza

U mnie predatory poszły dosyć szybko, poza jednym z Catwoman i wieżą Strange'a, tego trochę męczyłem. O ile zwabienie gościa na kolce było bardzo proste, tak załatwienie reszty ekipy bez kociego instynktu (bo jeden miał zakłócacz, a jego trzeba było zdjąć jako ostatniego) było trochę skomplikowane. Ciemny teren,   wszyscy mocno uzbrojeni, do tego  zaminowany, jedna pomyłka i w zasadzie trudno było uciec, Kocica po kilku kulach leży.  Nawet balkoniki szybko przestawały być pomocne, gdy rozwalali gargulce i nie było gdzie dalej uciekać, a opuszczenie z balkonu i przejście po gzymsie było zbyt wolne, poza tym można było zostać zauważonym.

Odnośnik do komentarza

Jak można nie umieć w to grac? Przecież to jeden z łatwiejszych do ogarnięcia systemów. Nic dziwnego, że w tytułach pokroju Uncharted 3 czy AC3 mamy zapożyczenia z systemu walki Arkham City. 

 

W takim razie wszystko byłoby fajnie gdyby nie trofeum "Doskonały Rycerz 2.0", które wymaga odblokowania 100% contentu, więc będę zmuszony kompletować wszystko od nowa. No nic, w końcu calakowanie Arkham City to sama przyjemność, nawet po raz trzeci.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Mowiac ze mechanika gry jest dla mnie slaba, nie mialem na mysli walki, a caloksztalt gry kiedy wcielamy sie w batmana. Natomiast grając kobietą kot wszystko jest ok.

 

W moim odczuciu ten batman to taki samochod z tuningiem ala nfs underground :-) . Cos sie swieci, cos blyszczy ,jakies gadzeciki na masce ,kazda czesc auta pomalowana w innym kolorze-tecza kolorow itp. -moze sie podobac , a ja uwazam to za kicz .

 

Tak samo z tym batmanem- cos tam swieci,blyszczy ,tu jakas znajdzka,tam zagadka ,tecza kolorow , gadzetow, sto trybow widzenia , cos pominalem?? - bleeeeee

 

Po ograniu z 250 pudelkowych gier na ps3 , uwazam batmana za slabego . Kto wie moze z czasem zmienie zdanie.

Odnośnik do komentarza

Jak sie ma gry "za free" z Plusa to wlasnie tak jest - duzo gier naraz, do tego co chwile nowe i podejscie sie zmienia, tak wlasnie ze swietnej gry robi sie sredniak lub szybko nudzaca sie, niewyrozniajaca sie niczym nadzwyczajnym gra.

 

Jak kupi sie gre w pudelku wydajac niemala kase to inaczej sie na to patrzy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

czy save z wersji cyfrowej będzie działał z wersją pudełkową Batmana Arkham City?

 

No i gitara, właśnie odpaliłem grę z PS+ i save'y działają z wersji premierowej w Batmanie z wersją cyfrową.

Problem użyć opcji szukaj, nie? Banita widać nie ma co robić i się mu nudzi.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...