Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Oho widzę boli dupa, 3 koronne i nie do podważenia argumenty pominięte i skupienie się na celowaniu myszką : ) Wiadome ,że precyzyjne celowanie myszką w FPS-ach jest lepsze, fanatycy konsolowi tylko uważają inaczej. Na padzie się wymiata w FPS-y dobrze ( w końcu często sam tak gram ) ale choćby nie wiem jak krzywym okiem patrzeć takie celowanie gałami i tak jest wolne i koślawe ( chociaż ma swój klimat i styl ; d ) w porównaniu do mychy. No ale nic, takimi postami w temacie PS3 narażam się na nawał minusów ; d

 

Kończę  offtop i żeby nie było , że spam to zamówiłem preordera BI na platformę ... no a jak myślicie ? ; d Jeśli giera zawiedzenie to już spadam na długo do wora z produkcjami indie ; )

 

 

EDIT : Nie zawiedliście mnie cebulaki xD

Edytowane przez Sebastian Ś.
  • Plusik 1
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jeśli twój PC jest przyzwoity to chyba nawet nie mamy o czym gadać ? Gra bodaj o połowę tańsza, 60 klatek, grafa o niebo lepsza i celowanie myszką. 

Co z tego, że o połowę tańsza jak kasy nie odzyskam?

60 klatek? starczy 30

grafa nikogo

wygodniej mi się gra na padzie

Handluj z tym. 

Odnośnik do komentarza

Oho widzę boli dupa, 3 koronne i nie do podważenia argumenty pominięte i skupienie się na celowaniu myszką : ) Wiadome ,że precyzyjne celowanie myszką w FPS-ach jest lepsze, fanatycy konsolowi tylko uważają inaczej. Na padzie się wymiata w FPS-y dobrze ( w końcu często sam tak gram ) ale choćby nie wiem jak krzywym okiem patrzeć takie celowanie gałami i tak jest wolne i koślawe ( chociaż ma swój klimat i styl ; d ) w porównaniu do mychy. No ale nic, takimi postami w temacie PS3 narażam się na nawał minusów ; d

 

Kończę offtop i żeby nie było , że spam to zamówiłem preordera BI na platformę ... no a jak myślicie ? ; d Jeśli giera zawiedzenie to już spadam na długo do wora z produkcjami indie ; )

Dla mnie najważniejsza jest wygoda i wolę grać na padzie.

 

Żeby nie było offtopa. Interesuje mnie nowy Bajoszok ale najpierw kupie 1 potem 2 a za jakiś czas Infinity

Odnośnik do komentarza

@up - popieram aczkolwiek dla mnie IMO zadne wytlumaczenie, ze grafika taka sobie bo nadrabia warstwa artsytyczna, architektonika itp. Ktos nie odrobil zadania domowego i tyle. Mowie to teraz, bo siedze przy kompie, popijam kawe i nie ma mnie przy konsoli. Usiade, pomarudze z 5 minut, ze grafioza z d.u.py a pozniej znowu przesiakne klimatem Kolumbii i przestane zwracac uwage. Do wieczora. Ide skakac po budynkach i zbierac na ulepszenie do odpowiednika chmary owadow z czesci poprzednich. :)



Nawet na PS3 gra wygląda bardzo dobrze, może technicznie jest średnio, ale strona artystyczna daje rade.

 

 |

\/

 

FIX'd

Na ps3 gra wyglada SLABO, na szczescie plynnie i rozwala wizja wykreowanego swiata.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mówisz o

 

Would you kindly

 

 

to moim zdaniem lepiej. Dużo lepiej.

 

Nie wiem tylko jak sprawa będzie wyglądać jak przeanalizuje się całą fabułę krok po kroku. Możliwe, że są jakieś wpadki (plot holes), ale ja tego nie ogarnąłem.

 

Aha, i nie licząc samego zakończenia to jest też kilka twistów. Naprawdę pod tym względem jest grubo.

Odnośnik do komentarza

O (pipi). Co za zakończenie. Jeden z najlepszych mindfucków jakich miałem przyjemność doświadczyć. Cała gra jest świetna zresztą, ale fabuła... masakra. Geniusz.

 

Hype umiesz nakręcać, teraz jeszcze bardziej czekam.  I dwa pytania.  Jak z długością gry? I czy ma jakieś większe przełożenie na gameplay,   tears z przenoszeniem do innych osi czasowych?

Odnośnik do komentarza

Dosyć długo. Myślę że z 15h spokojnie można nabić, jeżeli się podziwia wspaniałe lokacje. Jest kilka rzeczy do roboty takich jak szukanie kluczy do skrzynek, łamanie zakodowanych napisów na ścianach itd. Sam spędziłem około 1:30h szukając jednego kodu w jednej miejscówce, ale nie udało mi się go znaleźć. Za to pomimo tego, że starałem się "lizać ściany" to uświadomiłem sobie jak wiele itemów ominąłem.

 

Olewając wszystkie side questy i lecąc tylko od pkt A do pkt B to może jakieś 8h?

 

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodziło w drugim pytaniu. Tearsy pozwalają na tworzenie różnych opcji podczas walki takich jak osłona, bronie, apteczki itd. Dodatkowo pełnią bardzo ważną rolę w fabule, ale nie chcę się w to zagłębiać.

 

Jeszcze trochę teasując dodam, że po zagraniu myślę że zgodzicie się, że podtytuł gry został wybrany doskonale ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zaczynają się pojawiać recenzje:

 

Destructoid - 10

Eurogamer - 10

Polygon - 10

Gameinformer - 10

TSA - 10

OPM - 10

X360A - 10

Joystiq - 5/5

DigitalSpy - 5/5

Escapist - 5/5

Gametrailers - 9.4

CVG - 9.1

PC Gamer - 9.1

EDGE - 9

GiG - 9

Gamestar - 9

- 9

Videogamer - 8

 

 

http://www.metacritic.com/game/pc/bioshock-infinite

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Od kiedy zobaczyłem pierwszy gameplay, od czasów pierwszych zapowiedzi, screenów, od momentu kiedy okazało się, że biorą się za to ludzie od pierwszego Bioshocka, wiedziałem, że gra nie zawiedzie. Hype jak w przypadku pierwszej części obecny!

 

estel jak ma się kwestia poziomu trudności? Na jakim grałeś? Gra daje w kość? AI w Bioshock'u, z tego co pamiętam, było całkiem w pytę. 

Odnośnik do komentarza

Zaczynają się pojawiać recenzje:

 

Destructoid - 10

Eurogamer - 10

Polygon - 10

Gameinformer - 10

TSA - 10

OPM - 10

X360A - 10

Joystiq - 5/5

DigitalSpy - 5/5

Escapist - 5/5

Gametrailers - 9.4

CVG - 9.1

PC Gamer - 9.1

EDGE - 9

GiG - 9

Gamestar - 9

- 9

Videogamer - 8

 

 

http://www.metacritic.com/game/pc/bioshock-infinite

 

 

Żadne zaskoczenie, od początku było wiadomo, że to główny kandydat do GOTY.

 

Na gamezilli jest recenzja Miela

 

http://gamezilla.komputerswiat.pl/recenzje/2013/3/recenzja-bioshock-infinite

 

 

Gameplay z PS3, beka z tych co pierdolili, że gra wygląda słabo, jest właśnie bardzo dobrze.

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Zacząłem na hardzie, ale później zmieniłem na normala. Nie ma jako takich kar za śmierć, nie trzeba wczytywać sejwa, ale traci się kasę. Poza tym na wyższym poziomie trudności trzeba podchodzić do potyczek bardziej taktycznie, bo życie spada nawet szybko.

 

Za to na normalu na początku było za prosto, za to pod koniec zdarzyło mi się zginąć nawet 5 razy w jednej potyczce. Po prostu dużo się dzieje i ogarnięcie terenu działań to podstawa, a po około 8h maratonie człowiek jest trochę zmęczony ;)

 

Ogólnie gra nie jest jakaś trudna (normal), ale nie jest też łatwa. IMO stopień trudności jest odpowiedni. Dla ludzi, którzy grają w FPSy (ja prawie wcale) polecałbym nawet od razu zacząć od harda.

 

Aha i jak już zaczniecie grać to uważajcie na co wydajecie kasę albo co ulepszacie. Nie da się wszystkiego wymaksować przy jednym przejściu ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Vigory i Gearsy (generowane randomowo) są na tyle zróżnicowane, że można nawet wyspecjalizować się w walce wręcz jak komuś to pasuje.

 

Jedyne co mogę polecić z czystym sumieniem to kupno pierwszego upgrade'u dla kruków. Moim zdaniem to najlepszy Vigor do kontroli pola walki i Bronco, mimo że dużo tańszy w "manie", nawet nie ma startu. Po tym ulepszeniu kruki

 

zagnieżdżają się w ciałach przeciwników, którzy zginęli pod wpływem tego Vigora i każde takie ciało staje się pułapką, która wybucha nowymi krukami gdy przeciwnik się zbliży. Piękna sprawa ;)

 

 

Warto też rozwinąć jakieś 2 czy 3 bronie. Ja akurat bardzo polubiłem shotguna. Zazwyczaj dużo sprzętu leży na polu walki, więc problemów z amunicją raczej nie ma. Częste zmienianie broni też jest w porządku. Jest nawet taki Gear, który powoduje

 

że w momencie podniesienia nowej broni, stara zmienia się w takiego niby ducha, który dalej sieje ołowiem niezależnie od nas

 

 

Każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...