Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

No a taka sprawa: odpaliłem sobie dwójkę z przeświadczeniem, że przecież musi mnie pozamiatać, bo uwielbiam ambitne i nieszablonowe gry i... się rozczarowałem trochę. Fajnie się lata po lokacjach itd. fajny klimat, ciekawe całe to otoczenie, postaci itd. ale bez rewelacji. Ogólnie jednak bardzo mnie interesuje i wydaje mi się ciekawe to wszystko co w Infinite - postacie i ich projekty, ideologie, ogólnie wszystko, ale mam obawy, czy wywalać 2stówki i czasem żeby znów się nie zawieść. A jak pisałem - naprawdę szukam takich nieszablonowych pozycji jak np. Infnite z założenia.

 

Co wy na to, brać?

 

Jesli od 2jki zaczales przygode z seria to gorzej wybrac nie mogles.

Odnośnik do komentarza

 

No a taka sprawa: odpaliłem sobie dwójkę z przeświadczeniem, że przecież musi mnie pozamiatać, bo uwielbiam ambitne i nieszablonowe gry i... się rozczarowałem trochę. Fajnie się lata po lokacjach itd. fajny klimat, ciekawe całe to otoczenie, postaci itd. ale bez rewelacji. Ogólnie jednak bardzo mnie interesuje i wydaje mi się ciekawe to wszystko co w Infinite - postacie i ich projekty, ideologie, ogólnie wszystko, ale mam obawy, czy wywalać 2stówki i czasem żeby znów się nie zawieść. A jak pisałem - naprawdę szukam takich nieszablonowych pozycji jak np. Infnite z założenia.

 

Co wy na to, brać?

 

Jesli od 2jki zaczales przygode z seria to gorzej wybrac nie mogles.

To Sony wybrało za mnie :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Panie kurierze - szybciej, szybciej! Recka w nowym PE jeszcze bardziej podkręca hype. Zaraz wybuchnę!

 

Duża galeria porównawcza PC/Xbox360/PS3. Na konsolach nie ma tej super ostrości z PC, ale mi konsolowa oprawa w zupełności wystarczy.

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-03-26-bioshock-infinite-galeria-porownawcza

Odnośnik do komentarza

@estel, przeglądam sobie audiologi i chyba znalazłem odpowiedź na

moce elizabeth.
Audiolog letuce, cytuję
"What makes the girl diffrent? I suspect it has less to do with what she is, and rather more with what she is not. A small part of her remains from where she came. It would seem the universe does not like its peas mixed with its porridge"
Czyli wychodzi na to, że swoje moce posiada przez bycie w dwóch równoległych światach jednocześnie. W jednym tylko palec, a w drugim reszta. I przez to może się przemieszczać.
Dowiedziałem się jeszcze, że rodzeństwo Letuce, to tak naprawdę ta sama osoba. W jednym świecie urodziła się jako chłopak, a w innym jako dziewczynka, oboje byli fizykami i dzięki eksperymentom udało im się połączyć ich światy i mogli się spotkać, tak właśnie zaczęły się podróże. Dlatego też tak perfekcyjnie się zgrywają i kończą zdania za siebie, bo tak naprawdę są tą samą osobą :P


Kurdeeee, czekam na gamesfaq, aż ktoś zrobi spis wszystkich audiologów, bo mnie roznosi na myśl o tym, że w tych 4 które przegapiłem może byc jakaś istotna informacja xD W ogóle z 1/3 audiologów nabiera zupełnie innego sensu po przejściu gry. To co wydawało sie jakimś tam bełkotem, bądź było kompletnie niejasne wreszcie coś znaczy! Ba, jak się ktoś postara to może nawet rozkiminić fabułę przed zakońćzeniem :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wersja na PS3 śmiga równo. Nie widziałem jeszcze klatkowania. Inna sprawa jeżeli chodzi o tekstury. Odstają od dzisiejszych standardów, zwłaszcza jeżeli jest się po God Of War Ascension. Ale wynagradza to wielkość miejscówek, design i szybkość ich wczytywania (bez wcześniejszej instalacji na HDD!)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...