Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem jeszcze w grę z tak rozwiniętym scenariuszem i płynnym gameplayem. Mam nadzieję, że ta gra pokaże innym devom, że warto takie gry robić.

 

nie grałes w 1 :P

 

 

Ja też nie wytrzymałem i kupiłem Bajoszoka 1 żeby za jakiś czas nabyć Infinite :) Warto zagrać też w 2? Niektórzy twierdzą że ta część jest słaba. Czy od razu po 1 udać się na przygody w podniebnym mieście pomijając 2?

 

Powiem Ci tak, Bio 2 to dobra gra, ale po jedynce która ryje beret niesamowicie jest poprostu gorsza, mi w cz 2 lepiej się strzelało, ale fabuła (mimo że jak na standardy FPS dalej trzymała poziom) to już nie te loty

Warto, ale jak zakochasz się w Rapture to warto

Odnośnik do komentarza

Ja też nie wytrzymałem i kupiłem Bajoszoka 1 żeby za jakiś czas nabyć Infinite :) Warto zagrać też w 2? Niektórzy twierdzą że ta część jest słaba. Czy od razu po 1 udać się na przygody w podniebnym mieście pomijając 2?

 

Warto jak najbardziej, moze historia nie ryje bani tak jak w 1 czy I, ale gameplay jest super i klimat rapture zachowany.

 

Poza tym 2jka chyba jest w plusie jeszcze do sciagniecia, a z tego co widze to go posiadasz...

Odnośnik do komentarza

Jasne, ze warto dwojke ograc. Jedynki nie przebila bo pierwszy Bio to gra na 10/10. Dwojka to bardzo solidna produkcja z nie tak dobra fabula (ale nadal trzymajaca poziom ze swietnym poczatkiem), kilkoma rozwinieciami znanej formuly i po prostu to jeszcze wiecej Rapture. Napewno zasluguje na uwage fana Bioshocka.

Odnośnik do komentarza

Trudno mi się zgodzić z przedmówcami. Na przykładzie tej serii widać, jak jest różnica, między sequelem, a Sequelem. Bioshock 2 to po prostu drugi raz to samo, robiło to inne studio na zlecenie. To bardzo solidna pozycja, ale przez sam fakt bycia sequelem brakuje jej tego, czym Bioshock ma być, czyli niepowtarzalnym doświadczeniem. Bioshock Infinite to jest znany duch, w zupełnie nowym ciele, absolutnie zero odtwórczości i esencja tego, czym ta seria w zamierzeniu twórców ma być. Sequel przez duże S. Także moja opinia jest taka, że na spokojnie można sobie Bioshock 2 odpuścić. Ale przejść też nie zaszkodzi jeśli ktoś ma bardzo ochotę. Po prostu myślę, że warto to mieć na uwadze, że to Infinite jest prawowitym następcą, a Bioshock 2 bękartem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie wiadomo nic o spolszczeniu na PS3? Wersja na blache jest w PC. Z moim angielskim nie mam co grac dalej. :(

 

W 98 grałem w gry po japońsku cieszyłem się jak małe dziecko gdy gra była po ANG, a ten mi tu wyjeżdża, że on nie da rady.......flak.

Edytowane przez Soul
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiadomo nic o spolszczeniu na PS3? Wersja na blache jest w PC. Z moim angielskim nie mam co grac dalej. :(

 

W 98 grałem w gry po japońsku cieszyłem się jak małe dziecko gdy gra była po ANG, a ten mi tu wyjeżdża, że on nie da rady.......flak.

 

Wychodze z zalozenia, ze jak wychodzi gra taka, jak nowy Bajoszok to wole zrozumiec wszystko na 100% i nie rozwalac sobie klimatu szperaniem slownika. Gratuluje tego, ze ty znasz angielski jak ja lacine kuchenna; ale uswiadom sobie, ze nie wszystkim chcialo sie uczyc angielskiego i lokalizacja bylaby jak znalazl. ;) Choc co by nie mowic z angielskiego jestem cienki jak sik pajaka i wszystkiego nie zrozumiem, nie ogarne.

 

EDYTA - gdybym tylko mial PC co to udzwignie juz bym cioral ale nie moge sie zebrac do zmiany sprzetu.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Jak nie masz kompa do gier to polecam YouTube i polskich PC-zagrajmerów. Ja czasem tak robię że gram po angielsku na PS3 i potem oglądam na YT dany fragment gdzie było coś ważnego z fabuły albo czegoś nie skumałem. Brak polskich napisów w BioShocku na konsolach to wielkie (pipi) i żaden sizon pas tego nie zmieni.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem dopiero na etapie Shantytown i jak na razie gra w 99% spełnia oczekiwania, a Columbia nie ustępuje Rapture ani trochę. Chłonę ten klimacik zwiedzając każdą możliwą miejscówkę i zaglądając w każdy kąt, więc trochę mi to czasu zabiera.  Jedyne zastrzeżenie mam do czasem zbyt intensywnych walk. W jedynce było to lepiej wyważone, tutaj już nie ma żadnych wątpliwości jak sklasyfikować grę i jest takim oldschoolowym  shooterem, gdzie poza parciem do przodu jest ładnie wyeksponowana eksploracja.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo w ogóle na czym polega brak polskiej lokalizacji ? Została ona wykonana i miała być na wszystkich platformach, potem na żadnej aż w końcu ostatecznie chociaż na pc jest. Kto i czemu nie pozwala wydać wersji konsolowej z polską lokalizacją ?

 

Stanowisko Cenegi jest takie ze 2k nie pozwolilo na implementacje napisow w konsolowych wersjach, pomimo faktu iz mieli gotowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...