Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie zakończenie jest bardzo dobre, jest ucięte, ale w odpowiednim momencie. Emocje wywołuje podobne. Twórcy nie wyłożyli wszystkiego na tacy i można się tylko domyślać jak to się dalej potoczyło.

 

Ciężko pisać bez spoilerów. :]

 

Ocena Mafii jeśli oceniać jak najbardziej obiektywnie jest ok i dobrze, że pisał Myszaq.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie zakończenie jest bardzo dobre, jest ucięte, ale w odpowiednim momencie. Emocje wywołuje podobne. Twórcy nie wyłożyli wszystkiego na tacy i można się tylko domyślać jak to się dalej potoczyło.

 

Ciężko pisać bez spoilerów. :]

 

Ocena Mafii jeśli oceniać jak najbardziej obiektywnie jest ok i dobrze, że pisał Myszaq.

A dla mnie właśnie nie. Otwarte zakończenie - spoko, ale jest różnica między otwartym zakończeniem a urwaniem gry w połowie.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie moich porównań do samej serii gta... Ja jej wcale nie porównywałem ponieważ jak sam wiesz za akurat tą serią r* nie przepadam... Mafię 2 szybciej porównałbym do takiego Saboteur- podobne czasy, klimat itp ale z wyciętą wspinaczką (całe szczęście), pozbyciem się pobocznych zadań (tu już spora szkoda), lepszą grafiką ale jednak do nazistów przyjemniej mi się strzelało niż do gangoli :P. Nie porównywałem do poprzednika ponieważ ten wyszedł zbyt dawno temu... (to tak jakby porównywać gran turismo 1-2 do nadchodzącej części 5).

 

Sam gameplay też do mnie średnio przemawia (jak pisałem wcześniej sterowanie jakieś takie "kwadratowe", czyli podobnie jak w porównywanym wcześniej saboteur. ). Chciałem dostać hit a dostałem średniaka z dobrą fabułą...

 

ps. Słupek goty dla RDR i heavy rain :)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

nei wiem czy ktoś słyszał bo przejrzałem połowę tematu i wszyscy narzekają na brak polskiego dlc i pare innych rzeczy, a mnie na koniec 14 rozdziału spotkała niemiła niespodzianka i podobno nie jestem w tym odosobniony. loading staje i jedynym rozwiązaniem jest przejście rozdziału w inny sposób od nowa. założyłem osobny temat ale mi go zamkneli, a tu nie widzę żeby ktoś to poruszał

http://forums.2kgames.com/forums/archive/index.php/t-83814.html

 

także musiałem przechodzić rozdział od nowa zarabiając tylko przez sprzedawanie fur:/ nie wiem na ile to jest powszechne, ale sam fakt, że dzieje się to zarówno na konsolach jak i na pc, to kolejny gwóźdź do trmuny albo w oko dla 2k czech.

 

piszecie też o łatwym poziomie trudności. ja gram na hardzie i pare rzeczy mnie denerwuje, m.in to że jeden dzwon autem i ginę i cofa mnie często o 20 minut gry do tyłu. frutstrujące niekiedy to jest... nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, albo mi się zdaje, ale przeciwnicy podczas animacji po trafieniu ich pierwsza kulką czasami są przez chwile nietykalni jakby do końca tego ruchu po dostaniu kulką. niejednokrotnie wywałiłem cały magazynek w typa a ten dalej stał i mnie rozwalał:P może się czepiam, moze nie mam wystarczajaco expa, bo nie gram w gry typu cod czy battlefield:D

Odnośnik do komentarza

 

 

piszecie też o łatwym poziomie trudności. ja gram na hardzie i pare rzeczy mnie denerwuje, m.in to że jeden dzwon autem i ginę i cofa mnie często o 20 minut gry do tyłu. frutstrujące niekiedy to jest... nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, albo mi się zdaje, ale przeciwnicy podczas animacji po trafieniu ich pierwsza kulką czasami są przez chwile nietykalni jakby do końca tego ruchu po dostaniu kulką. niejednokrotnie wywałiłem cały magazynek w typa a ten dalej stał i mnie rozwalał:P może się czepiam, moze nie mam wystarczajaco expa, bo nie gram w gry typu cod czy battlefield:D

 

Akurat to mi się podobało, bo nadaje grze realu. Wolę ginąć po mocnym dzwonie, niż żeby nie było z tego tytułu żadnych konsekwencji dla drivera, a tylko pogięta blacha w furze.

No i tka nie każdy tylko jak ma się znaczną prędkość Przy np 20 milach po dzwonie nie ginąłem.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, postać ginie głównie przy dzwonach z duża prędkością, a i to trzeba trafić zazwyczaj w nadjeżdżającą furę. Podobnie zresztą jest od broni palnej, czasem dobry strzał z magnum i Vito ginie po tym jednym strzale. Mnie takie rozwiązanie satysfakcjonuje, bo nie można lecieć na chama do przodu, tylko trzeba taktycznie ściągać wrogów i kryć się za osłonami (niektóre się niszczą) więc trzeba uciekać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, postać ginie głównie przy dzwonach z duża prędkością, a i to trzeba trafić zazwyczaj w nadjeżdżającą furę. Podobnie zresztą jest od broni palnej, czasem dobry strzał z magnum i Vito ginie po tym jednym strzale. Mnie takie rozwiązanie satysfakcjonuje, bo nie można lecieć na chama do przodu, tylko trzeba taktycznie ściągać wrogów i kryć się za osłonami (niektóre się niszczą) więc trzeba uciekać.

 

realizm przy dzwonach samochodowych i strzałach owszem jest ok. ale z drugiej strony jak masz do przejechania pół mapy albo całą i się siedzi za kierownicą dobrej fury to aż korci zeby pocisnąć szybciej i tak sobie jadąc niejednokrotnie musiałem startować od czekpointu, a te jak wiadomo potrafią nieźle cofnąć. i ta druga strona realizmu mi nie pasuje:)

Odnośnik do komentarza

rowniez nie mialem zadnych problemow, no moze jedyny (YLOD po 5 rozdziale) a tak to wszystko od spraw tego typu tip top. wlasnie przechodze drugi raz mafie na poziomie hard + wszystkie playboye - pozniej na easy mam zamiar pozbierac listy goncze... w(pipi)ia mnie natomiast fakt, ze laduje 18 kulek w leb pod rzad, a nie chca mi zaliczyc trofea !

Odnośnik do komentarza

Gra zwiesza się przy ładowaniu 14 rozdziału . Skończyłem 13 i ... co dalej ? Da się jakoś skończyć ten tytuł ? Help .

 

Nom coś jest na rzeczy z tym 14 rozdziałem ale ale:

 

http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=695 Nadchodzi kolejna łatka

 

Mają naprawić problem z 14 rozdziałem więc musisz poczekać ;].


http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=694 Znamy listę osiągnięć w DLC JOE'S ADVENTURES

 

http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=693 Darmowe koszulki Mafii II do zdobycia!

 

Konkurs dotyczy tylko PS3, ok super przytuliłbym koszulkę ale GDZIE JEST TEATR Mafii 2 na PSN? WTF :blink:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A więc jak widać nawet tam po tych kilku komentarzach, nie każdy miał z tym problem. No ale spoko, skoro jest to niech naprawią.

 

Jeszcze jedno, w reklamie Mafii w pismach (np w PE) jest ten art

 

mafia2.jpg

 

Nie wiem po co go wrzucają, ale jest nieaktualny, bo przecież tego typa z lewej nawet nie ma w grze. To miał być chyba Eddie, ale finalnie wygląda zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...