Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem, pomyślałem i powiem że ta Mafia jest całkiem porządną grą. Odwołałem preorder (i słusznie) jednak po kilku cieplejszych ocenach zdecydowałem się kupić gierkę. Oczywiście wersję angielską ;) Pod względem graficznym Mafia znika przy Uncharted czy GoW. To oczywiste. Jednak nie odbiega moim zdaniem aż tak od standardów. Na cut-scenkach widać słabe wykonanie twarzy. Cała ta trawa nie jest jakoś porażająca słaba. Jeśli chodzi o krew to nie odczuwa się tak tego bo przy strzałach w ciało krew tryska z przeciwników. Walka wręcz jest irytująca i strasznie nudna. Początkowo sterowanie może sprawić problemy jednak po kilkunastu minutach idzie przywyknąć i gra się przyjemnie. SI naszych wrogów jest bardzo niskie przez co gra na hardzie nie powinna sprawić problemów nawet niedzielnym graczom.

 

Ktoś mówił że misje nie są tak nudne jak w GTA IV. Zaczynam 7 rozdział i powiem że napewno nie są ciekawsze niż w ostatnim GTA. Mega przyjemnie zwiedza się miasto oraz śmiga starszymi furami. Bardzo klimatyczna sprawa. O fabule wypowiem się pod koniec weekendu jak skończę grę.

 

Jak narazie daję grze 6/10. Mam nadzieje że fabuła się rozkręci bo narazie na kolana mnie nie powala. Ale ogólnie jest ok ;)

Odnośnik do komentarza

\Na cut-scenkach widać słabe wykonanie twarzy.

 

Ktoś mówił że misje nie są tak nudne jak w GTA IV. Zaczynam 7 rozdział i powiem że napewno nie są ciekawsze niż w ostatnim GTA. Mega przyjemnie zwiedza się miasto oraz śmiga starszymi furami. Bardzo klimatyczna sprawa. O fabule wypowiem się pod koniec weekendu jak skończę grę.

 

Jak narazie daję grze 6/10. Mam nadzieje że fabuła się rozkręci bo narazie na kolana mnie nie powala. Ale ogólnie jest ok ;)

 

Twarze są średnie jak napatrzy się na Uncharted 1-2, Gow 3, Heavy Rain czy ME2, ale jak na grę z założenia otwartą , prawie sandboxową nie jest żle, ba, nawet dobrze.

 

 

Co do misji do są za(pipi)i.ste i przy całej sympatii dla Nico i reszty ekipy, to pod względem misji (dla mnie tylko tego), GTA4 przepada z kretesem.

Odnośnik do komentarza

Pograłem, pomyślałem i powiem że ta Mafia jest całkiem porządną grą. Odwołałem preorder (i słusznie) jednak po kilku cieplejszych ocenach zdecydowałem się kupić gierkę. Oczywiście wersję angielską ;) Pod względem graficznym Mafia znika przy Uncharted czy GoW. To oczywiste. Jednak nie odbiega moim zdaniem aż tak od standardów. Na cut-scenkach widać słabe wykonanie twarzy. Cała ta trawa nie jest jakoś porażająca słaba. Jeśli chodzi o krew to nie odczuwa się tak tego bo przy strzałach w ciało krew tryska z przeciwników. Walka wręcz jest irytująca i strasznie nudna. Początkowo sterowanie może sprawić problemy jednak po kilkunastu minutach idzie przywyknąć i gra się przyjemnie. SI naszych wrogów jest bardzo niskie przez co gra na hardzie nie powinna sprawić problemów nawet niedzielnym graczom.

 

Ktoś mówił że misje nie są tak nudne jak w GTA IV. Zaczynam 7 rozdział i powiem że napewno nie są ciekawsze niż w ostatnim GTA. Mega przyjemnie zwiedza się miasto oraz śmiga starszymi furami. Bardzo klimatyczna sprawa. O fabule wypowiem się pod koniec weekendu jak skończę grę.

 

Jak narazie daję grze 6/10. Mam nadzieje że fabuła się rozkręci bo narazie na kolana mnie nie powala. Ale ogólnie jest ok ;)

 

Poczekaj dalej, a zobaczysz kilka wręcz szokujących scen. :)

Odnośnik do komentarza

Raz jeszcze muszę pochwalić tą grę.

 

Klimat, fabuła, całą gangsterska otoczka to wielka rewelacja.

 

 

Nie wiem dokładnie jak wersja na PS3 demo było średnie :), ale na klocku grafika jest bardzo, bardzo dobra, a pomysł z porami roku daje wrażenie jak y to były dwa różne miasta.

 

RDR bardzo mi się podobała, ale tak jak napisał Ural i Zwyrol Mafia 2 bardziej wciąga i zasysa.

 

 

Gra spokojnie na 9 .

 

 

Bardzo polecam

Odnośnik do komentarza

http://www.vgchartz.com/weekly.php?date=&console=&maker=

 

Wyniki sprzedaży, Mafia tylko załapała się na 1 dzień sprzedaży, bo zestawienie obejmuje okres do 28 sierpnia. Patrząc na wyniki za 1 dzień nie jest źle.

 

 

Co bardzo cieszy to ok 6 krotnie gorsza sprzedaż wersji na PC (choć to pierwsza gra akcji na PC, która w ogólne załapała się na pierwszą 50-tke - więc jak na PC b. dobry wynik), która jest najbardziej dopieszczona i zapewne była wiodącą wersją :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Gdybym miał wymienić najlepsze momenty w grach tego roku, to Mafia 2 zajmuje całe podium.

 

 

 

1. Śmierć Henry'ego.

2. Zabicie głównego bohatera z jedynki.

3. Zakończenie.

 

 

 

+ najlepszy soundtrack roku :] Choć jeszcze Mass Effect 2 ma świetny ;P

 

http://www.youtube.com/watch?v=hWbj6jquAOk&feature=related

 

genialna piosenka po prostu :whistling:

Odnośnik do komentarza

Gdybym miał wymienić najlepsze momenty w grach tego roku, to Mafia 2 zajmuje całe podium.

 

 

 

1. Śmierć Henry'ego.

2. Zabicie głównego bohatera z jedynki.

3. Zakończenie.

 

 

 

+ najlepszy soundtrack roku :] Choć jeszcze Mass Effect 2 ma świetny ;P

 

http://www.youtube.com/watch?v=hWbj6jquAOk&feature=related

 

genialna piosenka po prostu :whistling:

 

Racja, soundtrack jest rewelacyjny. W sandboxach najlepszy od czasów Vice City.

Odnośnik do komentarza

wlasnie skonczylem... po tylu latach czekania, oczekiwalem ciut dluzszej rozgrywki ... obecnie zaczynam 2 raz, aby zdobyc playboye i listy goncze. pomijajac genialny klimat, troche mniej oryginalna fabułe (pare mocnych watkow) - przystapilem do zaglebienia sie w kwestii "betrayal of jimmi" ... z PSStore dowiedzialem sie, ze (poki co mam nadzieje), ow bonus jest dostepny do jedynie 2 wersji gier - okraszonych na grzbiecie czy w ksiazeczce odpowiednim kodem - np Bles - 00952 (z pamieci jade, moge sie mylic); 2 wersje kodu generalnie ... ja natomiast posiadam wersje preorder PL - oznaczona BLES 00940 - tak wiec nici z dodatkow... w gre wchodzi albo czekanie na rozszerzenie packa albo wymiana gry na konkretna wersje... panowie na PSstore byli o tyle "wspanialomyslni", ze upomnieli, zeby przed zakupem sprawdzic ow kod... jak siegam z pamieci, to takiego nonsensu jeszcze nie widzialem

Odnośnik do komentarza

wlasnie skonczylem... po tylu latach czekania, oczekiwalem ciut dluzszej rozgrywki ... obecnie zaczynam 2 raz, aby zdobyc playboye i listy goncze. pomijajac genialny klimat, troche mniej oryginalna fabułe (pare mocnych watkow) - przystapilem do zaglebienia sie w kwestii "betrayal of jimmi" ... z PSStore dowiedzialem sie, ze (poki co mam nadzieje), ow bonus jest dostepny do jedynie 2 wersji gier - okraszonych na grzbiecie czy w ksiazeczce odpowiednim kodem - np Bles - 00952 (z pamieci jade, moge sie mylic); 2 wersje kodu generalnie ... ja natomiast posiadam wersje preorder PL - oznaczona BLES 00940 - tak wiec nici z dodatkow... w gre wchodzi albo czekanie na rozszerzenie packa albo wymiana gry na konkretna wersje... panowie na PSstore byli o tyle "wspanialomyslni", ze upomnieli, zeby przed zakupem sprawdzic ow kod... jak siegam z pamieci, to takiego nonsensu jeszcze nie widzialem

 

 

Przeciez wiadomo,ze jak Cenega macza palce to DLC na pewno nie bedzie chodzic;)

To nie pierwszy i ostatni raz.

Odnośnik do komentarza

http://www.vgchartz.com/weekly.php?date=&console=&maker=

 

Wyniki sprzedaży, Mafia tylko załapała się na 1 dzień sprzedaży, bo zestawienie obejmuje okres do 28 sierpnia. Patrząc na wyniki za 1 dzień nie jest źle.

 

 

Co bardzo cieszy to ok 6 krotnie gorsza sprzedaż wersji na PC (choć to pierwsza gra akcji na PC, która w ogólne załapała się na pierwszą 50-tke - więc jak na PC b. dobry wynik), która jest najbardziej dopieszczona i zapewne była wiodącą wersją :thumbsup:

 

 

 

A co w tym radosnego? Czeskie złamasy przez 8 lat dewelopingu nie wiedziały co się na świecie pozmieniało i dopracowali najbardziej wersję która sprzeda się najgorzej, a te olane pójdą w milionach. Jaki z tego wniosek? Czy się postarają czy nie, to gra i tak się sprzeda na konsolach, więc nie ma się co przejmować.I nie to żebym się czepiał samej gry ale tego jak sobie polecieli w kulki z konsolami. :diablo: Ch**j mnie strzela jak sobie pomyśle że za dwa trzy miechy to gra na PC w ogóle będzie pół darmo kosztować. :angry:

Ciekaw jestem jak to będzie przy nastepnej części, znowu nędzny port z PC czy też może do trzech razy sztuka?

Odnośnik do komentarza

Recenzja Mafii 2 w nowym neo + to największy fail tej gazety.

 

Ja rozumiem, że gra ma błędy ale chyba ziomek recenzujące... ehh szkoda gadać.

 

Nie kupowałem kilka miechów Nieo, teraz się skusiłem, ostatni raz w życiu.

 

 

A co wystawili? Bo nie mam jeszcze numeru, a kupię dopiero jak wrócę do domu. Mielu w ostatnim numerze pisał, że ocena będzie wysoka. xD Pewnie kolejni, którzy chcieli GTA w latach 50-tych i za to jadą po grze.

Odnośnik do komentarza

Recenzja Mafii 2 w nowym neo + to największy fail tej gazety.

 

Ja rozumiem, że gra ma błędy ale chyba ziomek recenzujące... ehh szkoda gadać.

 

Nie kupowałem kilka miechów Nieo, teraz się skusiłem, ostatni raz w życiu.

 

 

A co wystawili? Bo nie mam jeszcze numeru, a kupię dopiero jak wrócę do domu. Mielu w ostatnim numerze pisał, że ocena będzie wysoka. xD Pewnie kolejni, którzy chcieli GTA w latach 50-tych i za to jadą po grze.

 

Ocena NieO +

 

 

6,5 m.in. grafika na 6 :), miód 6 - Boże widzisz i nie grzmisz :) - recenzowali wersję na X360

 

minusy : schematyczna, nudnawa, kalka kalek, ogólnie narzekają, że misje nudne itp. Oni naprawdę grali w tą samą grę co my ?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...