Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Ci przebierancy mega wqrwiaja. Jakos trudno dostrzec, ze ten celownik robi sie czerwony... Dla mnie powinni miec mniej energi, niz reszta podczas uzywania tego perka.

Jak grałeś w multi K2, to nie powinieneś mieć z tym większych problemów. Patrz na mapę. Twoja ekipa jest na zielono, pozycja sabotażysty nie jest pokazana na mapie. No i jak go zauważysz, to nie ma nad głową nazwy, także nie patrz na to, czy celownik jest czerwony, tylko, czy jest widoczne jego ID. Czasem jak Ci wyskoczy ktoś z zaskoczenia, to mała seryjka w korpus nie zaszkodzi :P

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Tutaj jest inaczej z sabotarzysta.W K2 mozna bylo odroznic przebieranca od prawdziwego goscia bo przebieraniec wygladal jak pierwsza postac w menu wybierania bez perkow.Tutaj natomiast jest on identyczny do kazdego z reszty,wyglada tak samo jak taktyk czy inzynier i nie idzie go odroznic...tylko po mapie mozna zrozumiec,poza tym ja zawsze strzelam tak na wszelki wypadek ale to nie zmienia faku ze jest ich zdecydowanie za duzo <_<

Odnośnik do komentarza

Tutaj jest inaczej z sabotarzysta.W K2 mozna bylo odroznic przebieranca od prawdziwego goscia bo przebieraniec wygladal jak pierwsza postac w menu wybierania bez perkow.Tutaj natomiast jest on identyczny do kazdego z reszty,wyglada tak samo jak taktyk czy inzynier i nie idzie go odroznic...tylko po mapie mozna zrozumiec,poza tym ja zawsze strzelam tak na wszelki wypadek ale to nie zmienia faku ze jest ich zdecydowanie za duzo <_<

 

Jak już można się przebierać to dobrze, że wygląda to w 100% jak oryginał i jest trochę śmiechu jak ziomek wpadnie między dwóch niezorientowanych i wspólnie z nimi przemierza pół planszy po czym podrzyna im gardła.. :) Grałem dopiero ok. 16h i dopiero od niespełna 4/5h nie jestem na końcu tabeli. Jak dla mnie to w ogóle inna/lepsza/ciekawsza/dynamiczniejsza rozgrywka jak w KZ2.

Odnośnik do komentarza

Nie no pomijając fakt, że odkąd od wczoraj pobrałem betę połączyłem się 2 razy, pograłem godzinę to ok ;]. Reszta to rozgrywka z bootami, przynajmniej klasy, bronie i umiejętności sobie obcykałem heh.

 

Mam nadzieję, że po premierze będzie "lepiej". Btw a jak było z Killzone 2? Też niegrywalnie czy wszystko elegancko śmigało?

 

PS. Brakuje mi dosłownie jednej rzeczyyy, kamerki po śmierci kto mnie zabił-jak zginąłem. Uwielbiam ten bajer z CoD-a.

Odnośnik do komentarza

Nie no pomijając fakt, że odkąd od wczoraj pobrałem betę połączyłem się 2 razy, pograłem godzinę to ok ;]. Reszta to rozgrywka z bootami, przynajmniej klasy, bronie i umiejętności sobie obcykałem heh.

 

Mam nadzieję, że po premierze będzie "lepiej". Btw a jak było z Killzone 2? Też niegrywalnie czy wszystko elegancko śmigało?

 

PS. Brakuje mi dosłownie jednej rzeczyyy, kamerki po śmierci kto mnie zabił-jak zginąłem. Uwielbiam ten bajer z CoD-a.

 

z własnej przeszłości pamięta się tylko to co dobre, więc ja zapamiętałem KZ2 jako świetnie śmigający online. ja zakładam, że te jajca, które się teraz dzieją są po to, aby po premierze wszystko było cacy. dziś mam nadzieję się połączyć i pograć jak najwięcej, bo przez te syfy dopiero 9 level jest a tyle jeszcze do odblokowania...

Odnośnik do komentarza

 

- I TERAZ MÓJ NAJWIĘKSZY WKU.RW!!! (pipi)A - JAK MOŻNA BYŁO ZLIKWIDOWAĆ JEDNO Z NAJLEPSZYCH WYSZUKIWAŃ SERWERÓW IN DAMN WORLD!!! Czy teraz wszyscy muszą robić kretyński matchmaking? A może to tylko na potrzeby dema? Wybieranie serwerów w zależności od trybu, ilości graczy i ..nazwy? Gdzie szukanie serwór Poland_vs_World, gdzie serwery CH.UJ W CYCE, czy teraz wszystko musi być dla kretynów? Szlag mnie trafia, ja chcę stare dobre community z KZ2 fak sit....

Bez nerwów, widzę, że kolega niedoinformowany. Zakładanie swoich własnych pokoi oczywiście będzie, ale w pełnej wersji. Będzie to tak wyglądało jak w KZ2. GG mówiło o tym w ostatnim wywiadzie. I co do zaznaczania przeciwników przez ścianę, podobno w pełnej wersji mają z tego zrezygnować, bo ludzie narzekają na to na oficjalnym forum.

Odnośnik do komentarza

Ogrywam multi KZ2 i Bete3 jednoczesnie i od razu widac jaki speed jest w 3ce. Dzis rano udalo mi sie polaczyc i troche pograc. Mimo, ze w multi KZ gram od wczoraj bylem zawsze w pierwszej piatce i nie jeden raz pierwszy. Pewnie jakies lamerskie serwery ;) Poki co sie jaram. Jak naprawia bete to bede ja meczyl az do premiery KZ3 (wtedy pewnie wylacza) a potem wsiade na KZ2. No.

 

A co do infiltratorow to nie jest tak, ze kursor na nich zmienia sie na czerwony nawet jak sa w przebraniu? Zawsze ich tak wylapuje i kilim.

Odnośnik do komentarza

Gram już troche i musze powiedzieć, że klasa Inżyniera jest naprawde super. To naprawianie daje rade. Taki lekki klimat Bioshocka 2 z multi przez to czuć :D Do tego proximity mine i jazda :) Szkoda tylko, że za naprawianie nie ma żadnych chociażby symbolicznych punktów :/ Klasa Medyka też jest fajna. Wiadomo wskrzeszanie, ten jego bot jest konkretny i broń dobra. Jeszcze planuje coś Taktykiem pograć i pobawić sie w przejmowanie spawn pointów :D Ponadto broń też ma dobrą jak dla mnie. Aha...gram głównie na Bodycount jak co.

 

P.S. Na infiltratorów wystarczy każdego bez wyjątków traktować ze strzału ostrzegawczego w głowe ;)

Edytowane przez Bellevar
Odnośnik do komentarza

 

- I TERAZ MÓJ NAJWIĘKSZY WKU.RW!!! (pipi)A - JAK MOŻNA BYŁO ZLIKWIDOWAĆ JEDNO Z NAJLEPSZYCH WYSZUKIWAŃ SERWERÓW IN DAMN WORLD!!! Czy teraz wszyscy muszą robić kretyński matchmaking? A może to tylko na potrzeby dema? Wybieranie serwerów w zależności od trybu, ilości graczy i ..nazwy? Gdzie szukanie serwór Poland_vs_World, gdzie serwery CH.UJ W CYCE, czy teraz wszystko musi być dla kretynów? Szlag mnie trafia, ja chcę stare dobre community z KZ2 fak sit....

Bez nerwów, widzę, że kolega niedoinformowany. Zakładanie swoich własnych pokoi oczywiście będzie, ale w pełnej wersji.

 

nie chodzi o zakładanie, tylko o wyszukiwanie...system pt.: wybierz tryb, daj join i jazda. o to mi chodzi, nie o zakładanie. w KZ2 mogłem sobie przelecieć listę serwerów z danego regionu i wybrać to co mnie interesuje (np. bodycount na 25 minut o nazwie CYCKI RULEZ). ciekaw jestem jak będzie tutaj, ale słabo to widzę

Odnośnik do komentarza

 

- I TERAZ MÓJ NAJWIĘKSZY WKU.RW!!! (pipi)A - JAK MOŻNA BYŁO ZLIKWIDOWAĆ JEDNO Z NAJLEPSZYCH WYSZUKIWAŃ SERWERÓW IN DAMN WORLD!!! Czy teraz wszyscy muszą robić kretyński matchmaking? A może to tylko na potrzeby dema? Wybieranie serwerów w zależności od trybu, ilości graczy i ..nazwy? Gdzie szukanie serwór Poland_vs_World, gdzie serwery CH.UJ W CYCE, czy teraz wszystko musi być dla kretynów? Szlag mnie trafia, ja chcę stare dobre community z KZ2 fak sit....

Bez nerwów, widzę, że kolega niedoinformowany. Zakładanie swoich własnych pokoi oczywiście będzie, ale w pełnej wersji.

 

nie chodzi o zakładanie, tylko o wyszukiwanie...system pt.: wybierz tryb, daj join i jazda. o to mi chodzi, nie o zakładanie. w KZ2 mogłem sobie przelecieć listę serwerów z danego regionu i wybrać to co mnie interesuje (np. bodycount na 25 minut o nazwie CYCKI RULEZ). ciekaw jestem jak będzie tutaj, ale słabo to widzę

No to piszę, że BEDZIA TAK SAMO jak w KZ2. Będziesz miał do wybory wybór pokoi (czyli wcześniej założonych przez gracz) np. PS3 POLSKA, lub grać w taki sposób jak w becie. Prawdopodobnie w zakładanych pokojach przez graczy nie będzie można nabijać rangi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O matulu, jaka ta mapa w becie jest niezbalansowana; bez problemu można zamknąć Higami ISA na respie i nie pozwolić nikomu wyjść (gorzej niż na Radec Academy w dwójce) a potem nabić takie staty:

 

 

 

zawsze tak było że ISA w kz miało gorzej. W końcu to baza highów i niegościnny Helghan więc chłopy mają przerąbane. Teraz serio gra mi się przeokrutnie podoba, grałem też w closed betę gdzie były 3 mapy i powiem wam w tajemnicy że Frozen Dam była najgorszą z nich, więc jeśli gorzej być nie może to będzie super. Gra stawia na jeszcze mocniejszą współpracę niż BC2, wiecie co się dzieje z ekipą samych infiltratorów.

Odnośnik do komentarza

Będzie patch do bety dodający Custom Games:

http://community.killzone.com/t5/Killzone-3-Open-Beta-Feedback/Maps-Feedback-Thread/m-p/637753#M3184

 

What I can immediately confirm is that we're going to release a patch to give you the option to allow you to create unranked custom games, allowing you to play the maps you own with friends, or to take your clan and challenge them against others.

 

As for anything else, I can't say either way, except you're definitely going to get fixes and updates to issues, obviously. :smileyhappy:

Odnośnik do komentarza

Będzie patch do bety dodający Custom Games:

http://community.killzone.com/t5/Killzone-3-Open-Beta-Feedback/Maps-Feedback-Thread/m-p/637753#M3184

 

What I can immediately confirm is that we're going to release a patch to give you the option to allow you to create unranked custom games, allowing you to play the maps you own with friends, or to take your clan and challenge them against others.

 

As for anything else, I can't say either way, except you're definitely going to get fixes and updates to issues, obviously. :smileyhappy:

 

Co do posta powyzej oraz komentarza @Yeti - szkoda, ze takie serwery nie bede mialy rankingu. Nie pamietam za dobrze, ale w KZ2 ranking normalnie sie naliczal (wiekszosc czasu spedzilem na takich serwerach), jedynie jak sie wprowadzalo boty to serwer byl od razu unranked... Nie wiem, czuje tutaj jakis maly krok w tyl.

 

Co do patchy - ja nadal mam olbrzymie problemy z polaczeniem. Wlaczam gre i polaczenie sie z multi trwa ok.30 minut, a czasami w ogole nie moge sie polaczyc (najczestrze kody bledoe to 8001 oraz 931). Pomaga wyslanie zapro, wtedy laczy mnie bez bolu i juz moge grac. Mam nadzieje ze w pelnej wersji bedzie git, inaczej bede @szpicem w wersji Killzone :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem tylko trochę w tą betę i mam mieszane uczucia. Jakieś to na razie wszystko chaotyczne jest i menu przed wejściem do gry jest nieczytelne. W KZ2 cały multik był jakoś logicznie poukładany. Na plus za to oczywiście grafika, płynność sterowania bronią no i nowe rodzaje pukawek. Szczególnie przypadły mi do gustu spluwy infiltratora i medyka.

Odnośnik do komentarza

Tak - nic specjalnego. sam zbliżyłem się kilka razy do takich wyników, a nie gram zbyt długo w serię KZ (co nadrabiam). Podziwiam za to skuteczność Szymek.pl - jak z nim grałem to prawie nie ginął.. ;)

 

 

O matulu, jaka ta mapa w becie jest niezbalansowana; bez problemu można zamknąć Higami ISA na respie i nie pozwolić nikomu wyjść (gorzej niż na Radec Academy w dwójce) a potem nabić takie staty:

2cza3o7.jpg

Chwalisz sie czy sie zalisz z tyumi statami? Bo ten wynik jest naprawde nieciekawy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...