Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

No nigdy nie lubiłem Italiańców, ale na tym EURO grają piłkę, która mi się podoba. Przy okazji meczu z Hiszpanią już o tym wspomniałem. Nie moja wina, że po 3 pierwszych meczach grupowych wbrew tradycji nie stali się drużyną w której współczynnik pomiędzy potencjałem piłkarskim a stylem gry byłby najniższy na turnieju. Grecji 2004 wybaczam, no nie mieli tego jak inaczej zrobić, więc powyższy współczynnik nie był taki niski, ale np. w tym roku 2 razy tego samego nie zniosę, więc no, rzucając uprzedzenia do Milanów, Interów, Juventusów i innych takich z Italii w kąt, kibicuje im przynajmniej do czasu spotkania z Francją/Hiszpanią/Niemcami.

Chciałbym jednak zapewnić, że wraz z końcem EURO rozpoczynam pojazd po lidze Włoskiej i ich klubach, po zawodnikach również z tym, że wypraszam sobie, nie po wszystkich, bo potrafię powiedzieć ciepłe słowo o tych którzy już w piłkę zdecydowali się nie grać.

Anglia ma szansę awansu na poziomie 1,5 procenta, więc tak naprawdę w tym meczu wszystko się może wydarzyć, Forza Italia!

 

edit. Co do dzisiejszego meczu.

Oczywistym jest, że kibicować należy Czechom. Nie muszę tłumaczyć, że to prawie tak jak kibicować Polsce.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

edit. Co do dzisiejszego meczu.

Oczywistym jest, że kibicować należy Czechom. Nie muszę tłumaczyć, że to prawie tak jak kibicować Polsce.

 

Niby dlaczego bo ty tak mówisz??? Mów za siebie ja jestem za Portugalią bo grają na prawdę niezle i mysle ze spokojnie wygrają ze średnimi Czechami

Odnośnik do komentarza

Na początku meczu Czesi mieli przewagę, ale teraz wydaje się, że to było tak dawno... Portugalczycy podzielają fancusko-ukraińskie przekonanie, że swojego skilla trzeba udowodnić, strzelają spoza pola karnego, ale powoli zaczynają wkraczać w pole karne. Panie, nie każ nam oglądać więcej niż 90 minut tego meczu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

To wspaniale, że Dariusz przypomniał nam o gwieździe Juventusu sprzed lat Petru Nedvedzie. Poza tym Cristiano znajdował się w kilku miejscach na boisku jednocześnie, bo raz atakował lewą stroną, a sekundę później próbował odebrać piłkę po prawej - kiedy wreszcie ten szmaciasz przestanie kaleczyć polski komentarz?

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Zawsze mam tę samą radę dla internetowych mistrzów recytacji: znajdźcie gdzieś nagranie, na którym mówicie przez 90 minut i posłuchajcie go uważnie. Jeśli macie faktycznie dykcję spikera to gratki, ale bardziej prawdopodobne, że z szokiem zauważycie, że wy też nie wymawiacie dokładnie i spójnie każdej pojedynczej głoski.

 

 

Nie mówię ogólnie o komentarzu, no ale kurde, mówić po polsku i powiedzieć Kłentrao i Koentrao to już zbrodnia? Chryste. PSX Extreme, pismo każdego logopedy.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zawsze mam tę samą radę dla internetowych mistrzów recytacji: znajdźcie gdzieś nagranie, na którym mówicie przez 90 minut i posłuchajcie go uważnie. Jeśli macie faktycznie dykcję spikera to gratki, ale bardziej prawdopodobne, że z szokiem zauważycie, że wy też nie wymawiacie dokładnie i spójnie każdej pojedynczej głoski.

 

Może na przykład dlatego nie jestem komentatorem piłkarskim.

Odnośnik do komentarza

Zawsze mam tę samą radę dla internetowych mistrzów recytacji: znajdźcie gdzieś nagranie, na którym mówicie przez 90 minut i posłuchajcie go uważnie. Jeśli macie faktycznie dykcję spikera to gratki, ale bardziej prawdopodobne, że z szokiem zauważycie, że wy też nie wymawiacie dokładnie i spójnie każdej pojedynczej głoski.

 

 

Nie mówię ogólnie o komentarzu, no ale kurde, mówić po polsku i powiedzieć Kłentrao i Koentrao to już zbrodnia? Chryste. PSX Extreme, pismo każdego logopedy.

 

Gdyby nie kolesiostwo w TVP, to najlepsze mecze dostałby Laskowski, ale z racji tego, że go Szpaku i Szaran nie lubią, to go zdegradowali na bedziewniejsze mecze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...