Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie patriotyzm okazywany jest tym, że ktoś zdjął flagę z balkonu czy nie. Czy na osiedlu jeszcze flagi wiszą czy nie. Co za głupie gadanie. Patriotyzm ma się w sercu, zna się historię swojego kraju i nie trzeba ostentacyjnie jego pokazywać. Ludzie zdjęli flagi i są już wyzywani od polaczków. Co za idiotyczne gadanie na niskim poziomie.

Zdjąłeś flagę?

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

No faktycznie patriotyzm okazywany jest tym, że ktoś zdjął flagę z balkonu czy nie. Czy na osiedlu jeszcze flagi wiszą czy nie. Co za głupie gadanie. Patriotyzm ma się w sercu, zna się historię swojego kraju i nie trzeba ostentacyjnie jego pokazywać. Ludzie zdjęli flagi i są już wyzywani od polaczków. Co za idiotyczne gadanie na niskim poziomie.

Większość tych patriotów to lansiarze,Wywiesił falge, bo wisiały u znajomego ,znajomy ma tez na samochodzie 4 to i ja też .Ale najlepsze jest to ze w większości patrioci zakupili piwsko i dostali flagę od Tyskiego i tego wisi najwięcej na balkonach.

Odnośnik do komentarza

Patriotyzm to też szacunek do flagi jakbyś (pipi)a nie wiedział.

 

A zdjęcie flagi z balkonu to (pipi)a brak szacunku dla niej? Weź idź człowieku zastanów zanim coś napiszesz.

 

Weź ty się zastanów randomie czemu jesteś taki tępy? Co innego zdjęcie z balkonu a co innego rzucenie gdzieś w pizdó w krzoki.

 

Debilizm taki sam jak ten tu

 

KTKge.jpg

 

Ty no lifie na prawdę mało inteligentny jesteś . A skąd wiesz, że ktoś rzucił te flagę w krzaki znawco forum? A może spadła ona z balkonu jak przez Polskę przechodziła nawałnica co? Pomyślałeś o tym? Ja tez mam flagę na balkonie i jak by mi spadła to nie znaczy, że rzuciłbym bym ją z premedytacją. Skąd ty (pipi)a możesz wiedzieć dlaczego ta flaga leży w krzakach i w jakich okoliczność to się stało? Ale oczywiście nadworny no life z swojego forum wie najlepiej wszystko bo przecież (pipi)a ma tysiąc postów nabitych XD

Edytowane przez Dixi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Patriotyzm to też szacunek do flagi jakbyś (pipi)a nie wiedział.

 

A zdjęcie flagi z balkonu to (pipi)a brak szacunku dla niej? Weź idź człowieku zastanów zanim coś napiszesz.

 

Weź ty się zastanów randomie czemu jesteś taki tępy? Co innego zdjęcie z balkonu a co innego rzucenie gdzieś w pizdó w krzoki.

 

Debilizm taki sam jak ten tu

 

KTKge.jpg

 

Znieważenie, niszczenie, uszkadzanie lub usuwanie Flagi Polski to występek zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności do roku. Art. 137 § 1 Kodeksu karnego w tym samym zakresie obejmuje ochroną godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny polski znak państwowy".

 

 

@dixi, jeżeli to nie jest jakiś marny troling, to znaczy że masz coś nie tak z głową.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Ktos mi wytłumaczy jakim prawem wynik 2:2 w meczu Hiszpania - Chorwacja eliminuje Włochów? Dlaczego przy bieżącym stanie (Włochy 1:0, Esp - Cro 0:0) Chorwaci żegnają się z turniejem?

Ponieważ decyduje bezpośredni wynik między tymi zespołami, a w meczu ita-chor było 1-1 to teraz wyższy remis powodowałby że chorwacja by awansowała. Jeśli coś pomyliłem poprawcie mnie.

Odnośnik do komentarza

Ktos mi wytłumaczy jakim prawem wynik 2:2 w meczu Hiszpania - Chorwacja eliminuje Włochów? Dlaczego przy bieżącym stanie (Włochy 1:0, Esp - Cro 0:0) Chorwaci żegnają się z turniejem?

Ponieważ decyduje bezpośredni wynik między tymi zespołami, a w meczu ita-chor było 1-1 to teraz wyższy remis powodowałby że chorwacja by awansowała. Jeśli coś pomyliłem poprawcie mnie.

 

Dokładnie tak jest. Na ten moment jeśli nic się nie zmieni Włosi wychodzą z pierwszego, a z Hiszpania z drugiego.

Odnośnik do komentarza

Ty no lifie na prawdę mało inteligentny jesteś . A skąd wiesz, że ktoś rzucił te flagę w krzaki znawco forum? A może spadła ona z balkonu jak przez Polskę przechodziła nawałnica co? Pomyślałeś o tym? Ja tez mam flagę na balkonie i jak by mi spadła to nie znaczy, że rzuciłbym bym ją z premedytacją. Skąd ty (pipi)a możesz wiedzieć dlaczego ta flaga leży w krzakach i w jakich okoliczność to się stało? Ale oczywiście nadworny no life z swojego forum wie najlepiej wszystko bo przecież (pipi)a ma tysiąc postów nabitych XD

 

żal mi ciebie i twojego chłopaka

Odnośnik do komentarza

 

 

Dokładnie tak jest. Na ten moment jeśli nic się nie zmieni Włosi wychodzą z pierwszego, a z Hiszpania z drugiego.

 

 

Dlatego też Del Bosque postanowił zaatakować. Ściągnął Torresa (okej...) i wprowadził Jesusa Navasa, który nigdy nie grał na ataku (aha...).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No niestety Dixi ma racje Mazzeo, rownie dobrze zwialo z balkonu, a robisz z tego niewiadomo co.

 

Dziwne że nagle flagi zaczęło zwiewać z balkonów akurat po meczu z Czechami :D

 

btw Hiszpania to dno, tej pedalskie granie w dziada + dobra obrona Chorwatów i mamy najgorszy mecz mistrzostw.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...