Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę rzygać się chce jak się Hiszpanie ogląda. Sprezentowali 3 najgorsze mecze na tym euro (pojedynku z Irlandią nie oglądałem).

 

Może się powtórzyć sytuacja z 2004, kiedy najnudniej grająca reprezentacja zgarnia trofeum, ale mam nadzieje że opcja niemiecka rozwalcuje ich w finale.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

No przeciez. Autobus w wykonaniu Anglikow po strzeleniu gola to kunszt i majstersztyk nowoczesnego futbolu. Z kolei osmieszanie przeciwnika, dzieki fantastycznej technice, grą w dziada w wykonaniu Hiszpanii po strzeleniu gola ta ch.ujowizna i antyfutbol. Nie sposob sie nie zgodzic.

 

To jest właśnie ośmieszanie rywala, oddanie piłki i oglądanie jak próbują walić głową w mur i nic z tego nie wynika. Gdy jednak są zmuszeni by iść do przodu, to się nie opierdalają klepiąc tysiąc podań pod polem karnym.

Odnośnik do komentarza

Anglia ma najbardziej dramatyczny mecz na tym EURO (jeżeli ciut zafałszujemy statystykę i nie policzymy wszystkich trzech meczów Polaków), ale nie najlepszy. Hiszpanie-Włochy, to był najlepszy mecz, tam nie było miejsca na błędy, złą grę któregoś z piłkarzy (no dobra, tacy dwaj się wybijali w negatywny sposób).

Dawałem Anglikom 1,5% szans w meczu z Włochami, teraz oceniam że 0,5% to tak w sam raz, co oczywiście nie wyklucza ich z tego turnieju oraz pozwala liczyć na już przysłowiowego, brytyjskiego farta.

Odnośnik do komentarza
Liczenie baranów odchodzi do lamusa - wystarczy włączyć mecz reprezentacji Hiszpani. Paradoks - drużyna uważana za najlpeszy zespół na świecie morduje futbol. W trakcie jednej połowy dostałem od znajomych 8 sms-ów o bardzo podobnej treści "tego się (pipi) nie da oglądać"I myśle że taka jest prawda. Hiszpani kibicują jej zagożlai fanatycy, ewentualnie choragiewki zapatrzone w Barcelonę, tylko jest jedno ale - gdzie w reprzentacji Hiszpani jest Messi? Nie ukrywam że juz gra Barcelony męczy oczy, ale tam od 16-go metra zaczyna się dym, bo mały argentyńczyk najnormalniej w świecie potrafi pozamiatac, i nadac sens graniu w stylu "człap -klep -człap -klep,człap,człap,klep,klep" w pewnym momencie stawia gigantycnzuy stempel na tym, systemie, i mozna przyklasnąć. Ale kadra... no nie da się -(pipi) anie da się.
Odnośnik do komentarza

Tylko Benzema i Ribery coś grali. Z portugalia będzie to samo bo będą grali tylko Nani i Ronaldo. Anglia pokazała jaka jest słaba w meczu z ukrainą, nawet z Rooneyem. Hiszpania grała na pół gwizdka, było to widac gołym okiem, choć brak napastnika jest widoczny. Kupon wszedł, teraz obstawiłem awans Włochów, awans Hiszpanii w półfinale i zwycięstwo euro Niemiaszków. Kursik prawie 7, także można zaryzykować, choć to dosyc pewna opcja.

 

Co do piekna futbolu, Niemcy pokazali że jeszcze prawdziwy ofensywny, dobry futbol nie zginął.

Odnośnik do komentarza

No przeciez. Autobus w wykonaniu Anglikow po strzeleniu gola to kunszt i majstersztyk nowoczesnego futbolu. Z kolei osmieszanie przeciwnika, dzieki fantastycznej technice, grą w dziada w wykonaniu Hiszpanii po strzeleniu gola ta ch.ujowizna i antyfutbol. Nie sposob sie nie zgodzic.

 

 

No po pewnym stażu na forumingu trudno już nawet coś napisać więcej w tej kwestii. To tak jak z muzyką, niektórzy nigdy nie uznają za dobre tego, co jest uznawane za dobre, bo to nie daje okazji do czucia się lepszym od innych.

 

Niestety, poziom grania w piłkę jest dość wymierną sprawą, dlatego zamiast "no niefajne melodie" musimy słuchać tłumaczeń w stylu "celne i szybkie wykonywanie trudnych zagrań to śmierć futbolu, ciekawe jest tylko wybijanie piłki na pałę i gole poprzez główki z pięciu metrów".

 

Hiszpania powinna wystawić dziewięciu obrońców i Llorente. Obrońcy rzucaliby się na piłkę, a po odbiorze walili długie lagi na Llorente, które by je uderzał głową w kierunku bramki. To by były fascynujące widowiska, piękno futbolu.

 

 

 

 

Co do Anglii to wspomnieć można tyle, że nie byli w stanie zrobić jednej sensownej akcji, grając przeciwko dość ofensywnie ustawionej Francji (np. mającej tylko jednego prawego obrońcę). Gdyby Francuzi zagrali z Anglią tak jak wczoraj, z, olaboga, dwoma graczami o przeznaczeniu ofensywnym, pewnie dostalibyśmy najlepszy mecz w historii wszechświata.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

pluje sobie w brode, że tylko dla beki postawiłem dyche na gola gomeza i zwycięstwo portugalii(mecze w grupie jeszcze). chciałem dać na to o wiele więcej, a kurs był iście galaktyczny.

 

A ja sobie pluje w brode że nawet dla polewki nie obstawiłem że CR7 może zostac królem strzelców. Kurs był 13. Teraz 5

A miałem obstawić

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

pluje sobie w brode, że tylko dla beki postawiłem dyche na gola gomeza i zwycięstwo portugalii(mecze w grupie jeszcze). chciałem dać na to o wiele więcej, a kurs był iście galaktyczny.

 

A ja sobie pluje w brode że nawet dla polewki nie obstawiłem że CR7 może zostac królem strzelców. Kurs był 13. Teraz 5

A miałem obstawić

 

no coz, wszyscy byli nastawieni na to co zwykle - gwiazdy na turniejach nie będą wymiatać, vide leo/cr7.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.