Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jestem ciekawy, czy tam rzeczywiście był spalony czy też nie, jeżeli był, to nieuznana bramka jak najbardziej zasadna. Natomiast patrząc z perspektywy samego sędziego przybramkowego, to nie rozumiem po co on tam stoi, jak powtórki ewidentnie pokazują piłkę za linią bramkową. :f

 

Nie mogę znaleźć całej tej akcji, ale tutaj na zdjęciu widać gdzie stoi Ukrainiec w momencie podania.

 

y531NGBS.jpeg

Odnośnik do komentarza

Ukraina odpadła ale tak to można sie żegnać mecz był bardzo dobry i trzeba dodać ze to jak by nie było Anglia.Spalony był ale tak czy tak to juz któras sytuacja z rzędu pokazująca ze sedzia liniowy jest nieprzydatny.Co do Francuzów chyba nie zwróciliscie uwagi na to ze z 2 miejsca graja z Włochami wiec nie dziwie im sie ze nie chcieli sie z Hiszpania spotkać...

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Ukraina odpadła ale tak to można sie żegnać mecz był bardzo dobry i trzeba dodać ze to jak by nie było Anglia.Spalony był ale tak czy tak to juz któras sytuacja z rzędu pokazująca ze sedzia liniowy jest nieprzydatny.Co do Francuzów chyba nie zwróciliscie uwagi na to ze z 2 miejsca graja z Włochami wiec nie dziwie im sie ze nie chcieli sie z Hiszpania spotkać...

 

coś Ci się pomieszało: Anglia - Włochy, Francja - Hiszpania, takie będą ukraińskie ćwierćfinały

Odnośnik do komentarza

Co do Francuzów chyba nie zwróciliscie uwagi na to ze z 2 miejsca graja z Włochami wiec nie dziwie im sie ze nie chcieli sie z Hiszpania spotkać...

 

Coś kręcisz.

Ukraina odpadła ale tak to można sie żegnać mecz był bardzo dobry i trzeba dodać ze to jak by nie było Anglia.Spalony był ale tak czy tak to juz któras sytuacja z rzędu pokazująca ze sedzia liniowy jest nieprzydatny.Co do Francuzów chyba nie zwróciliscie uwagi na to ze z 2 miejsca graja z Włochami wiec nie dziwie im sie ze nie chcieli sie z Hiszpania spotkać...

 

coś Ci się pomieszało: Anglia - Włochy, Francja - Hiszpania, takie będą ukraińskie ćwierćfinały

 

Faktycznie zapomniałem że Hiszpania dużo bramek nawaliła ok mój błąd.No to Francuzów z taką gra nie widze w ćwierćfinałach

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Co do Francuzów chyba nie zwróciliscie uwagi na to ze z 2 miejsca graja z Włochami wiec nie dziwie im sie ze nie chcieli sie z Hiszpania spotkać...

 

Coś kręcisz.

Ukraina odpadła ale tak to można sie żegnać mecz był bardzo dobry i trzeba dodać ze to jak by nie było Anglia.Spalony był ale tak czy tak to juz któras sytuacja z rzędu pokazująca ze sedzia liniowy jest nieprzydatny.Co do Francuzów chyba nie zwróciliscie uwagi na to ze z 2 miejsca graja z Włochami wiec nie dziwie im sie ze nie chcieli sie z Hiszpania spotkać...

 

coś Ci się pomieszało: Anglia - Włochy, Francja - Hiszpania, takie będą ukraińskie ćwierćfinały

 

Faktycznie zapomniałem że Hiszpania dużo bramek nawaliła ok mój błąd.No to Francuzów z taką gra nie widze w ćwierćfinałach

 

(pipi) Milo ogarnij sie. Jakich Bramek? 1 Hiszpania 7 pkt , 2 Włochy 5 Pkt - 1. Anglia 7 pkt 2 Francja 4 pkt.

Pary Hiszpania-Francja i Włochy-Anglia.

Odnośnik do komentarza

Co do Francuzów chyba nie zwróciliscie uwagi na to ze z 2 miejsca graja z Włochami wiec nie dziwie im sie ze nie chcieli sie z Hiszpania spotkać...

 

Coś kręcisz.

Ukraina odpadła ale tak to można sie żegnać mecz był bardzo dobry i trzeba dodać ze to jak by nie było Anglia.Spalony był ale tak czy tak to juz któras sytuacja z rzędu pokazująca ze sedzia liniowy jest nieprzydatny.Co do Francuzów chyba nie zwróciliscie uwagi na to ze z 2 miejsca graja z Włochami wiec nie dziwie im sie ze nie chcieli sie z Hiszpania spotkać...

 

coś Ci się pomieszało: Anglia - Włochy, Francja - Hiszpania, takie będą ukraińskie ćwierćfinały

 

Faktycznie zapomniałem że Hiszpania dużo bramek nawaliła ok mój błąd.No to Francuzów z taką gra nie widze w ćwierćfinałach

 

(pipi) Milo ogarnij sie. Jakich Bramek? 1 Hiszpania 7 pkt , 2 Włochy 5 Pkt - 1. Anglia 7 pkt 2 Francja 4 pkt.

Pary Hiszpania-Francja i Włochy-Anglia.

A bo Hiszpania wygrała 2 mecze a Wlochy 2 remisy zapomniałem.Ale to już w sumie nie ważne

No i Polska odpadła

Hehe no dziwne to strasznie

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się mecz wszech czasów Anglia - Włochy. Obie z podobnym stylem gry, obie lubią się opierdalać, to będzie idealne spotkanie dla koneserów futbolu.

 

Co do opier.dalania się w tym turnieju przez Włochów, to bym się nie zgodził. Włosi po towarzyskich porażakach naprawdę grają dobrą, ofensywną piłkę. To już nie jest zwyczajna obrona własnej bramki swojego pola karnego. Oni naprawdę ciągną na przeciwników, świetne konstruowanie akcji, świetni piłkarze. To jest zespół, który zmienił się na przestrzeni dwóch ostatnich lat. Czego chcieć więcej? To o Anglikach bym napisał, że lubią się na tych Mistrzostwach Europy opier.dalać, widać to trochę w ich stylu gry, gdzie co prawda strzelili gola Ukrainie, ale w pierwszej połowie naprawdę spali, czego w meczach Italii powiedzieć zbytnio nie mogę.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Anglia mnie nie zaskakuje - przed mistrzostwami Lampard lub Gerrard(nie pamiętam) powiedzieli,że liczy się tylko sukces reprezentacji i jeśli oznaczałoby to granie każdego meczu stylem Chelsea z LM to nie mają nic przeciwko - jak widać słowa dotrzymują.

 

Gra Włochów to znowu pozytywne zaskoczenie tych mistrzowstw - ogólnie nigdy ich nie lubiłem, głównie za styl gry ale w tych 3 meczach często podobali mi się lepiej niż Hiszpanie i ich nudne pyk-pyk-pyk.

Odnośnik do komentarza

Tylko Prandelli mógł lepiej napastników dobrać.

 

Widać Francuzi boją się potężnej Italii i wolą grać z Hiszpanią. Może sami będą pykać wszerz boiska i uruchamiać od czasu do czasu skrzydłowych. Mogą dać radę i uwolnić nasze polskie euro od uberofensywnego futbolu w poprzek boiska.

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się mecz wszech czasów Anglia - Włochy. Obie z podobnym stylem gry, obie lubią się opierdalać, to będzie idealne spotkanie dla koneserów futbolu.

 

Co do opier.dalania się w tym turnieju przez Włochów, to bym się nie zgodził. Włosi po towarzyskich porażakach naprawdę grają dobrą, ofensywną piłkę. To już nie jest zwyczajna obrona własnej bramki swojego pola karnego. Oni naprawdę ciągną na przeciwników, świetne konstruowanie akcji, świetni piłkarze. To jest zespół, który zmienił się na przestrzeni dwóch ostatnich lat. Czego chcieć więcej? To o Anglikach bym napisał, że lubią się na tych Mistrzostwach Europy opier.dalać, widać to trochę w ich stylu gry, gdzie co prawda strzelili gola Ukrainie, ale w pierwszej połowie naprawdę spali, czego w meczach Italii powiedzieć zbytnio nie mogę.

 

Włosi w każdym meczu grupowym zwyczajnie odpuszczali drugą połowę, a może to zmęczenie, nie wiem. Mecz z Anglikami będzie nieprzewidywalny, coś czuję, że tutaj karne będą decydować kto zagra dalej.

Odnośnik do komentarza

Pajgi - spierd.alaj. Cały rok jechałeś po włoskiej lidze, włoskich klubach i zawodnikach i włoskiej reprezentacji, zero obiektywizmu. A teraz jak to oni cudownie grają. Kibicuj sobie bezrobotnym z Półwyspu Iberyjskiego.

Znaczy nie graja dobrze, to już im nie kibicować? Z czymś mi się to kojarzy, sam zgadnij z czym. Włoska piłka to wstyd dla sportu, więc niech jednak sobie przegrają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...