Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odbicie w oku Ryu to pewnie jeden z bossów (pewnie główny). Nie dam się nabrać na jakieś tam alter ego i mroczny charakter Hayabusy. Mroczny to on jest w każdej części. Jedno zdjęcie, a tyle spekulacji już na samym początku. Czytając topic na Iberianie dziwiłem się jak można zapełnić go dziewięcioma podstronami...a jednak można.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pojawiły się nowe screeny i trochę info o grze:

http://www.examiner.com/video-game-in-national/ninja-gaiden-iii-scans-picture

 

60 frames per second

 

Blood is back

 

Difficulty level won’t be toned down for casual gamers

 

There will be both competitive and cooperative modes. One or both will support up to 8 players

 

The store is gone. Weapons will upgrade over time

 

Greater emphasis on story

 

May feature Move support

 

Odnośnik do komentarza

Najgorsze byly wybuchajace shiryukeny.

 

Niech i beda te demony rodem z orientu, jedyna japonska gra, ktora lykam bez popity. Mam nadzieje, ze II przy NGB i 3 okaze sie wpadka (zla nie byla, ale to nie to na co czekalem).

Odnośnik do komentarza

Tej krwi jest całkiem sporo. Nienawidzę słów "jeśli" i "gdyby", ale jeśli poziom wyrzynki będzie choć podobny do tego z fotek to się ze szczęścia zleję. System walki w dwójce jest genialny, natomiast drażni troszkę, że projectile latają zewsząd uniemożliwiając wykorzystanie pełnego potencjału technik Ryu. Klimat i głupota scenariusza totalnie udziwnione i spartolone w Sigmie 2 tylko spotęgowały moją dyssatysfakcję. Marzy mi się balans, równowaga i poczucie, że to co się dzieje na ekranie jest tylko i wyłącznie efektem moich działań. Zdaje się, że jestem niepoprawnym optymistą w temacie NG3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Słiiit :thumbsup: . Jest inaczej, a to wróży nieźle na przyszłość. Nie wiem czy te ciągłe zwolnienia przy egzekucjach nie naruszają zbytnio dynamikę gry, ale być może nie trzeba będzie polegać na nich bezgranicznie. Liczę na więcej bestii nie z tego świata i mrocznych lokacji bez żołdaków.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bomba :grin: nowości wylewają się z ekranu, trochę lipa, że nie latają wszędzie poucinane kończyny ale co tam, nowe patenty nadrabiają, widać, że zachowali "korowy" feeling, co mnie Bardzo cieszy. Nowe animacje cieszą oko a sama walka znowu będzie polegać na czymś innym i właśnie to charakteryzuje tą serie to nie GOW, w którego za każdym razem gra się tak samo. Mnie póki co kupili!

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...