Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ninja Gaiden 3 Release Date, Collector’s Edition & Pre-Order Incentives Revealed

 

 

Tecmo Koei Europe has today announced the release date for the standard and Collector’s Edition of its upcoming action-packed title, Ninja Gaiden 3. Developed by Team Ninja, this new instalment of the celebrated core action series will be available in March next year for Xbox 360 and PlayStation 3. A Ninja Gaiden 3: Collector’s Edition will also be available for both console platforms.

 

Ninja Gaiden 3spotlights the series’ beloved Japanese dark hero, Ryu Hayabusa, with an original story developed by famed writer Masato Kato bringing new depth to the game’s intense swordsmanship and hardcore action combat. Led by Yosuke Hayashi, Team Ninja has crafted the game with the sole purpose of giving players a new experience as the man, the human being, behind the mask of the world’s greatest ninja, Ryu Hayabusa. As well as adding depth to this mysterious and complex character, the videogame promises heightened intensity during close combat fighting while featuring new competitive and co-op online multiplayer modes that bring a new aspect to the Ninja Gaiden series.

Team Ninja has also prepared a special treat for those who pre-orderNinja Gaiden 3: an exclusive, special downloadable two-character demo stage from their upcoming Dead or Alive 5 fighting game, which will give fans a first chance to experience the videogame’s high energy action fighting before it hits stores in 2012.

The premium Ninja Gaiden 3: Collector’s Edition offers a deluxe package as it includes an exclusive Ninja Gaiden 3 “Unmask” game art book, the official videogame soundtrack CD, a unique collectors “Duel of the Masked” figure, as well as the chance to play four characters in the Dead or Alive 5 demo stage. Ninja Gaiden 3 will be available from 23rd March 2012 for both Xbox 360 and PlayStation 3, and Electronic Theatre will keep you updated with all the latest details on the videogame.

 

ninja_gaiden_3_art3.jpg

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dokładnie ten sam Londyn, w sumie fajnie, że nie pokazują za wile, ale z drugiej strony trochę lipa, przy premierze NG2 średnio co miecha dawali coś nowego, a tu o samego początku katują tylko Londyn plus kawałek pustyni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W sumie to jakoś chyba mi wszystko i Tobie jedno - i tak wiadomo że zagramy w dniu premiery :> Mam jakiś głód slasherów po Bayonecie nic sensownego nie ograłem.

W rzeczy samej :) Mam zamowiona i juz oplacona kolekcjonerke :-] W istocie po Bayo nic sensownnego w temacie slaszerow sie nie ukazalo...

Odnośnik do komentarza

Czezare powiedz mi jak możesz gdzie zamówiłeś kolekcjonerkę i jak to nie tajemnica, to za ile? Bo sam chciał bym zamówić ale nie wiem gdzie :confused:

Zamowilem ok miesiac temu w Ultimie. W chwili zamowienia moja karta kredytowa zostala obciazona kwota dokladnie 311,80 zl. Suma ta opiewa cene za gre wraz z wysylka kurierem.Od jakiegos czasu nie wiedziec czemu sklep podniosl cene tej kolekcjonerki do 359,90 zl i to bez wysylki...

Odnośnik do komentarza

Jest recenzja w nowym Neo Plus, ocena 8/10. Generalnie Gulash bardzo chwali grę, ale podkreśla że to przyjazny i efekciarski slasher dla każdego i "hardcorowcy pa pa". Pisze że trzeba postawić grubą kreskę między poprzednimi odsłonami, a trójką. Mnie tam gęsto posiane checkpointy czy inne ułatwienia nie rażą. Wkurza mnie natomiast wywalenie sklepiku, upgradeów, no i dekapitacji. Dobrze że krew jest czerwona i w dużej ilości.

 

Kolekcjonerkę też udało mi się zamówić w Ultimie po starej cenie (315zł z przesyłką).

Odnośnik do komentarza

Jest recenzja w nowym Neo Plus, ocena 8/10. Generalnie Gulash bardzo chwali grę, ale podkreśla że to przyjazny i efekciarski slasher dla każdego i "hardcorowcy pa pa". Pisze że trzeba postawić grubą kreskę między poprzednimi odsłonami, a trójką.

Przeczytalem recenzje Gulasha. Widac, ze jej autorowi ocena gry przysporzyla ogromnych problemow. Coz...juz za pare dni sami sie przekonamy ile ona warta. Ja jestem mimo wszystko dobrej mysli...

Odnośnik do komentarza

Najwazniejsze to pozytywne nastawienie. Wiadomo, ze gra nie bedzie tak genialna jak Ninja Gaiden (Black), ktora dla mnie jest najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem, ale jak z gory bedziemy wybrzydzac, ze to ze tamto to nic z tego nie bedzie. Do trojki podejde z otwarta glowa. Bede napieral dluuugo i dopiero wowczas wydam ostateczna opinie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W planach mają, w katalogu już nie. Ciekawe. Na polską wersję bym nie liczył. Galapagos chyba nie tłumaczy 'swoich' gier. Szkoda że tak zacne firmy jak Konami czy Tecmo mają u nas takiego olewczego dystrybutora. Ta ich strona to żal. A wystarczy jedna osoba do aktualizacji i kontaktu z graczami. CDP i Cenega dużo lepiej się spisują i czasem nawet dają polskie napisy. Ale widocznie sprzedaż japońszczyzny jest u nas tak mała, że tym największym się nie opylało. Mam nadzieję że nie będzie żadnych obsów przy premierze Ninjasa i Silenta.

 

Pewnie najprędzej tam się czegoś dowiemy.

http://www.facebook....agosInteractive

 

PS: No, jak PES2013 ma być po angielsku wydany to chyba możemy zapomnieć o polonizacji ;)

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...