Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko sobie przypominam, ze o polonizacji kinowej Ninja Gaiden 2 kompletnie nic sie nie mowilo przed premiera.Gre kupilem w hali lotniska Rebiechowo w Gdansku od kolesia, ktory wlasnie przylecial tranzytem z...Indii i tamze ja nabyl.Pamietam jeszcze, ze wrocilem w te pedy do domu przekraczajac wielokrotnie dopuszczalna predkosc na trojmiejskiej obwodnicy, zziajany dopadlem konsoli, plytka sie zabootowala w napedzie i nagle...BACH!!...moim oczom ukazal sie ekran powitalny w naszym jezyku! :good2: Pamietam, ze z zaskoczenia opadla mi szczeka! ;) Stad moje pytanie odnosnie trojki...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Yap ;] Co sie dzieje z forum iberian ?

Proponuje zakup Vity i Sigmy....... dostala jedynka osiagniecia, widziales liste ? :D

 

No ja czekam tak do 130-140zl. Chyba ze ktos napisze, ze gierka mega kozak. Ale watpie, do dwojki sie przmusilem zeby ja w ogole ukonczyc. Na calaka sie nie rzucilem nawet, bo gry nie moge przelknac.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Ja się zatrzymałem na 1000GS i dałem sobie spokój z misjami. Jakieś to takie....

Iberian zdechł na kilka dni - modernizacja, zmiana serwerów cy cuś takiego.

 

Ja cały czas liczę na przynajmniej dobry i dynamiczny gameplay. Przerażają mnie lokacje industrialne, a wiadomo jak to jest w NGII. Jeśli chce się wlepić żołdaków to trzeba to zrobić umiejętnie. Do znudzenia można powtarzać - jak w NGB.

 

Nawet nie rozważałem kupna Vity. Jak na razie mam za dużo ambarasu z firmą więc skupiam się na jednym tytule przez dłuższy okres czasu. Na więcej go nie ma.

Odnośnik do komentarza

Nom, jakieś to takie do upy. Niby jest sieczka, niby można młyńce jak cholera wymiatać, ale całokształt i wrogowie to lekka porażka. Niestety dla Tecmo wydali te gry w innej kolejności. Zapewne nie byłoby tego narzekania gdyby NGB było drugie na liście. Ta gra bez achievementów/trofeów jest grą kompletną, bez skazy.

 

Marudzę. Trójka ma okazję powalczyć z innymi grami o gracza. Jeśli ludziska ciepło przyjmą nową masakrę Ryu Hayabusy to będzie powód do świętowania. Liczę na to, że kiedy się do niej dopadnę to będę głuchy na sygnały zewnętrzne przynajmniej do skompletowania wszystkiego.

 

Jeśli chodzi o bronie to ciekawe ile przyjdzie nam zapłacić za wszystkie dodatkowe. To i skórki dla głównego bohatera będą niezłymi wyciskaczami. Misje też pewnie w dodatku zapodadzą.

Odnośnik do komentarza

Przestraszyłeś mnie :) Myślałem że z zamówień ludziom pousuwali, że nie będzie w sprzedaży. Z tymi kolekcjonerkami to jest ciekawe zjawisko, bo w pierwszej kolejności wyczerpują się nakłady na Xboxa (tak było z Mass Effect 3), a na PS3 jest (no teraz już nie). A tyle się mówiło że PS3 ma lepszą sprzedaż w Polsce, że na Xboxie to piractwo itd. No chyba że dotyczy to gier kojarzonych mocno z Xboxem, a posiadacze PS3 kupują głównie exy.

 

Zamówiłem swoją kopię jakiś czas temu, bo wierzę w tą grę, jestem pozytywnie nastawiony. Chcę krwawej jatki i wiem że ją dostanę. A na resztę ponarzeka się później :)

Odnośnik do komentarza

Na fejsie Galapagos pisał że kolekcjonerka będzie tylko w Ultimie i SklePe. Przejrzałem zagraniczne sklepy (te które znam) i wszędzie Sold Out. Ciekawa sprawa z ceną, np. na Zavvi była £63 czyli zbliżona do pierwotnej na Ultimie, a obok "oszczędzasz £27" czyli cena maksymalna to £90 i tyle chcą w SklePe. Dla mnie ta najmniejsza 299zł to i tak dużo, ale skusiły mnie figurki. Oby to nie była mega tandeta :)

Odnośnik do komentarza

Nie bylo mnie przez weekend w kraju. Wracam, a na mojej skrzynce taka oto wiadomosc:

 

 

Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymalismy informacje od dystrybutora ze wersja kolekcjonerska Ninja Gaiden III Edycja Kolekcjonerska (Xbox 360) bedzie w bardzo w ograniczonej ilosci. NIestety pod Pana zamowienie nie wystarczy nam tej wersji. W zwiazku z zaistniała sytuacją moge Panu zaproponiowac wersje zwykłą z 5 % rabatem.

 

Pozdrawiam,

 

XXX XXXX

Specjalista ds. sprzedaży

www.ultima.pl

Krotko: co za syf! :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...