Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie rzecz jest prosta i oczywista.Albo Gulash, ktory recenzowal gre w Neo Plus, wyrazajac sie o niej bardzo pochlebnie i wystawiajac jej ocene 8/10 jest zlosliwym, slepym imbecylem, albo recenzent z IGN-u. Ja osobiscie stawiam na to drugie...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gram od wczoraj... niestety słabo to wyglada. Jako gra to tak na 6-7 /10 ale jako gra z TYM tytułem to jestem zawiedziony. Wierdol sie nalezy TN. Napisze wiecej jak ogram troche bo moze sie cos zmieni. Na szybko napisze jednak:

- tylko katana (nudzi sie bo nie ma w grze on landing ut et itp z tej gry wy(pipi)ali caly system !!! Teraz siekanie juz nie jest takie fajne)

- słaba grafa

- qte ktore imo dobre są w resident evil a nie tutaj

- znowu goscie z bazookami ktorzy sraja ołowiem

- samo namierzajacy przeciwników łuk.

- słabi bosowie

- odawianie energii po walce, brak przedmiotów

- gram na normalu co by zoabczyc jak sie zmienia poziom trudnosci ale jest łatwo

Panowie kocham tą serie i brne dalej ale nie rozumiem jak mozna bylo wywalic z gry to co najlepsze a zostawic to co najgorsze? Pierwsze skojarzenie to ze kompletnie nie było pomysłu na tą gre. Tylko efekt bedzie taki ze nie bedzie w to nikt chciał grac.

Odnośnik do komentarza

Ultima wlasnie stracila klienta. Nigdy wiecej juz niczego u nich nie zamowie. Kontaktowalem sie z wydawca (Galapagos Interactive), ktory na moje pytanie odnosnie kolekcjonerki NG3 i tego, ze Ultima nie jest w stanie zapewnic dostawy gry odpowiedzial:

"Udostępniliśmy naszym klientom ilości, które zamówili. Edycje Kolekcjonerskie mają to do siebie, że się ich nie "domawia", bo to nie tylko wydruk poligrafii, ale też wyprodukowanie figurek. Jeśli będzie wyjątkowo duże zapotrzebowanie na EK, to nie wykluczam, że producent zdecyduje się na "drugi rzut" i my wtedy też zamówimy."

 

Wyglada wiec na to, ze Ultima dala dupy, bo skoro ja gre zamowilem 16-go lutego i oni juz wowczas zapewne wiedzieli jaka ilosc dostana to powinni byli nie przyjmowac ode mnie zamowienia. A oni nie dosc ze przyjeli to jeszcze natychmiast skwapliwie sciagneli mi z karty 311,80 zl i do dzisiaj obracali ta forsa.

Te ich 5% rabatu na zwykla wersje moga sobie w dupe wsadzic.

Zadzwonilem do nich i zaproponowalem im, ze niechaj do zwyklej wersji w ramach kwoty ktora zaplacilem dorzuca Yakuze Dead Souls lub Mass Effect 3.Ja wiem, ze NG3+jedna z w/w gier to troszeczke wiecej kasy niz to co przedplacilem, ale w ramach zadoscuczynienia za zawod jaki ponioslem i w imie utrzymania klienta powinni byli to wg mnie zrobic. Sadze, ze na Zachodzie nie mialbym z tym najmniejszych problemow.Tymczasem Ultima w imie paru zlotych wolala stracic klienta. Pewna częsc ciala, im w pewną częsc ciala...

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że tak będzie. Brak Itagakiego wychodzi bokiem Tecmo. Zaczynam sie bać o DOA5. A NG3 od 1szego trailera nie porywała. Lucek pamiętasz juz na samym początku mówiłem Ci na gg , że gra bedzie do dupy. Grafa niby ok, ale brak brutalności (NG2), dodanie QTE, dodanie multiplayera to niestety ale sprawia, że dla mnie gra nie jest warta świeczki. Może kupie jak bedzie chodzić po 40 zł.

Odnośnik do komentarza

Dude, to ja Tobie pisalem ze bedzie sredniak ;] Jak widzialem latajacego Hayabuse z QTE, to wiedzialem ze to pojdzie w klimaty Ninja Blade.

Ale skoro nie ma nawet tego calego systemu walki- nie ma jaskolki nawet, luk automat,energia max po walce.......

To poziom Normal, moze na wyzszych sie cos zmieni, ale watpie. A chcialem za to dac 199zl w piatek...... no stowke dwadziesia dam za tytul.

Odnośnik do komentarza

Ja poniżej 100. Juz w grudniu pisałem ze kupa z tego "dzieła" wyjdzie to Soul mnie minusował a Czezare az zacytuje "Jeszcze nie zagral, a juz krytykuje". I kto miał racje? Jak można było wierzyć, że to bedzie udana gra gdy singiel nudny a multiplayer wygladał niczym TENCHU Z ? To nie mogło sie udać. No ale lepiej było sie łudzić i minusować innych, ktorzy nie podzielali naszego entuzjazmu. Lepiej niech dalej tecmo portuje NG1 na co tylko sie da bo nic innego nie potrafią. Choć jeszcze poczekam na recke od gametrailers.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Hipokryta, nie grał ale wie, że miał rację w n+ gra dostała 8 to samo dał oficjalny magazyn xbox'a, famitsu też posypało samymi ósemkami więc do póki sam nie zagram mam w (pipi)e IGN . Słuchaj ten świat jest (pipi)owa jak barszcz i jedyne co nam zostało to wiara, wiara w coś, nie dziw się, że dostałeś minusy skoro z niej zadrwiłeś.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Mani, co chcesz od n+ ;> Recke napisal sam Gulash :ph34r: Gra jest dobra dla nowych, fani i Ci co mieli po 200h beda zawiedzieni- skonczyl sie hardcore.

Ng Na Viteczke jest ok ;] Dostalem osiagniecia :] Sigma na PS3 nie ma, dopiero 2 ma osiagniecia.

A Edge i IGN NIKOGO, bo to dwa dziwolagi ktore daly i am alive 4 LOL

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Izuna, FS (jaskółka :?>) dalej jest ale przecież nie to było takie istotne :> Ciągnie mnie do tej gry nie powiem ale spodziwałem sie chuk wie czego :> Wieczorem zasiąde to napisze coś wiecej. Acha - i najbardziej roz(pipi)ało mnie to że nie ma nawet menu z nazwami ciosów - wciska sie select i pokazuje sie na ekranie to co wciskasz np xyxxxy. Tandetnie to wyglada.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Pograłem troche na hardzie wczoraj (zmieniłem na normal) ale powiem szczerze nie jest trudno tylko męcząco - brakuje mi (pipi) UT ET GT w tym była moc a nie jakieś takie tępe (pipi)nie przed bazuką itp - brakuje tego czegoś co ćwiczyło sie w 1 i 2 (uczło sie tego jak bijatyki) a tutaj może nie umiem albo trzeba chyba grać inaczej tylko jakoś nie widze innej opcji jak oddciac łape i finisher tylko że jest to nudne :> . Chce przebić sie pierwszy raz przez gre bez robienia 7 razy pod rząd izuny :> Cammilus tak jest jedna broń. Przynajmniej na razie bo łuk sie nie liczy.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

"Recenzent" IGN'u miał stwierdzić, że do dyspozycji gracza oddano tylko jedną broń, co jest bzdurą. Ciekawe, czy ten gościu w ogóle zagrał w NG3.

 

Jest tylko katana.

dodatki beda pozniej- 2 bronie, wiec dobrze napisal. Nie lal wody o tym co bedzie, tylko co jest teraz w gotowym produkcie.

 

No nie ma latajacych konczyn i nie bedzie. Dobrze ze krew zostawili...

Odnośnik do komentarza

Na dzień dobry za darmo mają być pazury i kosa.

 

Wooow ... kiedys w grze mielismy nawet jeszcze 2 katany i inne zabawki.

 

A tak swoja droga skoro juz przy tym to nie wierze, ze ludzie ciesza dupe z tych "darmowych" DLC ktore tak na dobra sprawe zostaly wyciete z gry, wcale sie nie zdziwie jak wyjda DLC PLATNE z innymi broniami a ten pierwszy pack to tylko taka wazelina zeby potem latwiej w dupsko naiwniakom wejsc.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Hmmm ja raczej nie będę ryzykował zakupu. Może i recenzent IGN przesadził z krytyką, ale jak tak na to popatrzeć to niby za co Team Ninja ma być chwalony ?? Jest mniej brutalnie, dużo łatwiej, system walki ubogi, jedna broń (nawet jak będą w DLC to co z tego ?? poprzednie części w standardzie miały cały wachlarz fajnych zabawek), słabe QTE itd. Po NG spodziewałem się kolejnego testu moich nerwów, uczenia się gry na pamięć. Może to w IGN bredzą a może to recenzent z N+ sie cieszy, bo to pierwsza część jaką udało mu się ukończyć :P Za dużo kontrowersji żeby wydawać kasę w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...