Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiemu jest winny zwalony licznik od 12lvl, gdzie żeby przejść na wyższy poziom potrzeba połowę punktów zdobytych do tej pory. No i sama ilość platyn nie wystarczy, bo to ilość pucharków tak naprawdę ma wplyw na licznik. Możesz mieć 1k brazów i będziesz miał wyższy poziom niż ktoś kto wbił 10 platyn. A wystarczyło by żeby różnice pomiędzy poziomami były stałe.

 

FAQ:

 

How many points are each trophy worth? What is the value of each type of trophy?

 

Bronze: 15

Silver: 30

Gold: 90

Platinum: 180

 

How many points does it take to get to each level?

 

Level 1 - 0 pts

Level 2 - 200 pts

Level 3 - 600 pts

Level 4 - 1200 pts

Level 5 - 2400 pts

Level 6 - 4000 pts

Level 7 - 6000 pts

Level 8 - 8000 pts

Level 9 - 10000 pts

Level 10 - 12000 pts

Level 11 - 14000 pts

Level 12 - 16000 pts

Level 13 - 24000 pts

Level 14 - 32000 pts

Level 15 - 40000 pts

Level 16 - 48000 pts

Level 17 - 56000 pts

Level 18 - 64000 pts

Level 19 - 120000 pts

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wszystkiemu jest winny zwalony licznik od 12lvl, gdzie żeby przejść na wyższy poziom potrzeba połowę punktów zdobytych do tej pory. No i sama ilość platyn nie wystarczy, bo to ilość pucharków tak naprawdę ma wplyw na licznik. Możesz mieć 1k brazów i będziesz miał wyższy poziom niż ktoś kto wbił 10 platyn. A wystarczyło by żeby różnice pomiędzy poziomami były stałe.

zgadzam sie z ta opinia.

IMO tak powinno to wyglądać, ze...

 

Bronze: 25

Silver: 50

Gold: 100

Platinum: Next Level

... gdzie sama platyna powinna windować level automatycznie do góry, bez znaczenia na wynik.

​no i powinni dawać jakieś nagrody za z platynowanie danego tytułu(juz ktoś o tym gdzieś wspominał), ja tylko przypominam, a sam jako gracz miałbym jeszcze większą radochę.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po nowym patchu do firmware 4.30, będąc on-line i gdy chcemy przejrzeć trofki, konsola zawsze będzie robić sync nawet gdy nie zdobędziemy nowego trofea. Je bn ię ta rzecz. Ja lubię często zaglądać do swoich trofek a teraz będę mógł to robić tylko off-line bo inaczej muszę za każdym razem czekać dobre 2 minuty.

 

edit: teraz rozkminiłem, że można włączyć tryb off-line w którym... po kliknięciu i tak robi się sync - osom :confused:

 

ku rw a i jeszcze mi trofea do tego je.banego singstara wgrało (po cholere klikałem? :( ). no ja pie.rdole za.je.bisty patch.

 

edit 2: odpalam tego zwalonego singch.uja jeszcze raz, wchodzę w trofea i widzę, że nagle już nie mam trofek do singstara. co się dzieje po tym patchu to głowa mała

 

edit 3: teraz widzę, że gdy jestem w trybie przeglądania trofeów on-line to kompletu do singstara nie ma. W trybie off-line oraz gdy wyloguje się z PSN komplet do śpiewanki już jest.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

te trofea, mimo, że zbieram namiętnie, to chętnie bym zaczął usuwać... będąc na 16tym poziomie kiedy mają się zaktualizować, to mnie trafia... jeśli nie daj boże wpadniecie na pomysł wejścia w trofea, a potem w swoj identyfikator psn, to synchro idzie dwa razy; a teraz test: porownujemy trofiki z innym graczem i co? trzecie raz wczytuje sie lista: najpierw oczywiscie naszych trofikow, a potem delikwenta-konkurenta...

i jak szybkiego lacza bym nie mial, to i tak wczytuje sie z taka sama predkoscia, jak na necie mobilnym z orange, z wyczerpanym transferem... żenua

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...