Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

miał ktoś kiedyś cos takiego, że jakieś trofea pojawiają się w trybie offline a w trybie online już nie? 

 

ja mam tak w BF3 - grałem kiedyś w triala godzinnego z plusa i dwa trophy za kampanię wpadły. pobrałem pełną wersję z plusa, i tych dwóch trophy online nie ma :D w  trybie offline są w takiej jakby białej bańce, takim kółkiem otoczone.

 

zastanawiam się czy jakbym wbił platynę i zostawił jakiegoś trofka offline na koniec, rozłączyłbym neta na konsoli, i wbił to trophy, to czy by platyna wpadła mimo braku dwóch trophy z kampanii :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj wieczór zrobiłem platynę w Guacamelee i na PlayStaton3 elegancko to widać, ale zaś na PS4 i różnorakich stronkach, gdzie można oglądać profile graczy i trofea nie widać, że zdobyłem te dwa ostatnie potrzebne do platyny pucharki. Ktoś wie o co może chodzić? Raczej nie chodzi o aktualizację bo chwilę później grałem w InFamous i tam trofeum wyświetla się elegancko na innych platformach.

Edytowane przez Daniel_reyes
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, spotkała mnie dziwna sprawa. Niedawno padła mi PS3ka i teraz kupiłem następną używaną. Wpisałem swoje dane i aktualizowałem trofea.

Co mnie bardzo zdziwiło to to że moje trofea połączyły się z trofeami poprzedniego użytkownika. W sumie doszły mi dwie gierki ( Fifa 11 i Sports Champions) i to ledwo zaczęte. Cholernie dziwna sprawa i lekko denerwująca. Jakby jeszcze miał kilka platyn to bym nie płakał ;) . W ogóle nie wiedziałem że to jest możliwe.

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak tez myślałem. Jeden z użytkowników forum "uporał się" z platyną w ponad 2 dni:)

http://psnprofiles.com/trophies/460-Gran-Turismo-5/dar-kos

 

Na moją platyne w GT5 pracowałem ponad dwa miesiące i jestem pierwszym polakiem który ją zdobył. Ale na startym koncie, teraz wgrałem swój stary save i na nowym robię tylko gry w 100%. Można? Można! 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Lol, bez przesady z tym masterem, bo tu jest inny prawdziwy mas(h)ter :P

 

Na serio, mam ledwo 4 trudne platynki (na siłę bym dodał jako 5 Spec Ops The Line, który na fubar był dla mnie bardzo wymagający) i jest tu dużo osób które mają więcej platyn i trudniejszych także.

 

Mam mało platyn, bo ostatnio granie strasznie mnie nie cieszy, wszystkie te każualowe szczelanki (np. Metro LL czy FC3) to wywaliłem z dysku po 2h bo nudziło mnie to słuchanie ciągle smętów bohatera i strzelanie bez żadnego wyzwania do setek klonów.

 

Tak się składa, że wszystkie gry które mnie kręcą mają trudne platyny, to czemu mam ich nie wbić. Jak odpalam grę to faktycznie chcę w nią grać, uczyć się zasad, wyrabiać skilla itp. Raczej nigdy nie wbiję 100 platyn, bo po protu mało jest gier przy których usiedzę dłużej, żeby splatynować. Przy większości to tylko szukam pretekstu, żeby wyłączyć (co widać po moim completion rate).

 

Ostatnio uruchomiłem Brothers, chciałem machnąć proste 100%. Pół godziny biegania, słuchania jakichś dziwnych odgłosów bohaterów i przekręcania dźwigni wywoływało u mnie odruchy wymiotne. Naprawdę chciałem poznać historie do końca i to przejść, ale po prostu mi się nie chce. Tak samo WRC4 - to chyba najnudniejsza platyna na PS3. Co z tego że 1/10, wywaliłem z dysku. Killzone HD - to samo. 4 przejścia gry to nie na moje nerwy. Już chyba bym wolał wszystkim sąsiadom za darmo skosić trawnik. Nie mam zamiaru męczyć się w jakiejś grze dla trofeów, bo chyba nie o to w tym chodzi. Już wolę zachować z gry dobre wspomnienia bez trofeowania, a nie spędzać w niej dziesiątki godzin bez przyjemności.

Edytowane przez c0r
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie irytują tylko bezsensowne znajdźki w grach. Ostatnio to już kumulacja była. Mam na myśli Bioshocka Infinite i Metro Last Light. W pierwszym nie ma w ogóle statystyk ze zbieractwa. Yebane voxphone'y nie dość, że nie ma zestawienia ogólnego to jeszcze respawnują się i nie wiadomo czy zabraliśmy je czy nie. W Metro irytujące są instrumenty, których nie da się "zagrać" poprzez wybór rozdziału tylko trzeba od nowa grę przechodzić.

Ja lubię wpierw cieszyć się grą, a dopiero potem zerkam w trofea. Często jest tak, że gra fajna, a zbieractwo o kant dupy roztłuc.

Ostatnim razem kvrwiłem na grę podczas szpilania w NFS:MW (nic tak nie wkurza jak perfekcyjnie przejeżdżając trasę i będąc na pierwszym miejscu dwa metry przed metą zaliczasz nieoczekiwanego dzwona) i Gacamelee, gra fajna i walki ciekawe ale zbieranie elementów maski przyprawiało o białą gorączkę (yebana lokacja z yebanymi kolcami). Do tego stopnia to wkurzało, że zrezygnowałem z platyny choć koniec końców przeszedłem całą lokację.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Panowie, mam takie pytanko: dziewczyna ubzdurała sobie (a może to dobrze), że chce mieć swój własny profil i na nim zdobywać trofea zupełnie solo. Chciałaby zacząć od trylogii Uncharted. I teraz pytanie, czy jeśli ja na swojej PS3 mam wbite platyny z tej serii, a w momencie kiedy ona zaloguje się na swój profil, to będzie mogła zdobywać trofea od początku? Tylko wtedy chyba będę musiał usunąć z dysku wszystkie sejwy i ponownie zainstalować grę? Dobrze to widzę? Bo przecież trofea można zdobywać zupełnie offline, więc jeśli mam wbitą platyne w U1 to po usunięciu wszystkich danych da się to zrobić raz jeszcze na tej samej konsoli tylko na innym profilu? Trochę zagmatwałem ale chyba wiecie o so chosi :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam takie pytanko: dziewczyna ubzdurała sobie (a może to dobrze), że chce mieć swój własny profil i na nim zdobywać trofea zupełnie solo. Chciałaby zacząć od trylogii Uncharted. I teraz pytanie, czy jeśli ja na swojej PS3 mam wbite platyny z tej serii, a w momencie kiedy ona zaloguje się na swój profil, to będzie mogła zdobywać trofea od początku? Tylko wtedy chyba będę musiał usunąć z dysku wszystkie sejwy i ponownie zainstalować grę? Dobrze to widzę? Bo przecież trofea można zdobywać zupełnie offline, więc jeśli mam wbitą platyne w U1 to po usunięciu wszystkich danych da się to zrobić raz jeszcze na tej samej konsoli tylko na innym profilu? Trochę zagmatwałem ale chyba wiecie o so chosi :)

 

Tak, będzie mogła zrobić platyny na swoim profilu.

Nie, niczego nie musisz usuwać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie : Czy do platyny wliczają się trofea z dodatkowych DLC dla gier (np. w Borderlands 2) - bo mam podstawową wersję i chciałbym wybić tą platynę? Czy do platyny wliczają się trofea online ( czy zawsze trzeba zdobyć wszystkie online + te offline - tu np. Resident Evil 6), czy wystarczą te offline - bo sporo gier ma już wyłączone serwery ? To by było na tyle , sorry za dziwne pytanie ,ale dopiero teraz zacząłem przygodę ze zdobywaniem... 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...