Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam PS3 od dłuższego czasu, ale trofea miałem w poważaniu. Od dziś odkurzam PS3, robię nowego ID i jadę z rywalizacją Pucharkową :). Achievementy się przejadły i zaczęły wkurzać (m.in. dzięki Left 4 Dead, pozdrowienia dla wszystkich osób odpowiedzialnych za tą jakże z glitchowaną grę) tak więc kiedyś może coś pokaźnego się uzbiera :).

Odnośnik do komentarza

Taaa ;P Ja mam troche w GTA IV wyrobione i prawie wszystkie w Dead Space. Problem w tym, że nie umiem sobie z asteroidami poradzić ;P

 

Ale jakoś w GTA IV nie chce mi sie zbierać trofeów ;P

 

Ogólnie mam 59 trofeów na jakieś 100 ;P

 

EDIT: Już mam 60, bo z asteroidami dałem rade :D

Edytowane przez TyskiPL
Odnośnik do komentarza

W związku z tematem założonym dziś przez Zeratula (tutaj - najłatwiejsze komplety), proponuje do każdego nowo zakładanego tematu dodawać ankietę do oceniania poziomu trudności trofeów w danym tytule. Skala 5-stopniowa powinna być w sam raz.

Niestety, starym tematom ankiety dodać się nie da. :( Może modzi mogą? Ja już nie pamiętam czy miałem taką możliwość dawno temu w WKP...

Założyć jednego tematu z sondami również nie, ponieważ można dodać max 4 pytania. <_<

Odnośnik do komentarza

OK. Jestem za, tylko można by to jakoś usystematyzować aby wszędzie były takie same ankiety a nie w jednej 1. Łatwe a w innej 1. Bardzo trudne itp.

Fajnie by było jak by był jakiś "klucz" np.:

 

1. Bardzo łatwe

2. Łatwe

3. Średnie

4. Trudne

5. Bardzo trudne

 

lub

 

1. Prościzna

2. Średnie

3. Trudne

4. Bardzo trudne

5. Hardkorowe itp.

Odnośnik do komentarza

Dobra - poszła pierwsza sonda - jak jakieś uwagi to piszcie.

Mi tam wszystko jedno - mogę pododawać i/lub pozmieniać jeśli to nic trudnego :D

Aha - w weekend wyedytuje i poprawie na j. polski wszystkie tematy z trofeami jakie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza

Uprzejmie proszę pierwszego moda/GSR'a który tu zajrzy o napisanie czegoś w sprawie moderki - wiadomo że Wy czasu na pierdoły nie macie, ale załatwić komuś moda możecie, nie? Bez opcji warnów, tylko do doraźnej edycji tematów.

 

Jeśli nikt nic nie napisze w przeciągu tygodnia to jednoznacznie świadczyć będzie że nikt nie sprawuje tu pieczy i trzeba będzie robić rewoltę. ;)

Odnośnik do komentarza

Przy pełnej edycji zaraz przy górze ramki pod napisem "Edytuj post w"

Mam opcję do rozwinięcia:

 

Opcje sondy Kliknij tutaj, aby zarządzać sondą tego tematu

 

Oczywiście edycja pierwszego postu który otwierał temat!

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

ja rowniez moge dodawac ankiety przez edycje

 

jedno pytanie tylko mam: ankieta dotyczy calaka czy trudnosci ogolnie?

bo gra moze miec 10 pucharkow, 9 wpadnie w dwie godziny a dziesiaty zdobyly tylko dwie osoby na swiecie taki trudny

i jak to ocenic?

 

edit

a moze dwie ankiety jak w Rock band 2?

nie za duzo miejsca zajmuje? czekam na opinie

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza

Po prostu ocena trudności trofeów jak to Grigori ujął - to już ludzie ocenią właśnie w ankiecie czy są trudne z powodu jednego Trophies czy wręcz odwrotnie.

 

Zrób dwie ankiety - zobaczymy jak to wyjdzie ;) Zawsze potem można pozmieniać ew. poprosić kogoś z administracji :P Trzeba rozkręcić trochę ten dział...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Pewna ciekawostka...

Postanowilem przejrzec sobie gamercardy kilku osob z friendlisty i nadzialem sie na dziwna rzecz.

Jedna z osob ma 3 trofea. 1 braz, 1 srebro i 1 zloto.

Braz z GTA IV, ale to malo istotne. Ciekawsze jest zloto i srebro.Pochodza one z Uncharted.

Srebro za 60 treasures a zloto za Crushing O_O

Moze mi ktos powiedziec jak t mozliwe, ze on ma trophy za 60 treasures nie majac reszty oraz trophy za Crushing nie majac trophy za nizsze poziomy trudnosci?

:o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...