Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

W jakich grach są już trofea i w jakich mają być(chodzi mi o te nadchodzące tytuły i te które już są)??

Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi :P

Ja pie... masz w tym temacie. Wiem, że można się grzecznie zapytać, ale takimi pytaniami wyrażasz właśnie brak szacunku do innych, bo inni mają ruszyć du.pę i ci linka dać, a ty w swoim lenistwie wszystko masz dostać gotowe. Kilka stron wcześniej była podana strona, gdzie możesz się tego dowiedzieć. Znalezienie tego zajmie ci raptem 30 sekund, więc nie wykrecaj się że nie masz czasu. <_<

Odnośnik do komentarza
usuń jeszcze raz save, może pomorze

raczej mazowsze...

 

 

Faranell... poczekaj chwile, czasem to troche trwa, nawet jak sie compare zrobi.

A pojawia ci sie pasek ladujacy?

 

 

Kupa mam to samo, pojawiał się pasek ładujący, trophy mam w zakładce game ale na karcie pusto. Zanim odpaliłem Buzz-a przed updatem z trophy usunołem starego sejva, więc mazanie raczej napewno tu nic nie da.

Odnośnik do komentarza
usuń jeszcze raz save, może pomorze

raczej mazowsze...

 

 

Faranell... poczekaj chwile, czasem to troche trwa, nawet jak sie compare zrobi.

A pojawia ci sie pasek ladujacy?

 

 

Kupa mam to samo, pojawiał się pasek ładujący, trophy mam w zakładce game ale na karcie pusto. Zanim odpaliłem Buzz-a przed updatem z trophy usunołem starego sejva, więc mazanie raczej napewno tu nic nie da.

 

 

Juz wszystko chodzi;) Kuleje to u Sony jak nie wiem co.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wynikało z informacji Sony każda gra miała mieć dowolną liczbę trofeów ale łączna liczba punktów przyznawanych do naszego profilu na każdy tytuł miała być taka sama.A tu widzę kolesi ,którzy zaliczają tylko Uncharted (i to ich jedyna gra z trofeami) i mają grubo powyżej 3 lv ,baa chyba można by było dobić do 4 jak się zaliczy 100%.A wcześniej np w Stardust Faranel (jedyny którego kojarzę z listy moich friendów ,który zrobił 100% w tym tytule,mi brakuje 4 zadań do tego) miał po przejściu gry niecały 3 level.

 

Czy wobec tego ostatecznie liczba punktów przyznawana za tytuły będzie różna i będziemy musieli dzielić gry na takie ,które po zaliczeniu 100% Trophies dają mało exp ,a inne masę?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...