Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Umm gry PSN mają platyny, ale tu idzie o cenę, np wipeout HD i Burnout maja bo są droższe niż standardowe 15$ ....lol jeśli age of booty dostanie platyne to ja kupuje odrazu, 10$ to nic, a platyna to platyna xD

 

Co nie zmienia faktu, ze taki wipeout powinien miec 3 platyny.....

 

EDIT:

Wygląda na to, że jak zwykle US/Kanada dostała patcha lol, ale dlaczego nie ma nic o tym na blogu, jeśli to prawda to trzeba szybko kupić nabić bo mogą patcha dać i wywalić goldy i platyne xD

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Jest tak: patch był krótko do ściągnięcia na USA - Ci co go ściągneli i zdobyli trofea mają je tylko u siebie na profilu ale nie mogą zsynchronizować ich z siecią PSN czyli są tylko dla nich widoczne a dla innych już nie...

 

Więc albo Sony bądź developer wypuści patch już z normalnymi trofeami (bo dla mnie te co są to przegicha) albo zostawią je tak jak były.

Ja tylko się zastanawiam co zrobią z tymi co już zdobyli trofea i czy patch je "wyczyści" ewentualnie.

 

UP:

Szaleństwa i odbitek ciąg dalszy...

W okresie świąt wyjdzie w Japonii gra White Knight Chronicles która będzie miała (uwaga):

 

Brąz: 8

Srebro: 7

Złoto 8 (!)

Platyna: 1

 

No tak - Trofea "narzędziem" marketingu...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
UP:

Szaleństwa i odbitek ciąg dalszy...

W okresie świąt wyjdzie w Japonii gra White Knight Chronicles która będzie miała (uwaga):

 

Brąz: 8

Srebro: 7

Złoto 8 (!)

Platyna: 1

 

No tak - Trofea "narzędziem" marketingu...

Tu się nie zgodzę, WKC to jest gra retail, przy fakcie, że trofeów jest bardzo mało, ilość złotych jest zbalansowana, popatrz sobie na GTA IV, gdzie masz 50 pucharków xD, ja tam się cieszę, że zadań będzie mniej, a może bardziej wymagające [vide Zone zeus dzięki któremu wyrwałem sobie wszystkie łoniaki xD].

Dobrze, że na grę jest jakaś pula przeznaczona, to co twórca sobie z tą pulą zrobi to już mniej ważne :).

PS: imo więcej jak 20 trophies w jednej grze to porażka, zbierać to kupsko kurde [zabij20 przeciwników, zjedz hamburgera, wysraj się publicznie], takie flaki w oleju mogliby sobie podarować ^^

Odnośnik do komentarza
Tak to mniej więcej działa:

Bronze Trophy = 1 Point

Silver Trophy = 2 Points

Gold Trophy = 6 Points

Platinum = 12 Points

Jak to z levelami jest, nie mam pojęcia. Ktoś podał taki przelicznik, ale czy jest dobry?

Level 1: 14

Level 2: 40

Level 3: 80

Level 4: 160

Level 5: 240

nie do konca...

 

Z tego co pamietam tak bylo to wyliczane przez playfire i sam to sprawdzilem, ale na jednym z blogow PS inne wartosci byly podane. Z tego co pamietam

bronze 2pkt

silver 5 pkt

gold 20 pkt

platinum 40pkt

 

moge jednak do konca dobrze nie pamietac wiec polecam zajrzec tu

http://translate.google.com/translate?u=ht...sl=fr&tl=en

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie. Ten % konsola wyświetla w zaokrągleniu więc akurat wcześniej mogłeś mieć 54,6% a teraz 55,3%. Wyświetlane będzie nadal 55%. To taki przykład. Np w MS:PR miałem 74%. Zdobyłem brązowe trophy i nadal mam 74% (czyli pewnie było zaokrąglone wcześniej w góre a teraz w dół...).

Poza tym konsola inaczej zaokrągla w gamercard a inaczej w Compare Trophies (na CT zaokrągla chyba zawsze w dół bo dosyć często jest tam o 1% mniej).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy moge poruszyc taka kwestie w tym temacie ale zaryzykuje.

 

Otoz dzis nabilem nowe trofeum w Burnout Paradise i po wyjsciu do menu glownego, kiedy chce wczytac swoj gamercard na PS3 to wyskakuje mi komunikat "An error has accurred (80022D27)". Co sie stalo? Czy teraz nie bede mogl juz nabijac trofeow? Czy moj gamercard ulegl uszkodzeniu? Czy kiedy nabije nowe trofea to zostana mi one zaliczone do oglnej puli trophy? Dodam tylko, ze nic nie mieszalem w ustawieniach mojego profilu, blad wyskoczyl niespodziewanie i nagle i niestety caly czas jest obecny :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...