Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

an error has occurred (80022D11) nie moge zaktualizowac zadnych trophy ani odpalic niektorych gier, np Burnout , Dead Space, wyskakuje blad przy wczytywaniu trophy i kaze wyjsc z gry.

 

WTF? spotkal sie ktos z tym?

 

Wejdź TUTAJ

A jak nie umiesz anglika to po po prostu czekaj na Patch który to naprawi.

Odnośnik do komentarza
an error has occurred (80022D11) nie moge zaktualizowac zadnych trophy ani odpalic niektorych gier, np Burnout , Dead Space, wyskakuje blad przy wczytywaniu trophy i kaze wyjsc z gry.

 

WTF? spotkal sie ktos z tym?

 

Wejdź TUTAJ

A jak nie umiesz anglika to po po prostu czekaj na Patch który to naprawi.

Swietnie, znam angielski, (pipi) sie sony, Zaplacilem gruba kase za gierki i teraz nie moge sobie w nie pograc, Co to ma (pipi)a byc?

nie dziala mi :

Burnout,

Wipeout HD

Dead Space,

Far CRy2,

Bioshock

LBP

GTA4

 

A oni mi mowia zeb naprawia za kilka tygodni ?? :wkurzony:

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

Welna ja ten zonk z errore trophy mam od dawna z tym, ze czesdiowo sie 'naprawilo'. Z gier, ktore wymieniles nie dziala mi burnout, PJ Eden, Wipeout HD. Reszta na szczescie dziala. Juz nawet prowadzilem wymiane maili z SONY. 1 ze wiedza o problemie i pracuja nad tym, 2 mail zebym do nich zadzwonil USA (chaos), wiec to po(pipi)alem. Problem ma moze z 100 osob ogolnie wiec mozna powiedziec, ze jestesmy wybrancami :)

 

Co do zmiany hasla Zeratul ma racje nie jest to regula, jest 'podobno' sposob na ten error ale nie zamirzam sprawdzac bo tracisz wtedy all sejvy. Kasujesz swoje konto i zakladasz nowe na identycznych danych co poprzednie skasowane. Co burnouta podobno pomaga delate wszystkich updaeto i sciagniecie odnowa ale jeszcze nie sprawdzalem. Ogolnie narazie kupa :/

Odnośnik do komentarza
Welna ja ten zonk z errore trophy mam od dawna z tym, ze czesdiowo sie 'naprawilo'. Z gier, ktore wymieniles nie dziala mi burnout, PJ Eden, Wipeout HD. Reszta na szczescie dziala. Juz nawet prowadzilem wymiane maili z SONY. 1 ze wiedza o problemie i pracuja nad tym, 2 mail zebym do nich zadzwonil USA (chaos), wiec to po(pipi)alem. Problem ma moze z 100 osob ogolnie wiec mozna powiedziec, ze jestesmy wybrancami :)

Generalnie to mam w nosie te trophy, ale wkurza mnie ze nie moge zagrac w gre na glownym koncie , musze wlaczac inny profil zeby sobie np porypac w LBP

Odnośnik do komentarza
Welna ja ten zonk z errore trophy mam od dawna z tym, ze czesdiowo sie 'naprawilo'. Z gier, ktore wymieniles nie dziala mi burnout, PJ Eden, Wipeout HD. Reszta na szczescie dziala. Juz nawet prowadzilem wymiane maili z SONY. 1 ze wiedza o problemie i pracuja nad tym, 2 mail zebym do nich zadzwonil USA (chaos), wiec to po(pipi)alem. Problem ma moze z 100 osob ogolnie wiec mozna powiedziec, ze jestesmy wybrancami :)

Generalnie to mam w nosie te trophy, ale wkurza mnie ze nie moge zagrac w gre na glownym koncie , musze wlaczac inny profil zeby sobie np porypac w LBP

 

 

Mi w przypadku gier, które ja wymieniłem też nie chodzi o samo trophy (Burnout calak, Eden - więcej mi się niechce wyciskać trophy, noi Wipeout HD to samo nie na moje nerwy reszta trophy) najbardziej właśnie prze.ebane, że nie pogram sobie ani w Burnouta, an w Wipouta HD co mnie najbardziej w.rwia

Odnośnik do komentarza

Trofea wymagane w każdej grze od Stycznia 2009 r- KLIK lub KLIK

 

UP: Nie doczytałem - Trofea mają być także doliczane ze starego Save - czyli koniec przechodzenia jeszcze raz tych samych gier... Już widzę wkurzenie osób które miały Burnouta czy GTA4 na 100% i jeszcze raz grały na 100% :angry: Ja jeszcze raz leciałem z Uncharted... No cóż lepiej późno niż wcale....

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...