Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze są trofea związane ze środowiskiem bądź postaciami. Bekowe trofea ładnie urozmaicają rozgrywkę. Najlepszymi przykładami są chociażby trofiki z RDR: "Dastardly" czy z drugiego Borderlands: "Well that was easy". Dają sporo radości. Jednak wciąż najważniejsze są dla mnie gry, a nie trofea. Te drugie dają jakąś tam dodatkową motywację do zagłębienia się w kod na dłużej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z trofeami jest taki problem, ze juz przy pierwszym przejściu patrzyłem za co sa trofea i zmieniało to mój styl gry. Co więcej wiele rzeczy, które by sie wypróbowalo przypadkiem np w uncharted większe mieszanie wali wręcz z bronią bylo podane jak na dłoni. Fajne sa osiągnięcia takie jak w RDR. Te z samej gry by zdobyć stroje czy umiejętności. Puchary sie na to nie przekładają

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Napisałem posta w innym dziale ale gdzieś go wcięło. Czy jeśli mam zdobyte wszystkie pucharki poza jednym (brakującym do platyny) i są one zapisane na serwerze PSN to usuwając wszystkie save'y i profil danej gry i grając defacto od nowa z czystym kontem mogę nabić tylko ten jeden brakujący,żeby wskoczyła Platyna?

Odnośnik do komentarza

Napisałem posta w innym dziale ale gdzieś go wcięło. Czy jeśli mam zdobyte wszystkie pucharki poza jednym (brakującym do platyny) i są one zapisane na serwerze PSN to usuwając wszystkie save'y i profil danej gry i grając defacto od nowa z czystym kontem mogę nabić tylko ten jeden brakujący,żeby wskoczyła Platyna?

Żeby wpadła oficjalnie platyna to tak i nie odblokujesz jej, bez tego brakującego trofeum. Wystarczy, ze zsynchronizujesz trofea, po uzyskaniu tego brakującego i będziesz miał 100% trofeów, ale żeby wskoczyła Platyna musisz posiadać grę w której chcesz ją wbić, odblokować

 

Jak chcesz od nowa zdobywać trofea, najlepiej skasować konto i założyć je na nowo, bez synchronizacji trofeów, ponieważ nie da sie ich ponownie odblokować. Możesz tez prze logować sie na inne konto np. brata, siostry i tam je zdobywać. 

Odnośnik do komentarza

Czyli jak dobrze rozumiem - nawet po zrobieniu formatu dysku mogę od nowa zainstalować grę i skupic się tylko na zdobyciu brakującego trofeum? Platyna powinna wskoczyć?

Tylko pamiętaj o zsynchronizowaniu trofeów z serwerem, przed formatem.    

p.s  Co to za trofeum, ze nie chce wpaść ?  

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...