Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat to ognisko w Anor Londo jest bardzo mało przydatne więc polecam ją ubić bez żadnego wahania. Firelink Shrine jest za to najważniejszym ogniskiem w całej grze bo od niego idzie kilka głównych dróg i często się tam wraca. Zdecydowanie warto wskrzesić strazniczke ognia. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ornit napisał:

Smok jest prosty o ile nie skusisz się na odcięcie mu ogona :) Przynajmniej ja miałem z tym problemy.

Potwierdzam, najtrudniejsze w walce z nim jest dobiegnięcie do smoka i odcięcie mu ogona. Próba zajścia go z tyłu przypominała mi Ebrietas. Ta okręcała się co prawda szybciej i nie pozwała na bicie jej po plecach odskakując z obrotem, ale te mackowate kulasy tak samo przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu ale jak grałem przy premierze to jakoś ciężej wspominam walkę z Kalameetem, a teraz grając magiem to padł za drugim razem a jego ataki były strasznie banalne do przewidzenia. 

Artorias padł za pierwszym razem, a do Manusa nie chciało mi się iść bo tak naprawdę zagrałem w dodatek żeby zdobyć dwie sztaby do ulepszeń. 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - bawię się buildem magic/faith i teraz trochę mnie męczy rzucanie magii i chciałbym pobawić się bronią magic i teraz trochę nie rozumiem - czy lepiej upgradeować broń jak astora great sword który ma spilt dammage magic czy lepiej infusować broń na magic np claymora? Jak to działa bo trochę tego nie kumam. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, mozi napisał:

Mam pytanie - bawię się buildem magic/faith i teraz trochę mnie męczy rzucanie magii i chciałbym pobawić się bronią magic i teraz trochę nie rozumiem - czy lepiej upgradeować broń jak astora great sword który ma spilt dammage magic czy lepiej infusować broń na magic np claymora? Jak to działa bo trochę tego nie kumam. 

Zależy od poziomu postaci jaki masz i rozłożeniu punktów ale z całą pewnością powinieneś zainteresować się dołączeniem do covenantu Blade of the Darkmoon i cudem od nich czyli Darkmoon Blade.

Edytowane przez Loko_PL
Odnośnik do komentarza

Eeee...coś musisz robić wyjątkowo źle skoro cię dojeżdżają. Teraz, tj. w 60 fpsach bieg po tych wszystkich łączeniach to bułka z masłem. Podbiegasz do ostatniego łucznika i już tylko z nim masz do czynienia. Jak nie możesz go sparować kiedy wyciąga miecz to staraj się go kopnąć żeby spadł w przepaść.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ornit napisał:

Eeee...coś musisz robić wyjątkowo źle skoro cię dojeżdżają. Teraz, tj. w 60 fpsach bieg po tych wszystkich łączeniach to bułka z masłem. Podbiegasz do ostatniego łucznika i już tylko z nim masz do czynienia. Jak nie możesz go sparować kiedy wyciąga miecz to staraj się go kopnąć żeby spadł w przepaść.

No problem w tym, że nie mogę wykończyć choćby jednego. Gdybym to zrobił i został przy życiu to wykończenie drugiego nie nastręczało by żadnego problemu. A tak jeśli próbuję dojechać lewego łucznika to w trakcie walki najczęściej dostaję strzałą z boku od prawego, która to strzała zmiata mnie z gzymsu. Jak próbuję załatwić prawego, który blokuje mi wąskie przejście to dostaję centralnie dwie strzały w plery od drugiego.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

A po chuy chcesz dwóch się pozbyć? Biegniesz do prawego, przy strzale już na gzymsie robisz rolkę, rycerz wyciąga miecz, robisz jedno parry lub blokujesz aby spadł w przepaść i lecisz do ogniska. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...