Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ok i jeszcze jedno po aktywacji dzwona w Firelink tam gdzie jest woda a na ruinach siedzi kruk ktos/cos mi tam miauczy xD O co kaman ?? :D

 

Frustrujaca jest ta gra ... Podczas walki z gargulcami dostawalem (pipi)ca o ile walka sama w sobie jest dosc latwa bo jednego mozna wykonczyc w 10/15 sec to jak chcesz odciac ogon zeby dostac topor zajmuje to okolo 20 sec a w tym czasie drugi gnojek juz zieje ogniem >< no nic mam to za soba xD

Odnośnik do komentarza

Na dobrą sprawę duchy należy wyminąć, jest ich za dużo i nie są warte zachodu. No oprócz tego drogę do bossa blokuje pomarańczowa mgła więc należy tam iść na końcu gry dopiero, to samo tomb of giants.

 

btw darowałem sobie gravelord covenant i dołączyłem do darkmoon. Super sprawa robić za ręke sprawiedliwości uderzającą na ludzi bawiących się w invadowanie, szkoda tylko,że tak rzadko się udaje kogoś dorwać-dziwny jest jakiś online w tej grze.

 

ja dołączyłem do path of the dragon ale ciężko było dotrzeć do tego miejsca, fajną sprawą jest dostanie kamienia dzięki któremu możemy zamienić się w dragonoida

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj troszkę dłużej i muszę przyznać, że ta gra wprost nienawidzi graczy. Każdy błąd jest karany i to boleśnie, jak dla mnie Demon Souls przy Dark Souls to gra dla dzieci. A granie magiem to już naprawdę hardkor. Nie dość, że ma mało defa w tej szacie, to jeszcze nie dość, że flaszki ze zdrowiem są ograniczone to jeszcze pociski magiczne również. Cóż żegnajcie praktyki typu farmienia kasy na poty w Shrine of Storms. Ale mimo tego gra mi się podoba, a satysfakcja z każdej wygranej walki wielka. Do tego jak zwykle świetny design świata i poprawiona lekko grafika i czego chcieć więcej.

Ten klimat ogromnego zamczyska, po którym możemy niemal dowolnie biegać, przypomina mi to taką hardkorową Castlevanię:SotN.

Odnośnik do komentarza

Od godziny próbuje ubić ostatniego bossa.

 

Szybki, nie jestem w stanie się wyleczyć bo dostaje po mordzie, ta

Silny, schodzę na 2 hity więc ta

Ma łapankę? Ma

Fhuj życia? Ma

Nawala ogniem więc i tak dostaje się dmg mimo bloku? Ta.

 

Dopiero teraz widze,że w pojedynke zabicie niektórych bossów graniczy z cudem(gargulce, anor londo a teraz ten)

 

No sry ale jeśli nie ma 2 playera by odwrócił uwagę nie ma nawet jak się wyleczyć, masakra ale boss godny.

Odnośnik do komentarza

Gargulce o_O ?? Jak one padaja w 2 minutki z palcem w pupce :D ( Trudniej troszke jak chcesz uciac ogon padlem z 6 razy zanim sie udalo ) Zreszta w sumie to zalezne niektorym latwiej sie gra z pewnymi typami przeciwnika ( ja w DS meczylem sie z Tower Knightem za kazdym razem a np z False Kingiem to moge sie bawic 20 min i mnie nie dotknie ;p )

Odnośnik do komentarza

wlasnie kupilem gierke i niedlugo odpalam, czy macie jakies porady na poczatek?

 

mam na mysli drobiazgi ktore warto wiedziec na pcozatku np zeby nie zwalić postaci czy cos tego typu?

nie chodzi mi o ogolny tutorial tylko o jakieś tipsy o ktorych nowy gracz dowieduje sie dopiero po paru godiznach i wtedy jest juz za pozno :P

Odnośnik do komentarza

Jak rozwalać szkielety w katakumbach ? Jak je tłuke to i tak ciągle się regenerują.Myślałem,że obóch coś zdziała ,ale efekt ten sam.

 

Pytanie drugie.Jak zrobić broń z tych dusz(mam od motyla i pajęczycy) ,bo jedyne co kowal mi oferuje to wzmacnianie już posiadanych.Dałem mu ten kamień z posągu kowala przy motylku i teraz czekam na efekty.

 

Trzecie question.Co jest za tą bramą w lesie ? Wilczek ?

Odnośnik do komentarza

dzieki za rady, oczywiscie juz zdechlem:p

 

wzialem pyromancera, ale czy serio magia nieco ssie? w dark souls dosyc latwo mi sie gralo tym szlachcicem czy jak mu tam ktory troche walil mieczem a droche czarami

 

czy deprived ma zakaz uzywania zbroi? czy poprostu na pcozatku jest goły ale nadrabia to levelem i statsami wpakowanymi po równo ktore poprostu są bazą że mozna sobie z niego zrobic zarowno maga jak i wojaka?

Odnośnik do komentarza

Ile ci zajęło przejście gry?

 

35h miałem na zegarze zanim bossa ostatniego zatkłukłem.

 

Od razu odpowiem ludziom na pytanie bo widze je po raz nty- bronie z dusz bossów robi się u kowala w Anor Londo

 

A, na ng+ dostaje się 3 razy tyle dusz co normalnie, przeciwnicy zaś tłuką tak jakby grało się od początku, bossowie coś słabi jednak nadal są.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mam pytanie, czy opyla sie w ogole rozwlac te masy skrzyn, beczek i wazonów? czy cokolwiek z tego wypada czy tylko zamula gre gdy fragmenty sie walają po okolicy?:P

 

 

pyromancer ma w tym pierwszym czarze 8 użyć czy potem inne czary też sa tak abrdzo ograniczone czy raczej mozna troche pospamowac?

 

 

btw na poczatku jeden z napisów mowil że left stick + R1/R2 to kopniak i atak z wyskoku, pare razy przypadkiem zrobilem kopniak, ale ogolnie to nie umiem odpalić tych atakow na zawołanie, o co chodzi? czy one sie automatycznie używają w jakiejs sytuacji (blisko wroga czy cos) czy co? jak ich uzywac?

Odnośnik do komentarza

Czary wszystkie są takie ograniczone, dlatego mówiłem,że magia ssie trochę.

 

A ad kopniaka i wyskoku....sam nie wiem, sam lekko przesuwam gałkę i naciskam R2 a postać 3 na 4 razy mi skoczy. Głupie to strasznie moim zdaniem, czasem wychodzi mi kopniak jak go wcale nie robiłem a jak potrzebuje to nie ma opcji. Jak ktoś zna trick to walić.

Odnośnik do komentarza

z tego co zdazylem sie dowiedzieć to jesli masz humanity wiecej niż 00 to możesz odzyskać "zwłoki" po śmierci, tzn zaminieć sie w człowieka i nie grać tym pomarszczonym kosmitą (swoją drogą jakie są różnice żywy/martwy?)

bo powrot do ludzkiej postaci zjada 1 humanity, wiec musisz miec conajmniej 1

 

i ponawiam pytanie czy ze skrzyń/beczek/dzbanów wypadają przedmioty czy to tylko takie zapychacze lokacji ?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...