Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Popapraniec zabity

Same here - musiałem tylko wbić 28lvl i poradziłem sobie z tym tłuściochem, Capra Demon zarżnięty, Gaping Dragon ubity (niestety nie wiedziałem, że można mu uciąć ogon i item przepadł) - rozbrykałem się, jednym słowem ;)

 

Winged Spear +5, zostaje chwilowo zastąpiona wypasionym Black Knight Sword'em - lepszy niż ta popierdółka ze smoka, czuć pie*dolnięcie :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to ja czy to ta gra jest po(pipi)ana ale gine o wiele czesciej niz w Demon's Soul's ( zwlaszcza ze NG+ ktore mialo byc tak trudne bylo dla mnie naprawde proste i padlem moze z 3x bo spadlem w 5-x albo zrobilem jakiegos glupiego rolla w 4-x a pozniej zaliczylem az do chyba NG+++++ ) Dark Souls doprowadza mnie do pasji ledwo co zabilem Taurusa Gargulca i Capre a mam juz dosc -_-

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj się, wszystko z Tobą w porządku - gra jest wyraźnie trudniejsza od Demon's Souls (zwłaszcza jeśli nie chcesz się posiłkować poradnikami). Dołóż do tego dość częste przycinki animacji (zapraszam do Blight Town), beznadziejnie ustawiającą się kamerę, powszechny back-tracking i już poziom irytacji sięga zenitu. Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy odejście od konsoli, ochłonięcie, nabranie odrobiny dystansu :)

 

Ja zwiedzam właśnie wspomniane Blight Town (jeszcze bardziej pokręcona wariacja Valley of Defilement, czyli niesławnego 5tego świata z Demon's Souls). I niestety, przycinki animacji są bardzo częste, no i kamera wyraźnie sobie nie radzi z designem lokacji (liczne daszki zasłaniające nam widok). Musiałem zawrócić, bo broń mi się zniszczyła, a niestety zapomniałem wykupić zestaw naprawczy do ogniska...

 

Upgrade'owałem sobie BKS do +3, i postanowiłem zapuścić się w las, drzewka padały jak kawki, ci masywni "śpiący" rycerze również, niestety coś mnie pokusiło żeby przejść przez mgłę i zdechłem zabity przez

 

motylka

 

no i 10k dusz poszło się niebać.

 

Zemsta po powrocie z lokalu wyborczego ;)

 

Nie dawajcie się Panowie!

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Nie ma ustawek. Też właśnie próbowałem się ustyawić z kumplem ale nie widział mojego markera (byłem hollow, on human). Sprawdziłem w necie i każdy ma ten problem. Na forum gamefaqs przeczytałem

"They randomized co-op. Its on From\'s blog, but its in japanese."

Tak więc nie widać wszystkich dostępnych znaków tylko kilka losowych.

Edytowane przez Tamashi
Odnośnik do komentarza

A właśnie, gdzie najlepiej farmić humanity? Bo mi się rpzyda, a nie za bardzo widzi mi się kupowanie za 5k jednego humanity

Edit.

Dobra, już wiem :D. Ten filmik wiele mi wyjaśnił

http://www.youtube.com/watch?v=KLugQDTQE6g

Muszę jeszcze tylko ogarnąć ten pierścień.

Edytowane przez Tamashi
Odnośnik do komentarza

Heh, nikt od Ciebie gratów nie kupi, w świecie Demon's/Dark Souls liczą się tylko dusze :D

 

Ubiłem

 

Motylka oraz Pajączka, otworzyłem przejście w lesie, dołączyłem do kocura, po czym jeden z tamtejszych NPC'ów zaczął mnie atakować. Zabiłem dziada poleciałem do kotka, a ten się nadąsał i zaczął mi grozić - zwaliłem coś chyba...

 

 

Zastanawiam się teraz, który kierunek obrać...

 

Demons Ruins odpadają, nowo otwarta świątynia węży też, może powłóczę się po lesie...

 

Znów się czuję zagubiony :P

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Ta gra to jeden wielki grind fest. caly czas grind i grind, a i tak mam wrazenie ze nie jestem gotow na podjecie walki chocby z black nightem ( tym na wiezyczce). Czy mi sie wydaje ,czy ten uzbrojony w zweihander, jest potezniejszy niz ten wczesniejszy ( 1h miecz itarcza). Mam 20lv i chce go zabic, czy porywam sie z motyka na slonce? bo juz sam nie wiem... No i wspomniana winda w kosciolku, czego s nie wlaczylem? bo u mnie jeest po prostu pusty szyb, gdzie wskakuje i wychodze na polanke ze skrzyniami do otwarcia.

 

Ps Ukyo, mam ten miecz i tego wczesniejszego DK zabilem. Ten na wiezyczce mnie zabija ciagle dwoma hitami.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Ops, to nie wiedziałem. Możesz napisać gdzie dokładnie stoi?

 

żeby się pojawił musisz najpierw urochomić 2 dzwony, a ten npc to taki brzydki potwór pojawia się w firelink shrine w tym pomieszczeniu zalanym wodą

 

Skąd wziąć broń na te duchy w new londo ruins ? Mam czar ognia od tej babki po pokonaniu pajęczycy,ale nie moge go użyć mimo iż mam wystarczająco int.

 

żeby zabić te duchy musisz uzyc specjalnego przedmiotu taką niebieską rączkę, do kupienia u undead merchant, kilka tez znajdziesz na poczatku w londo, a żeby nauczyć się tego czaru musisz najpierw uwolnić z kanałów nauczyciela od pyromancy

Odnośnik do komentarza

Aaa, to jemu wrzuca się przedmioty i dostaje za to dusze? Nie wrzucałem mu nic do pyska bo nie miałem żadnych śmieci przy sobie. Dzięki za info.

 

Skąd wziąć broń na te duchy w new londo ruins ? Mam czar ognia od tej babki po pokonaniu pajęczycy,ale nie moge go użyć mimo iż mam wystarczająco int.

Musisz mieć na sobie curse lub użyć przedmiotu Transient Curse.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Na dobrą sprawę duchy należy wyminąć, jest ich za dużo i nie są warte zachodu. No oprócz tego drogę do bossa blokuje pomarańczowa mgła więc należy tam iść na końcu gry dopiero, to samo tomb of giants.

 

btw darowałem sobie gravelord covenant i dołączyłem do darkmoon. Super sprawa robić za ręke sprawiedliwości uderzającą na ludzi bawiących się w invadowanie, szkoda tylko,że tak rzadko się udaje kogoś dorwać-dziwny jest jakiś online w tej grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...