Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Zapychacze.

Humanity można jeszcze poświęcać do pyro covenantu,a ludzka forma pozwala na więcej opcji w kwestii multika.

 

Gdzie teraz iść:Katakumby,lokacja po otwarciu bramy(tej od dzwonów),demon cośtam za pajęczycą czy valley of drakes ?

 

Da się gdzieś farmić ten kamień co wypada z jaszczurek,bo mam chęć ulepszenia sobie dark knight sworda ?

 

Macie jakiś patent na bossa w undead asylum pod podłogą,bo już mnie szlag trafia jak on ciągle spamuje te wybuchy.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Mam za sobą pierwsze poważne pvp. Koleś mnie zgwałcił, oprócz tego pojawił się motyw znany z demonów- mam kolesia przed sobą a ten mi nagle robi backstaba ; | Oh well.

 

Ng+ zaczyna mnie momentami irytować, mam broń 450 a to i tak jest za mało na niektóre moby, kaman co mam nosić? Bazooke? -_-

 

Jednakże kilka rzeczy ogarnąłem:

PVE: postać str/dex

PVP: faith, jesus, odpala typ miracla co nie pozwala ci biegać a potem robi z tobą co chce

 

Ad bossa z undead asylum, atak, uciekaj, atak, uciekaj-inaczej się nie da, te eksplozje i tak cię będą zjadały nawet przez blok, boss jest banalny jak się to ogarnie.

Odnośnik do komentarza

i ponawiam pytanie czy ze skrzyń/beczek/dzbanów wypadają przedmioty czy to tylko takie zapychacze lokacji ?

Nie, czasami jest za nimi jaszczurka z dobrym dropem lub zwłoki z przedmiotem.

 

Gdzie teraz iść:Katakumby,lokacja po otwarciu bramy(tej od dzwonów),demon cośtam za pajęczycą czy valley of drakes ?

Najpierw zrób Catacombs do pierwszego bossa. Później idź do Demon Ruins, zabierz zbroję, zabij Ceaseless Discharge i opcjonalnie jak możesz to oczyść stado większych przeciwników i zabierz Flame Ember z lawy. Jeżeli się uda to wrócisz później. Valley of Drakes zostaw pod koniec.

 

@Dżar co masz za broń, że takie staty?

 

Ja ubiłem Ornsteina po power upie i ulepszyłem sobie Dragon Slayer Spear do +4. Kosi się nią elegancko, bo lightning jest OP. Zbroję też kupiłem, bardzo dobra. Lekka i ładna z dobrymi statami. :)

Odnośnik do komentarza

Zakladaj Hether Shield bo ma swietna redukcje na Mele Drake Sword w lape i naginasz :D Rolluj i Blokuj ... tyle ze nie masz tam po co isc bo w lesie za duzo nie podzialasz low lvl charem :D I kolejna sprawa ze dostaniesz z niego tylko Jakiegos Titanite Sharda wiec nawet bym sie nie martwil ^_^

 

Capra zrugany jak bura suka gdzie jest zejscie do Depth's Zeby zebatego smoka ubic ?? :D

Odnośnik do komentarza

Witam, jak ubic tego duzego bezglowego moba strzelajacego piorunami zaraz przy kowalu ? low lev char ;(

 

Najłatwiej zrobić to za pomocą łuku, jesli DEX jest na poziomie 15+. Szybko i bezbolesnie;)

 

BTW: znalazlem dobry sposonb na Caprę. Wystarczy łuk w łapę i szybko biegniemy na schody po lewej a ze schodów w prawo na taki wąski podest. Jesli bedziemy mieli szczescie to Capra ustawi się dokładnie pod nami i będzie go mozna ubić strzałami z luku. Tylko niekiedy(nawet często) Capra będzie chciał do nas doskoczyć(co mu się uda;)). Więc jesli bedzie przygotowywac się do skoku to szybko spadamy z podestu i wchodzimy na niego znowu!

Edytowane przez Ceglash
Odnośnik do komentarza

Taki czerwony? To zalatw sobie luk ( koniecznie miej wystarczajaca ilosc dex do niego), jakie 150 strzal. Pobiegnij prawa strona mostu sprintem i jak najszybciej zbiegnij po schodkach w dol. Znajdziesz sie pod mostem. jak podejdziesz do krawedzi, zobaczysz dyndajacy smoczy ogon. strzelaj do niego z luku ( do ogona :) ) az dostaniesz za(pipi)iaszczy mieczyk. pozdro

Odnośnik do komentarza

Tak, zaslon sie tarcza jak masz. po bokach mostu dostajesz mniejszy dmg. zobaczysz ze po krotkim dystansie beda schodki na dol. pod mostem przejdziesz dalej do nastepnej lokacji. ale odstrzel mu ten ogon. oplaca sie. Jak dobrze wymierzysz i przebiegniesz sprintem to nawet sie nie poparzysz :)

Z kuszy chyba nie przycelujesz.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

To chyba najłatwiejszy boss w tej grze. Jak czujesz się na siłach to możesz go ubić z curse, ale i tak prędzej czy później będziesz musiał się wyleczyć (można kupić przedmiot na dachu katedry lub iść do New Lando Ruins i poprosić o uleczenie czego nie polecam na twoim lvl).

Sam boss jest do bólu przewidywalny. Jak zacznie charge to po prostu omiń i poczekaj aż stanie, wtedy zaatakuj ogon 3-4 razy i odskocz. Powtarzaj dopóki nie odpadnie mu ogon (zgarniesz broń przy okazji). Później jak będzie stawał na wszystkich łapach to będzie brał łeb w dół, wtedy podbiegasz zadajesz mu 2-3 ciosy i tak do końca walki. :)

Uważaj na jego skok i trzymaj dystans.

Odnośnik do komentarza

Ile ci zajęło przejście gry?

35h miałem na zegarze zanim bossa ostatniego zatkłukłem.

Co Ty, sprinter jesteś?

Ja mam 30h na liczniku i delektuję się grą na każdy możliwy sposób (właśnie śmigam po katakumbach - klimatyczna miejscówka, trupki padają jak muszki ;)). Do końca na szczęście daleko.

 

Kurczę, nie słuchałem zbytnio tego co mówił do mnie "złoty rycerz" i

sukinsyn zamordował biedną Fire Keeper'kę, nie dość, że tkwiła uwięziona za kratami, to jeszcze będąc niemową, nie mogła zawołać o pomoc

strasznie przygnębiające... ;<

 

Gra jest naprawdę osm :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Sprinter? Nah, wszystkie miejscówki przeplądrowane, tak samo wszyscy bossowie ubici. Pisałem,że po prostu ogarnąłem i rżnąłem przeciwników jak chciałem. Skończę teraz ng+ i biorę się za budowanie postaci pod pvp, faitha trza będzie dopakować bo god's wrath odpalany w 1 sekunde jest zbyt broken by go nie używać.

Odnośnik do komentarza

chyba cos zwaliłem, po obcieciu ogona poszedlem pod mostem i po drabicne do pancernego dzika, zabiłem go i poszedlem schodami w góre, po lewej za scianą była dzwignia zamykająca brame, i zamknalem ta brame tylko że zdążyłem pod nią przebiec z powrotem czyli jestem tam gdzie dzik, ale brama w gore jest zamknieta, czy z(pipi)alem? czy sa inne drogi w tamte okolice? czy da sie otworzyc brame ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...