Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

http://forums.demonssouls.info/viewtopic.php?f=62&t=9370

 

"i never had problems during my gameplay. i got the japan version last friday, i played the whole weekend, had NO FREEZE, LAGS or anything else. sometimes 1ms screen flickering, but thats it, and it only appears when i enter a new area. the game is absolutely amazing and HARD! prepare to die guys. and don't worry about storys of freezing and so on, the 1.03 patch for the japan version is really good and helpful."

Odnośnik do komentarza

Na forum wikidot wyczytałem, że patch 1.03 rozwiązuje wszystkie problemy z freezami i lagami, więc nie ma się czym martwić ;]

 

O ile we freezy uwierzyc moge bo to kwestia czysto-techniczna tak wyeliminowanie lagow jest niewykonalne, zawsze trafi sie ktos kto bedzie lagowal, w kazdej grze. Co do produkcji jestem napalony jak szczerbaty na suchary, martwia troche te spadki animacji, ale w DS nie bylo to jakies uber upierdliwe wiec i tutaj sie ludzie pewnie szybko przyzwyczaja.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Mam juz dark souls jak i ogromny dylemat,odpalac DS czy dokonczyc xenoblade chronicles...a moze oba naraz :<

Niegodziwcze! Gdybym miał już w domu swoja kopię gry, to chyba musiałbym być niespełna rozumu, żeby nie odpalić...

 

Ja pogram dopiero jutro (muve.pl) - długi weekend z Dark Souls stanie się faktem (wolne na piątek zaklepane ^^)

Odnośnik do komentarza

Pograłem nieco w Dark Souls i pierwsze co się rzuca w oczy to, że gra jest naprawdę, naprawdę bardzo trudna (wiem, stwierdzam oczywistość XD). Mi pewnie jest jeszcze trudniej jako, że nie miałem okazji grać w Demon's Souls. Następna rzecz jaką zauważyłem to, że gra wciąga jak diabli XD. Śmierć wcale mnie nie zniechęca od gry. Ba! Wręcz motywuje by dalej grać bo "tym razem na pewno się uda". Aktualnie męczę się z drugim bossem (Taurus Demon) zginąłem już na nim nie wiem ile razy ale jestem już bardzo blisko pokonania go. Ta gra serio uczy pokory i szacunku dla każdego przeciwnika, nawet jeśli wydaje się słaby. Nie raz zdarzyło mi się przejść jakiś fragment bez straty HP, a gdy poczułem się zbyt pewnie i zrobiłem się nieostrożny to następnym razem ginąłem na tym samym fragmencie. Trzeba być cały czas uważnym.

Podsumowując: pierwsze wrażenia mega pozytywne. Czuję, że gra mi wystarczy na dłuuuuuugie godziny. Gra warta każdej złotówki z tych wydanych 200 zł.

Odnośnik do komentarza

Co do drugiego bossa to polecam z góry zeskakiwać na niego i atakować z powietrza. Zadacie mu dużo obrażeń. Ogólnie ataki 'z góry' powodują ostre obrażenia.

 

 

Ja jestem na etapie Kanałów i stoję przed ubiciem siakiegoś smoka.

 

A i jak spotkacie gostka w złotej zbroi, podobnego do Yurta, to zabijcie go - dobry pierścień, +20% do hp, staminy i defa, niszczy się po zdjęciu. Tylko ostrzegam, gostek jest cholernie trudny

 

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...