Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

U motylka ostatnio mało ludzi juz jest (wpadłbyś Danu jeszcze czasem zanim pojawi sie II). Chociaz bywa jeszcze sporo akcji po 23 gdy zaczynają sie schodzić amerykanie. Można też po prostu wpaść do Burg, gdzie akcja jest non stop. Grunt to 125lv, nie leczenie sie w czasie walki i nie rzucanie TWOP.

 

Jeszcze co do glitchy. Dan wyjasnił po co są, dodam tylko, że ten który wrzuciłem przydaje sie nie ze względu na możliwość nabcia sobie dusz (te juz nikomu nie są potrzebne skoro mamy mułki) ale ze względu na humanitki (z firekeeper soul). Bardzo wygodne jeśli np hostuje sie gdzieś z dala od ogniska i po przegranej walce nie trzeba tracic hum z inventory w celu odzyskania człowieczeństwa ani czasu potrzebnego do rajdu po zwłoki i z powrotem.

Odnośnik do komentarza

Postacie na startowym levelu z pełnym wyposażeniem i maksymalna ilością dusz pozwalającą zrobić build na dowolnym poziomie. Kiedyś robiło sie takie mułki przenoszac przy pomocy nie istniejącego juz glitcha sprzet ze swojej dopakowanej postaci do innej jeszcze nie rozwinietej a dzisiaj po prostu korzysta sie z krązących po necie gotowych sejwów z takimi mułkami. Taki save oczywiscie całkowicie zabija sens gry innej niz czyste pvp po ograniu wszystkiego co było do zrobienia solo.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

Łóżko chaosu (?) to taki trochę odpowiednik dragon god z DeS, całkiem ładnie wyglądająca kontekstowa walka, niestety zabił mnie po zniszczeniu tych dwóch jąder. Dobrze rozumiem, że bossowie w Demon's Ruins i Lost Izalith (ładne kambodżańskie świątynie tam są btw) to ogarnięte klątwą córki wiedźmy, która panowała tym terenem zanim Lordran stało się takie, jakie je jest zastaje gracz?

 

A i je.bać new londo, wchodzisz przez foga, nie można się wrócić i jedyna opcja to lot w dół, straciłem 5 humanity na liczniku i 25k dusz :confused: 

 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

Łóżko chaosu (?) to taki trochę odpowiednik dragon god z DeS, całkiem ładnie wyglądająca kontekstowa walka, niestety zabił mnie po zniszczeniu tych dwóch jąder. Dobrze rozumiem, że bossowie w Demon's Ruins i Lost Izalith (ładne kambodżańskie świątynie tam są btw) to ogarnięte klątwą córki wiedźmy, która panowała tym terenem zanim Lordran stało się takie, jakie je jest zastaje gracz?

 

A i je.bać new londo, wchodzisz przez foga, nie można się wrócić i jedyna opcja to lot w dół, straciłem 5 humanity na liczniku i 25k dusz :confused: 

 

 

A gdzie masz homeward bone żeby się do ogniska cofać, to podstawa często właśnie dupe ratuję :) Co do łóżka to jest boss typu że możesz sie cofnąć do niego a te dwa jądra już będa rozwalone :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nosiłem jedno i wykorzystałem je jak

wpadłem do dziury przed łóżkiem, wiedziałem że to będzie pułapka (ten świecący przedmiot), ale nie spodziewałem się, że się podłoga zawali :D

 

 

Muszę ich kupić parę na zapas.

Odnośnik do komentarza

 

Łóżko chaosu (?) to taki trochę odpowiednik dragon god z DeS, całkiem ładnie wyglądająca kontekstowa walka, niestety zabił mnie po zniszczeniu tych dwóch jąder. Dobrze rozumiem, że bossowie w Demon's Ruins i Lost Izalith (ładne kambodżańskie świątynie tam są btw) to ogarnięte klątwą córki wiedźmy, która panowała tym terenem zanim Lordran stało się takie, jakie je jest zastaje gracz?

 

A i je.bać new londo, wchodzisz przez foga, nie można się wrócić i jedyna opcja to lot w dół, straciłem 5 humanity na liczniku i 25k dusz :confused: 

 

 

 

łoże chaosu to to, co zostało z wiedźmy po próbie ujarzmienia ognia. ogień chaosu pochłonął izalith, zamieniając mieszkańców w demony. quelag i quelana to jej córki. pyromancerka ucząca pyro na bagnach też jest jedną z córek, ale sie nie zmieniła. ta, co cie atakuje przed bramą do bossa też, tyle że jest hollow. ceaseless discharge jest jedynym bratem, natomiast centipede demon jest tym, co z niego zostało po pokonaniu go. 

pyromancy używane dzisiaj, to pozostałość po wiedźmie i jej córkach. teraz ogień jest tylko techniką i potrzebne są katalizatory, czyli pyro glove. chaos pyromancy jest zakazane.

 

 

 

slaby z darkwrathów mają wyższy drop rate, niż kiedyś. nawet wpadają. crystal lizardy w great hollow mają sporo wyższy, ale jest ich "tylko" 5 i się nie respawnują. pierwszy rycerz w klin jest najszybszą opcją (100% drop), ale bez szansy na slaba. 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Kazub co za sposób na tego Gwyna? Bo już chyba z 2 godziny się męcze i nie moge ubić, już miałem moment gdzie miał _ tyle życia, bo mi się udało pare ripost zrobić, ale mnie u(pipi)ał :confused: Miał to być szybki run po wszytkie acziki, a zamienia sie w jakiś koszmar :P

Nauczyłem się robić parry na nim + staram się używać kolumn, ale i tak mnie ubija na 3 strzały - nigdy z nim nie miałem takiego problemu :D

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

 

slaby z darkwrathów mają wyższy drop rate, niż kiedyś. nawet wpadają. crystal lizardy w great hollow mają sporo wyższy, ale jest ich "tylko" 5 i się nie respawnują. pierwszy rycerz w klin jest najszybszą opcją (100% drop), ale bez szansy na slaba. 

 

Lizardów w Great Hollow jest trochę więcej niż pięć. Z tego co pamiętam to jest ich aż dziesięć. Jeżeli chodzi o farmienie Titanite, to niektórzy nie chcą czekać do końca gry i wolą sobie ulepszyć sprzęcik wcześniej.

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

Kazub co za sposób na tego Gwyna? Bo już chyba z 2 godziny się męcze i nie moge ubić, już miałem moment gdzie miał _ tyle życia, bo mi się udało pare ripost zrobić, ale mnie u(pipi)ał :confused: Miał to być szybki run po wszytkie acziki, a zamienia sie w jakiś koszmar :P

 

Nauczyłem się robić parry na nim + staram się używać kolumn, ale i tak mnie ubija na 3 strzały - nigdy z nim nie miałem takiego problemu :D

 

masz, tylko jest to prawie że exploit i oszukaństwo trochę, jak chcesz....

 

 

spamowanie combustion/great combustion. gwyn będzie odskakiwał cały czas do boku, ale ogień będzie go namierzał i trafiał. to wszystko.

 

 

no może nie oszukaństwo, bo mimo wszystko oparte na zasadach gry, tyle że fromsoft ewidentnie pominął tą opcję przy projektowaniu bossa i chyba nie dało się tego już ogarnąć paczem

 

raz go tak załatwiłem na ng+4 albo 5, żeby sprawdzić, czy działa. no i działa. 

 

 

przypominam, że mowa jest o gwynie na ng+ (lub dalej), gdzie jest znacznie trudniejszy, niż na ng. na ng stankowałem go zweihanderem w giant secie (1H/2H R2 przerywa mu poisa)  i nawet nie poznałem dobrze jego ataków. w ng+ miałem niespodziankę, bo okazał się najtrudniejszym bossem z podstawki, obok O&S. pomogłem sobie okrążaniem za filarem. jakbym miał solaire, to pewnie byłby prościutki. teraz umiem go ripostować, w drugi atak z 3 hitowego comba nawet łatwo jest trafić.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Haha, a widzisz ustawiałem sobie na niego pyromancies i dałem great combustion, ale nawet nie zdarzyłem użyć bo wyłaczyłem konsole z nerwów - ja już lece tylko po acziki, swój czas grze już poświęciłem z tego co wiem dobrze to chyba poznałem wszystkie zakamarki i wszystkie questy doprowdziłem do końca ( no prawie, bo tego z Catariną nie mogłem - nigdy mi się nie udało zawsze poległem w tym Lost Izalith :/ )

Ale dzieki za info spróbuje zaraz :)

Odnośnik do komentarza

Farmiłem slaby wielokrotnie, nigdy nie zajmowało mi to dłużej niż godzinę na sztukę - przy okazji zazwyczaj wpadało chunków tyle, żeby sobie spokojnie levelupnąć broń do +14 :D

Na Gwyna naprawdę wystarczy baitowanie 3hit kombo - pierwszy na blok i możemy praktycznie maszować L2 żeby sparować drugi; każdy inny jego ruch spokojnie rolujemy i nawet nie staramy się kontratakować (jak robi graba, to mamy okazję na quick sippy żeby zrekompensować chip damage). Polecany eq to Black Knight Shield (największy fire defense, najmniej zabierze nam życia na bloku) i oczywiście Hornet Ring.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...