Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o kanały to ja polece najlepszych imo uploaderów pvp:

 

Yami Tamachi - Zayebisty technik, świetnie montujący swoje filmy. Niestety robi tylko randomowe inwazje i chyba nikt go na żadnym fc nigdy nie widział.

 

Spades - Pro player DkS, od dłuższego czasu gra już tylko na modłe japońską czyli... tak aby zabić bez zbędnej zabawy (bs fishing, chainy, hornet itp), nic pieknego (delikatnie mówiąc hehe) ale za to skutecznie jak mało kto. Poza tym, kiedyś grał inaczej więc wiem, że potrafi wszystko. 

 

Steel  -  Nieziemsko szybki technik, z gracją morduje gankerów na pc w DkS2 i prawie codziennie strimi na twitchu. Poza tym, to nasz rodak i miło było obserwować jak wyrastał na celebryte.

 

a żurom gdzie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, jako człowiek ambitny nie pozwole zeby jakakolwiek gra mnie pokonała. Drugi raz przechodze DS , poprzednim razem zaciąłem sie na ostatnim bossie.

 

Teraz pytania, jak sie ubrac, jaką tarcze i jaką giwere na niego najlepiej? Teraz jestem w anor londo , bossowie pękaja bez problemu bo na kazdego idzie miec taktyke ana ostatniego srednio. i prosze nie pisac o chowaniu za filar bo to gów.no daje. Chce mu napie.rolić garsci normalnie w walce wręcz.

 

Czy miecz gravelorda bedzie dobry czy jest cos lepszego? Oczywiscie po ulepszeniach tez wchodza w gre bronie 

Odnośnik do komentarza

Blighttown najlepiej przejść offline, wtedy IMO spadki są dużo mniejsze. Jeśli w Blighttown zostaniemy zaatakowani przez innego gracza, przyzwiemy innego gracza do pomocy lub zdecydujemy się komuś pomóc to mamy niestety pokaz slajdów, zwłaszcza na dole.

 

Co do ostatniego bossa to jest jedna najlepsza i najskuteczniejsza taktyka: parry (L2). Wystarczy sparować atak Gwyna 4-5 razy, riposta dobrą bronią (ja preferuję Halberd +15 + np. Great Magic Weapon lub Black Knight Halberd +5) i boss leży i kwiczy.  Ponoć najlepiej parować Target Shieldem, Bucklerem lub Parrying Daggerem, ja dałem radę Black Kinght Shieldem.

Odnośnik do komentarza

Ok dzieki. A nie wiecie czemu nie moge jak wchodze do trumny przeniesc sie do groby gravelorda? Wchodze i nic sie nie dzieje. 2 razy jak grałem poprzednio wszystko wychodziło. A teraz kilka razy próbowałem i zamiast sie przeniesc to lezy jak piz.da w tej trumnie i nic sie nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza

Powinienes mieć 2 albo 3 zebrane na miejscu. Jak nie możesz znaleźć możesz pofarmić...bazyliszki ;)

 

 

miecz wypada z czarnych rycerzy, którzy nim walczą. oni się nie odradzają (

nie licząc tych przed ostatnim bossem

) więc albo masz szczęscie albo biegasz z tym co masz. BTW bez obrazy Panowie ale BKS to tak januszowa broń jak Havel Set+DWGR :D

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy januszowe czy nie ale havel set i man serpent greatsword powoduja ze Gwyn pada za 1 razem nawet nie robiac zadnych unikow. Stoisz i bijesz. Ogolnie nie wiem jak w ng+ ale w zwyklym ng jak gralem 1 raz nic jeszcze nie wiedzac o grze, to z tym mieczykiem kazdy boss padal jak mucha.

Odnośnik do komentarza

BKS, podobnie jak wszystkie bronie black knight są łatwe w upgreadzie, od momentu, kiedy można farmić twinkling titanite (małże), ale tylko BKH i BKGA się wyróżniają. claymore jest lepszy od BKS pod prawie każdym względem

 

na gwyna jest kilka prostych sposobów, przynajmniej na new game

 

najtańszy jest exploit ze spamowaniem combustion/great combustion. gwyn będzie cały czas robił uniki i obrywał

 

drugi, to jakaś ciężka zbroja z dużym poisem (giant, havel, albo black iron ze względu na najwyższy fire def), oraz ciężka broń z wysokim poise dmg (zweihander, BKH, murakumo...). stoimy i tłuczemy aż padnie, ownując go na poisa, łykając estuski  (podobnie jak z four kings). wymaga odpowiednio dużo staminy i hp. z ringów, to favor and protection (wiadomo), wolf ring (moar poise), albo tym ringiem z bonusem do fire def (zapomniałem nazwy). jakis buff na broń i/lub power within i biedny król jest bez szans

 

trzeci sposób, to umieć go ripostować no i cześć. brońka z jak najwyzszym dmg, buffy, hornet ring itd. dużo poisa i fire def zawsze pomaga. najłatwiej ripostować jego combo, przez zablokowanie pierwszego ataku i riposta na drugi 

 

w normalnej walce, to najlepiej na fast rollu z możliwie jak największym fire def, rolowanie jego ataków, albo trzymanie dystansu i zasięgowa broń, można coś blokować tarczą z wysokim fire def, można sie bawić w chowanego za filarem. uważać trzeba na jego graba, ale też można go prowokować trzymając się blisko, bo jak nie trafi (a zasieg graba jest króciutki) to ma duże recovery i można sępić na backstaba. z rollowaniem do boku trzeba uważać, bo grab nieźle trackuje.   

 

gwyn robi się znacznie trudniejszy od NG+, gdzie obok O&S to najtrudniejszy boss z podstawki 

 

 

 

 

Ok dzieki. A nie wiecie czemu nie moge jak wchodze do trumny przeniesc sie do groby gravelorda?

 

albo nie masz eye of death, albo zayebałeś już nito i nie wejdziesz, bo to jego covenant

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Ok zdobyłem halabarde dark knight. Ale mam za mało dex i str bo pakowałem wszystko w stamine, czego nie żałuje. Bo np w anor londo ci rycerze dostają w lepe jak dzieci, blok atak, blok atak itd i nawet nie trace energii a dostaje za nich 900 dusz. Póbowałem sie wziąc z tymi dwoma typkami bossami ale z halabardą +5 zwykła moge im co najwyzej obciągnąć. Pofarmie i pójde na nich z dark knight halabard. 


A jak moge ulepszyc dalej zwykła halabarde bo ponoc ją do -+15 az mozna ulepszyc, mam te titanity co potrzeba ale kowal nie chce mi ich robic. 

Odnośnik do komentarza

jakich slabów? Ale do BKH i tak potrzebne sa twinking titanite  a do halabardy zwykle large titanite wiec to chyba nie koliduje? BKH i tak juz mam ulepszone na +3 za wczasu :) Ciekawe czy np w darkroot odradzają sie te karaluchy swiecące to bym poszedl tam i zapolował na jakiś twinking titanite

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...