Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym jednak nie rezygnował z Black Flame. W obecnych czasach baardzo sie przydaje. 125lv to minimum bo i tak bedziesz w mniejszości robiąc najazdy. Wiekszość "zawodowców" i tak dobiło do 135 a cała reszta ma dużo więcej hostując w Burg. Dobij 45 dexa kosztem vit a reszte daj w end. 27str (28 dla kumo) i 45dex bedzie Ci imo lepiej służył, bo greatswordami walczy sie w obu rekach a pyro pozwala różnicować ataki. No i wieksze end to wieksze mozliwości adaptacji builda do różnych sytuacji. Ja jeśli gram,to teraz tylko tym:  http://www.mugenmonkey.com/darksouls/445475W wolnym ring slocie głównie siedzi wolf wymieniany na dwgr, hornet i rtr. Wszystko dlatego by móc w każdej chwili wyciągnąć chaos blade i nie odstawać w tyle gdy trafie na tryharda.

40/40 to też jest fajna opcja, tyle, że wiecej sie naklniesz trafiając na bydło.

Jak chcesz, mate5, cos pograć na luzie to dawaj znać na forum bo teraz gram głównie z innego konta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Taki sobie ułożyłem quality build w mugen monkey, dobry jest? Zmienilibyście coś?

 

 

SL 120 Bandit

 
Vit: 55
Att: 10
End: 40
Str: 28
Dex: 40
Res: -
Int: -
Fai: -
 
R1:  Claymore / Washing Pole / Murakamo
R2: Bare Fist
L1: Pyromancy Flame +15
L2: Bare Fist
 
Armor:
Mask of the Mother
Painting Guardian Robe
Brass Gauntlets
Lord's Blade Waistcloth
 
Rings:
Ring of Favor and Protection
Wolf Ring
 
Spells:
Black Flame

 

 

ZDEJM TE OHYDNĄ MASKĘ 

Odnośnik do komentarza

ciekawe kiedy.. nosem czy czymś innym zagra. 

 

Tutaj co zrobił i co planuje:

 

  • Challenge Runs

    Here is a list of challenge runs that I've done and plan to do:

    Done:

    In planning:

    • Simultaneous DS1 + DS2 run
    • Wiimote with no nunchuck
    • Bananas Souls (see here )

    Suggested but lacking controllers:

    • DDR Pad
    • Maracas controller
    • Katana controller
    • N64 controller
    • SNES controller
    • Powerglove
    • Kinect

 

 

 

Najbardziej interesuje mnie ten, gdzie ma zamiar grać w obie części Dark Souls naraz, chyba nawet całość bym chciał zobaczyć, nawet jakbym miał na to stracić z 5 godzin.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kolego, to imo jeden z prostszych bossów. Szkoda, że nie masz humanity bo byś sobie przyzwał przydupasa obok w wieży. 

 

A ja pokonałem golema trzymając się blisko nóg, waląc po nogach(bo w sumie po czym innym?) tylko trzeba uważać na atak łapką, bo jak Cie złapie to trochę potrząśnie. On z tego co pamiętam to ma atak, że wbija topór w ziemię i wtedy można go lekko obić. 

Innego sposobu raczej nie ma, zawsze przechodziłem go za pierwszym razem. :dunno:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No i trafiłem na Manusa. Chociaż teraz mogę powiedzieć Anusa. Najtrudniejszy boss jakiego spotkałem w tej grze. Flamelurker na sterydach. 

 

Jakaś taktyka? Cokolwiek? Strasznie ciężko uniknąć jego ataków. 

 

I jeszcze ta droga do niego...

 

PS. Gram na NG+;

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Kolego, to imo jeden z prostszych bossów. Szkoda, że nie masz humanity bo byś sobie przyzwał przydupasa obok w wieży. 

 

A ja pokonałem golema trzymając się blisko nóg, waląc po nogach(bo w sumie po czym innym?) tylko trzeba uważać na atak łapką, bo jak Cie złapie to trochę potrząśnie. On z tego co pamiętam to ma atak, że wbija topór w ziemię i wtedy można go lekko obić. 

Innego sposobu raczej nie ma, zawsze przechodziłem go za pierwszym razem. :dunno:

 

Tak samo. Jeden z prostszych bossów bo wolny jak flaki z olejem. Trzymac sie blisko nóg i srodka placu. Robic uniki kiedy atakuje ta slamazara, troche cierpliwosci i pokonujesz typa bez straty zdrowia

Odnośnik do komentarza

a znalazłeś silver pendant chroniący przed jego atakami magicznymi? naucz się timingu używania amuletu (prawie jak parry) i jakoś pójdzie

 

Magię to on zaczyna używać jak ma mniej niż 40 procent energii. Ale nawet i bez niej ciężko go ubijać. Najgorszy jest ten jeden atak, gdzie wyciąga łapę do przodu i nawet tarcza nie pomoże. A uniknąć go bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy go mam. Potem zobaczę, thanks.

 

Wczoraj się do 2 w nocy nim biłem i znów się nie udało. Czuję się bezradny. Jego agresywność mnie już dobija psychicznie.

 

Ok, figaro, bez twojego wsparcia emocjonalnego nie dałbym rady przejść 4-2 w Demon's Souls, więc teraz spróbuję się odwdzięczyć. Napisz jakie masz statystyki, ekwipunek i equip load, tj.

 

SL

Vitality

Attunement

Endurance

Strength

Dexterity

Resistance

Intelligence

Faith

 

Broń i jak ulepszona

 

head

chest

hands

legs

ring1

ring2

 

equip load

 

Bo coś czuję, że albo zadajesz za mały damage jak na tę część gry i to jeszcze w ng plus, albo masz za mało iframes.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...