Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

mam zweihandera już jakiś czas,  ale zamach nim trwa zdecydowanie za długo. Przy ulepszeniach szybkość ataku też wzrasta? 

 

z kanałów jest zejście do Blighttown czy jest tam sympatycznie? Chyba pokręcę się trochę po Darkroot Garden.

Blight specjalnym wyzwaniem nie jest, zatem śmiało atakuj. Tutaj raczej walczysz z okrutnie dławiącą animacją, ale też pamiętaj, że niezłe przedmioty możesz tu zdobyć. Warto zatem spędzić tu kilka godzin.

Odnośnik do komentarza

wchodzę do bligttown i zaraz zostaję zatruty i to chyba bez żadnego ataku, lek który pomagał na zatrucie od szczurów nic nie daje, o co kaman? ok jakieś ch.ujki na mnie plują, można to leczyć?

 

a i jeszcze jedno, skumałem się z tym kotem w darkroot garden i te jego ziomki przestałem mnie atakować, ale ja jednego zaatakowałem i znowu chcą bitki, a kocura już tam nie ma. Już tego nie odkręcę?

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

 

 

lek który pomagał na zatrucie od szczurów nic nie daje, o co kaman?

 

bo wyłapałeś nie poison tylko toxik (mocniejsza wersja, szybciej kroi hp). z drzew w garden wypadają obie odtrutki, jest też do kupienia.......gdzieś

 

 

nie zes,rajcie sie z tymi broniami :obama:  

 

Zweihander ssie paukę, nie słuchaj Kazuba.

Halabarda z czarnego rycerza to najlepsza broń w grze. Polecam. :lapka:

 

 

jak ją wydropi, wbije str/dex, ogarnie udźwig, znajdzie upgradey......od razu linki do guidów mu dajcie....oh wait przecież nie wolno :kaz:   

Odnośnik do komentarza

uff właśnie po 20 próbie rozwaliłem tego pająka w Blighttown no nie wiem co tak słabo. Aż Drake Sworda zajechałem i musiałem go Battle Axe jechać.  Jak robić broń z duszy bossów? 

 

 

wie ktoś może dlaczego w Firelink Shrine nie mogę usiąść przy ognisku? i gdzie prowadzi winda po zabiciu pająka i czemu nie działa?

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Queelag's Furysword jest stosunkowo przyzwoitą bronią PvE - zadaje mocne obrażenia ogniste, dodatkowo skalując się z ilością Humanity (do 10), a z racji że jest curved swordem, można nią mocno spamować 2hR1.

Chaos Blade to specyficzna katana (zabiera ci hapsy podczas atakowania) i raczej jej nie ma co polecać.

 

możesz jeszcze powiedzieć jak to dokładnie się robi i gdzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...