Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest dorabianie ideologii. Mowie na swoim przykladzie gdzie przez tysiace godzin w Soulsach w 99% gralem bez tarczy. Dlaczego? Bo mi sie wygodniej i pewniej gra. Wole unikac i kontrowac niz blokowac tarcza i przyjmowac na stamine. Styl grania, chec grania, co kto lubi. Sa tarcze to kazdy moze uzywac, ale nie musi, podobnie jak magii, ciezkich mieczy, cudow czy czegokolwiek :)

Odnośnik do komentarza

Na razie pogram w ds1 przypomnę sobie lore. Pozdobywam acziki i wkręce się. Ds3 kupie tam gdzie frame rate najlepszy będzie. Jeżeli będą problemy z wersją pc a różnice między ps4 i xone minimalne przy fps to wybiorę xboxa.

 

 

P.s. wiesz że istnieje opcja grania offline;)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Słuszajtje riebiata, grając w Dark Souls na X360 ostatniego sejwa załapałem tuż przed walką ze świńskim duetem, i teraz tak...wiadomo,że na okoliczność DS3 zieloni otrzymają za free DS właśnie...Czy ten sejw na X360 zachował mi się jakoś w chmurze i na XOne będzie widoczny czy bede musial od samego poczatku sie meczyc? Na mysl o ponownym brnięciu przez Blighttown w 12-15 fps-ach dostaję delirki :geek:

Odnośnik do komentarza

jedno posiedzenie dzisiaj i doszedłem do pierwszego dzwonka :D  Dużo pamiętałem i nie nie używałem miecza z dupy smoka . Oczywiście warrior z tarczą smoczą i astora's sword :)  No i cheatuje czarując :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Capra Demon :obama:

 

Na szczęście, Masorz,

 

 

potem Capra będzie zwykłym mobkiem, podobnie Taurus :lapka: POWODZENIA :kaz:

 

nigdy nie kumalem czemu dla wielu ludzi on jest taki trudny, wpadlem na niego z rozpedu i zabilem za pierwszym podejsciem. bardziej sie z taurusem meczylem, bo to chyba byl pierwszy boss na ktorego wpadlem Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

ja za pierwszym razem prawie gry nie spaliłem w kominku bo w samouczku nie mogłem grubasa zabić. 4 h .... taki chrzest bojowy

 

 

BTW jaką broń polecacie na przyjemną grę z tarczą . Pod build siły . Claymore ?  Zweihander ?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...