Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co cię przerażać gra zachwyca designem świata i  do dzisiaj to najlepsze soulsy . Dwójkę próbowałem ponownie przejść na ps4 w wersji polepszonej ale jak za pierwszym razem oryginał przeszedłem i prawie platynka wpadła to tutaj w pewnym momencie dopadła mnie nuda. NUDA  w świecie soulsów to tylko w ds 2 :) . Samo odkrywanie skrótów za pierwszym razem to daje niezły kopniak w jaja jak odkrywasz że wszystko się łączy. Te smaczki jak idziesz gdzieś w lesie a u góry widzisz bossa z którym kiedyś będziesz musiał się zmierzyć. Niektórzy bossowie to majstersztyk i gra ma o wiele lepiej wyważony gamplay i pacing przeciwników. W DS 1 nie masz gang bang kilku na raz jak grasz ostrożnie. Dodatkowo zawsze masz 2 taktyki na każdego przeciwnika  .  Spróbuj jak dorwiesz na allegro za 30- 40 zł ds 1 nic nie stracisz a we wstecznej działa bardzo dobrze.

 

Jestem po ograniu bloodborne i nadal ds dla mnie jest lepszą grą :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie jestem w "Depths" i mam nadzieję, że napatoczę się tam na jakiegoś bossa.

 

mówiłem ci wczoraj, że tak

 

 

Dobra postanowiłem potestować black knight great axe. Dzisiaj spróbuje wyfarmić go w katakumbach

 

nie pofarmisz bo w katakumbach jest jeden black knight który sie nie respawnuje

 

 

nie stracisz, zapewne ominie Cie duzo smaczkow, ale fabula nie jest tu istotna

 

dla większości plebsu nie jest istotna, co nie znaczy, że nie jest istotna w ogóle, bo jest bardzo. dark 1 i 2 są ze sobą ściśle powiązane 

 

Powiedzcie mi czy fabularnie stracę jakbym rozpoczął przygode z soulsami od 2 czy nawet 3?

Bo szczerze technikalia mnie przerażają :P Człowiek się przyzwyczaił do nowej generacji.

 

sadząc po nicku i avatarze to absolutnie nic nie stracisz

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra Elita ale was o zdanie nikt nie pytał. To że w Soulsach jakaś fabuła i lore jest nie znaczy, że każdy ją ma święty obowiązek poznawać i docenić. Może sobie typek po prostu chce na luzie pograć bez spiny jak mu się spodoba to i może po wcześniejsze części sięgnie. Moim zdaniem warto ograć wszystkie włącznie z Demon's.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No spadło mi się tam kilkanaście razy ale poza tym to nie ma zbytnio wymagajacych rzeczy. Oczywiscie toksyna bedzie problematyczna jak nie mamy odtrutki bo z nia to mozna zrushowac aby wziac ulepszenie estusa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...