Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Atakujesz trzymając broń jednorącz. Tarcza jest ci w takim setupie potrzebna tylko do zwiększenia regeneracji staminy (ew zablokowania tego magicznego aoe). Takim buildem po prostu przyklejasz mu się na pysk i spamujesz 2hR1 do upadłego, czekasz na regen staminy i powtarzasz. Havel pozwala ci na spoisowanie zwykłych ataków, a stankowane obrażenia leczysz estusem/humanitką.

Dlaczego Piromancja odpada? Nie potrzebujesz do niej żadnych statystyk oprócz odrobiny Attunement żeby mieć slot na czar.

Odnośnik do komentarza

Wbita platynka. Na New Game+ i ++ najwiekszym wyzwaniem bylo 4 krolow i uciecie ogona seathowi. Przez cala gre praktycznie nie uzywalem buffow (BKH nie pozwala). W tych problematycznych momentach uzylem Demon Great Machete+15, Sunlight Blade i Power Within. Walki nie trwaly nawet minuty.

 

Dark Souls 3 kupuje juz na PS4. Strasznie mnie boli jak gry z tej serii gubia klatki.

Odnośnik do komentarza

Wrażenie zatem mylne - to już next-gen pełną gębą - żadnych kompromisów :)

Kurde, jak to wyjdzie to znów będę miał ciśnienie, by kupić PS4 - przy trzecim Wieśku nie wytrzymałem i kupiłem (później zmuszony byłem sprzedać), ale jak wyjdzie DS3 to będę musiał się chyba znów zadłużyć i zakupić żyletę :)

Odnośnik do komentarza

Bez przesady brzydki to moze byc fallout ale soulsy ładnie wygladały za kazdym razem. Niestety dark fantasy ma to do siebie ze ciezko tam umiescic piekne kolorki i ta szarosc mylnie jest potem odbierana jako niedociagniecia grafików. Swietny design bossow no a np w ds2 kapliczka amalii to jedna z ladniejszych lokacji jakie widzialem w gierkach. I irytujaca przy okazji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 w ds2 kapliczka amalii to jedna z ladniejszych lokacji jakie widzialem w gierkach. I irytujaca przy okazji.

Tylko dla ludzi, którzy idą w ortodoksyjnego tanka. Mój zwinny rycerz, z domieszką łucznika, z łatwością wyłuskuje poszczególne cele "RobinHood style" :kaz:

A co do piękna to fakt - i jeszcze śpiew tej lafiryndy - genialny klimat. Dragon Aerie to następny przykład pięknej lokacji w DSII.

W "jedynce" prym wiodło Painted World of Ariamis - cudna miejscówka.

Ale tak jak pisałem - dla mnie te gry są piękne w całości, nawet obrzydliwe Valley of Defilement z Demon's Souls :)

Odnośnik do komentarza

Zaraz się chyba wkur.wię - mam wersje promo DSa, mam ostatni patch 1.3 i waży wszystko ładnie ponad 300mb. Kupiłem DLC Artoriasa i widzę, że to tylko kluczyk. I teraz sam już kur.wa nie wiem bo nie widzę, żeby mi złączyło patch z instalką wiec zakładam, że zostałem selfwyruchany w dupsko i będę musiał kupić wersję normalną DSa żeby pograć w dodatek? Może ktoś sprawdzic ile ważył patch z DLC które zakładam że nie mam? I pewnie nie mam bo nie widzę żeby zmieniło się logo w menu czy coś i ch.uj dziś z grania w mesjasza pewnie będzie, no kur.wens....

Odnośnik do komentarza

Sprobuj z wieksza iloscia przeklenstw. Tekst bedzie czytelniejszy. Menu po zainstalowaniu DLC sie nie zmienia. Rozpocznij gre online. Patch sciagnie sie automatycznie jezeli nie masz go juz na hdd. Zeby dostac sie do DLC Artoriasa musisz

 

 

 

 

Pokonac hydre w darkroot basin, pokonac zlotego golema w tej samej lokacji, zdobyc lordvessel, zabic niebieskiego golema na samym poczatku duke's archives, porozmawiac z Dusk w darkroot basin.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Znalazłem takie wytłumaczenie, ale nie wiem czy jest wiarygodne.

 

S stands for "shuu" (秀), which is Japanese for "excellent".

I comes from the usual Japanese grading. Just like how we have A+, A, B, etc. They have their own system which is the same as ours except that instead of A+ they write "S".

I am attending university in Japan and had to have this explained to me because I didn't know what the "S" grade on my grade report was.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie nie dockońca związane z tematem. Dlaczego " S "jest ponad " A "? Tzn. skąd dokładnie wzięła się akurat taka skala oceniania i z jakiego powodu to " S " jest najlepszą notą?

 

Moim zdaniem twórcy inspirowali sie mercedesem s klasse

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...