Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Tak też zrobiłem. Zadziwiające jest jak wracałem z Blighttown do Firelink praktycznie na pamięć. Każdy skrót miałem w małym palcu. Genialnie jest to zaprojektowane. W DS2 i DS3 też tak jest/będzie?

 

W DS2 zapomnij  :frog: 

Miejmy nadzieję, że z Miyazakim u sterów będzie tak w DS3, choć tutaj z racji nieuniknionej bloodborne'owatości może być po prostu ciut inaczej.

Odnośnik do komentarza

Doszedłem w anor do tej (pipi)onej parki. Dałem sobie za cel zabić ich samemu ale na 40 lvl nie daje rady:). 16 prob i max jeden ubity ostatkiem sił. Kiedyś to oni mnie od gry na kilka miesięcy odrzucili. W sumie do tego bossa wszystkie inne padały max po 5 próbach a niektóre jak wilk, motylek czy golem bez skorzystania z ectusa.

Odnośnik do komentarza

 

Uwolniłes npc w złotej zbroi w klasztorze? ;) oswald of carin zdaje się, zabił babkę pod ogniskiem. Jak keeper nie żyje, to ognisko zgasa. jak się postarasz to potem, dużo potem w grze, w anor londo będziesz mógł dostać item do wskrzeszenia fire keepera w firelink

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

 

Zapewne wypuściłeś tego złotego rycerzyka. Tak, on zabija strażnika ogniska(tę babkę) przez co ognisko gaśnie. Teleportować się do niego możesz, ale z niego już nie. Możesz się na nim zemścić używając itemu w tej wielkiej sali w Anor Londo, który chyba z babki wypada. 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Zapewne wypuściłeś tego złotego rycerzyka. Tak, on zabija strażnika ogniska(tę babkę) przez co ognisko gaśnie. Teleportować się do niego możesz, ale z niego już nie. Możesz się na nim zemścić używając itemu w tej wielkiej sali w Anor Londo, który chyba z babki wypada. 

 

 

 

A Rayos się nie yebau i wszystko wystawił na widok publiczny...

Weź to w spoiler ziąąą... :)

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, jakiś złoty koles tan siedział. Gdzie teraz w takim razie Estusa ulepszyć?

 

 

Jest kilku Bonfire Keeperów w grze, jedną spotkasz przy pierwszym bonfire w Anor Londo, jeszcze jest Queelana ukryta za ścianą w kokonie w Blightown, za pajęczą babką w tym pomieszczeniu gdzie uruchomiłeś drugi dzwon. Jak dojdziesz do Anor Londo w pewnym pomieszczeniu pojawi się informacja, że możesz użyć "oko", zabić tego rycerza i oddać duszę tej zabitej babce

 

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Niee

 

Painted World jest kompletnie opcjonalną miejscówką z opcjonalnym bossem, tam nie ma nic z tym związanego. Po tym jak Lautrec zabija Fire Keeper zostaje po niej black eye orb którego trzeba użyć w Anal Londo, w holu przed Ornsteinem&Smaugiem zresztą tam nawet odpowiedni komunikat się wyświetli.

 

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...