Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Damian chcesz sobie ułatwic gre to najłatwiejsza opcja to dostanie sie do grobowca Gravelorda i latac z jego mieczykiem. Jest naprawde potezny jesli chodzi o wiekszą czesc gry. Potem przy odrobinie szczescia załatwiasz halabarde black knighta i dark souls leci jak z płatka. No ale ją ciezko zdobyc a gravelord sword to pryszcz. A nie biegasz z jakimis broniami lamerskimi.

Odnośnik do komentarza

Queelag's Furysword jest stosunkowo przyzwoitą bronią PvE - zadaje mocne obrażenia ogniste, dodatkowo skalując się z ilością Humanity (do 10), a z racji że jest curved swordem, można nią mocno spamować 2hR1.

Chaos Blade to specyficzna katana (zabiera ci hapsy podczas atakowania) i raczej jej nie ma co polecać.

Oba miecze za(pipi)iste i jedne z najlepszych broni w grze w pve i jeszcze bardziej w pvp.

Odnośnik do komentarza

Super, ale dla kogoś, kto spędził 8000h w grze (w tym 4,500 za kolumną) - dla kogoś, kto robi pierwszego runa może być ciężkim utrzymywać zawsze na sobie 10 humanity (bo często się ginie) żeby wyciągać maksymalny potencjał z Furysworda; ciężko też będzie od razu dobrze managować swoim zdrowiem, żeby nie zabijać siebie samego używając Chaosblejda.

Odnośnik do komentarza

Damian chcesz sobie ułatwic gre to najłatwiejsza opcja to dostanie sie do grobowca Gravelorda i latac z jego mieczykiem. Jest naprawde potezny jesli chodzi o wiekszą czesc gry. Potem przy odrobinie szczescia załatwiasz halabarde black knighta i dark souls leci jak z płatka. No ale ją ciezko zdobyc a gravelord sword to pryszcz. A nie biegasz z jakimis broniami lamerskimi.

 

namówiłeś mnie, wskaż  mi drogę. 

 

jak mnie wku.rwia ten wilk no nie mogę go ubić, iron golema rozwaliłem a tego kundla nie mogę. Wrócę do niego jak będę miał go na strzała.

Odnośnik do komentarza

no fajny ten scyzoryk, od razu zrobiłem go na +1 i już ma około 290 damage. Trochę długo się nim składam do pierwszego uderzenia, ale jak już się rozpędzę to wióry lecą ;)

 

no i wilka rozwaliłem. Założyłem ciężką zbroję, chyba stone i nawet biegać w niej nie mogłem, ale broniłem się skutecznie nawet przed podwójnym atakiem i poszło dosyć gładko.  Jutro do Anor Londo.

 

czy można jakoś zwiększyć ilość otrzymywanych estusów przy ognisku?

Odnośnik do komentarza

Nie napisałem ze są słabe, są niefektywne na poczatku. Czytaj ze zrozumieniem. 

Ty pewnie rozpier.dalałes wszystko w pył przechodzac za pierwszy razem no ale nie kazdy jest takim nadgraczem jak ty.

Najłatwiejsza? No nie wiem drugi raz przechodzac DS nigdy nie miałem wiecej niz 3 humanity na raz. Teraz drugi raz przechodze DS2 i mam chyba z 15 kukieł w połowie gry których nie uzywam bo jest i tak łatwo. Wiec najłatwiejsza to pojecie subiektywne.

Odnośnik do komentarza

To troszke dziwne gdyz Dark Souls to jedyna czesc gdzie smierc nie ma znaczenia. W DS czy DkS2 warto powrocic do ciala ze wzgledu na hp, ale w DkS juz nie, wiec te humanity mozna gromadzic w duzych ilosciach.

Ja tylko radze by sobie z duszy Quelaag ktorys z tych broni zrobil, bo warto - nawet jesli po zdobyciu nadal bedzie uzywal czegos innego.

Odnośnik do komentarza

nie chce sie wpyerdalać ale może spytajcie go jakie statsy ma zanim polecicie mu jakąs broń

 

 

 

 

No nie wiem drugi raz przechodzac DS nigdy nie miałem wiecej niz 3 humanity na raz. Teraz drugi raz przechodze DS2 i mam chyba z 15 kukieł w połowie gry których nie uzywam bo jest i tak łatwo. Wiec najłatwiejsza to pojecie subiektywne.

 

zupełnie bezsensowne porównanie

Odnośnik do komentarza

 

Tutaj masz jak tam dojść, ja zawsze tak robiłem przechodzac DS, i zawsze taki myk mi ułatwiał gre  265 damage to niw w kij dmuchał ;)

 

Przeszedłem DkS wiele razy a dopiero teraz dowiedziałem sie o tej akcji z grobem o_O nawet nie wiedziałem, że u Gravelorda jest convenant. No ale tak to jest jak sie przechodzi bez poradników xD

Odnośnik do komentarza

Vitality 21

Attunement 10

Endurance 16

Strenght 37

Dexterity 19

Resistance 15

Inteligence 9

Faith 12

 

pewnie staty zje.bane dodaje na czuja, ale przyj.ebanie musi być.  W Anor Londo dotarłem do walki z bossem Ornstein & Smough. Chyba spędzę z nimi trochę czasu. 

 

ps. na początku Anor Londo jak idę w lewo za tymi dryblasami, potem jakby pisakowa droga i jest przejście z pomarańczową mgłą. Co tam jest? Bałem się zajrzeć.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tutaj masz jak tam dojść, ja zawsze tak robiłem przechodzac DS, i zawsze taki myk mi ułatwiał gre  265 damage to niw w kij dmuchał ;)

 

Przeszedłem DkS wiele razy a dopiero teraz dowiedziałem sie o tej akcji z grobem o_O nawet nie wiedziałem, że u Gravelorda jest convenant. No ale tak to jest jak sie przechodzi bez poradników xD

 

 

Nie trzeba do tego poradników. Ja przypadkiem jak tam latałem zobaczyłem ze jest mozliwosc interakcji z trumną. No to sie położyłem, patrze a tu mnie przenosi. Fajny temat :)

 

Dopiero za drugim razem przechodzac przeczytalem poradnik bo właziłem do tej trumny a mnie nie przenosiło i nie mialem pojecia wtedy dlaczego 

nie chce sie wpyerdalać ale może spytajcie go jakie statsy ma zanim polecicie mu jakąs broń

 

 

 

 

No nie wiem drugi raz przechodzac DS nigdy nie miałem wiecej niz 3 humanity na raz. Teraz drugi raz przechodze DS2 i mam chyba z 15 kukieł w połowie gry których nie uzywam bo jest i tak łatwo. Wiec najłatwiejsza to pojecie subiektywne.

 

zupełnie bezsensowne porównanie

 

To moze takie ze chyba 5 bossów pod rzad wczoraj pokonalem za pierwszym razem co mi sie w DS1 jednak nie udało :(

 

No ale to tez bez sensu porównanie bo nie przeszedłem 20 razy tej samej gry jak czub wiec sie nie znam.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...