Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj pograłem z 5 godzin i jestem grą absolutnie zachwycony.

Wiem, że Figaro i inni mi radzili odpocząć po Demonsach (90 godzin naciupane w 3 tygodnie) ale jak przyszedł mój egzemplarz to po prostu nie wytrzymałem i musiałem odpalić.

Wow, ostatnio screeny z tej gry chyba widziałem z 5 lat temu i pierwsze co mnie zaszokowało to to, jak bardzo graficznie ta gierka jest lepsza od poprzednika.

Szkoda, tylko, że framerate faktycznie bywa często koślawy, no ale jakoś się będę musiał przyzwyczaić.

Obecnie jestem gdzieś przy 'pancernej świni' więc bez szału, ale na spokojnie chłonę klimat i uczę się zmian w systemie względem Demon's Souls.

 

Wziąłem wanderera i latam sobie ze scimitarem, build robiony wybitnie pod dexterity :lapka:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

O właśnie, Bansai mnie hejtuje za chodzenie z tarczą i scimitarem.

 

Czy w nieoficjalnym savoir-vivre świata Souls-like zabrania się nosić tarczy i miecza jednocześnie dexową postacią?

Wytłumaczcie mi to i inne aspekty, może jeszcze coś robię źle, pozdrawiam :usmiech::lapka:

 

2hand albo pewna rzecz, której nie ma w DeS czy Bloodborne jest fajniejsza opcją dla Dexa.

Odnośnik do komentarza

Oj Masorz Masorz...

 

sluchaj sie pawcia, skonczysz w fabryce skladajac xboxy xdddd

 

Z takim podejsciem do "dex builda" to nic tylko czekac na screen z katana i dupna tarcza :cool:

 

Jak to nie, milo tak ściągnąć z powietrza nacierajaca na Ciebie wywerne albo innego bazyliszka :banderas:

Wiem że to samo można robić znakami, ale lepszy feeling przy kuszy jest

 

Co!? Strzelenie drewnianym beltem daje lepszy feeling niz uzycie aarda? Co te typy to ja nawet nie...

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Dobra, ogólnie to chcę sam poznawać gierkę i lore, ale mnie zaintrygowałeś, możesz w spoilerze napisać o co chodzi?

 

 

Piromancja. Nowy rodzaj magii, której damage nie skaluje się z żadną statystyką, więc nie trzeba ładować w magiczne staty, i do tego im większy dex, tym krótszy czas castowania. Fajny mieczyk w prawą łapę, piromancja w lewą i masz najbardziej cool setup w soulsach.

 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

U mnie w Soulsach zawsze miecz i tarcza - tylko wtedy czuję się, jak prawdziwy, średniowieczny zakapior. Kilka strzałów, blok, roll - taktycznie i powoli. Teraz dopiero będę miał jazdę, bo zacząłem swoją przygodę z Bloodborne - do tej pory trochę omijałem, bo brak tarczy właśnie...

 

No i Wiesiek... Kusza fajna jest, choć w sumie rzadko korzystałem, chyba głównie po to, by trofeum wbić :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...