Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sobie gram z dala od moich konsol na laptopie w DkS 1. grając w niego zaczynam zalowac, ze porzucilem robienie platyny na PS3 i chyba do niej wrócę jak już skończę przygodę z DkS3 :). Zrobiłem się trochę OP, bo pierwszy black knight wydropił mi black knight sword :obama: gargulce nie mialy zadnych szans

Odnośnik do komentarza

Po dwóch dniach przerwy wróciłem do gry. Zachciało mi się powrotu do undead asylum aby zabić opcjonalnego bossa. Pomyślałem claymore + 10 crest shield i nic mi nie grozi. Miałem 30 humanity bo dawno nie zginąłem i farmilem titanite. Pierwszy encounter z bossem i za wolna rolka po upadku śmierć. Drugi encounter z bossem i zbyt szybko chciałem humanity odzyskać. 30 humanity w plecy ale za 3 razem padł. Zrobiłem wszystko co mogłem nawet katakumby z divine long swordem + 5. Teraz muszę iść tam gdzie fps mówi "fuck it"

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Eksploruj, eksploruj, eksploruj Masorz. Pewnie sobie wiele rzeczy zaspoilerujesz zanim je sam odkryjesz, ale cholera, EKSPLORUJ. Wszystkie lokacje. WSZYSTKIE.

 

 

 

:obama:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Eksploruj, eksploruj, eksploruj Masorz. Pewnie sobie wiele rzeczy zaspoilerujesz zanim je sam odkryjesz, ale cholera, EKSPLORUJ. Wszystkie lokacje. WSZYSTKIE.

 

 

 

:obama:

 

Tak się staram robić cały czas, i dlatego w Blodborne mam 270 godzin a w Demonach 90.

W Darkach obecnie jest 30 godzin i 42 level.

Uczikatanka na plus 7 :kaz:

Odnośnik do komentarza

możesz też wezwać jednego lub nawet 2 npc'ow zakładając że wcześniej z nimi porozmawiałeś /uwolniłeś. Prawie na 100 proc masz go do wezwania za filarem przy schodach:D   dark_souls__solaire_by_menaslg-d8izp0x.p

 

 

 

NPC bardzo pomaga bo potwór atakuje npc a ty w tym czasie zagruj jego dupe. Jak odetniesz ogon dostaniesz broń . A i jest wrażliwy na lighting i dosłownie przed nim jest sprzedawca co sprzedaje item aby na broń dodać obrażenia od tego :)

 

 

 

 

Edycja :

 

Uff Blightown za mną :D  tak mi się nie chciało tam biegać że większość itemów olałem. Bossa zabiłem siostre spotkałem Ectus + 3. Claymore i elite knight armour + 10 jestem tankiem i jak czołg pre na przód ;)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Też chodzę w Elite Knight Armorze.

 

Skończyłem niedawno Sen's Fortress. Fajna lokacja, taka bardzo zręcznościowa bym powiedział.

Ale to co jest później.

 

Anor Londo, O MÓJ BOŻE JAK TO, POWTARZAM, JAK TO WYGLĄDA!

 

Jeżeli chodzi o bronie to latam z Uchigatana +10 oraz Longbow +8, tarcza to Heater Shield +5 i okazjonalnie (zależnie od potrzeby) jakieś inne.

 

Jest cudownie :fsg:

Odnośnik do komentarza

Mi tam Anor Londo niespecjalnie się podobało, jakoś tak wolę te wszystkie zmurszałe ruiny, zamczyska, czy mroczne lasy - bardziej "organiczne" miejscówki. AL trochę zbyt sterylne było, o ile jeszcze widok z zewnątrz i te oświetlone zachodzącym słońcem mury były spoko, tak wnętrza tego zamku strasznie mi nie pasowały.

Jedynym plusem Anor Londo jest to, że gdzieś tam na ścianie wisi pewien obraz...

i tam dopiero jest cudowna miejscówka :)

 

Odnośnik do komentarza

zabiłem wilka i trafiłem do drugiej mojej najmniej lubianej miejscówki sens fortress . Chciałem szybko zrushować ją i na prawie samej górze zapomniałem o jednym magu który zepchnął mnie z mostu.... no cóż jutro też jest dzień. Być tak blisko ogniska i cofnąć się na start :D  Moja pamięć nie jest tak dobra jak myślałem

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...