Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 2 trofiki od platyny.

1 to knights honor to jakaś masakra trezba miec wszystkie bronie??

2 to wszystkie cuda. Brakuje mi tych z covenantów. Najjgorzej że z moim levelem mało kto jest. Mój to 450sl. Jestem na NG+ i brakuje mi 3 medali i 6 tych souveniris.

 

Zacząłem od nowa lv 14 i jest z kim grać. Pomagam gargulce zabijać i dostaje medale:) Może ten trofik wbije na nowej postaci.

Edytowane przez tom0803
Odnośnik do komentarza

Jestem 2 trofiki od platyny.

1 to knights honor to jakaś masakra trezba miec wszystkie bronie??

2 to wszystkie cuda. Brakuje mi tych z covenantów. Najjgorzej że z moim levelem mało kto jest. Mój to 450sl. Jestem na NG+ i brakuje mi 3 medali i 6 tych souveniris.

 

Zacząłem od nowa lv 14 i jest z kim grać. Pomagam gargulce zabijać i dostaje medale:) Może ten trofik wbije na nowej postaci.

 

Ja zrobiłem wszystkie bronie z listy na wiki i trofeum wpadło, niestety nie wiem, czy da się którąś broń ominąć http://darksoulswiki...hievement+Guide

 

Jeżeli grasz swoją pierwszą postacią, brakuje Ci 3 sunlight medali i jesteś na NG+, to nie zaczynaj nowej gry. 3 sunlight medale są w skrzyni w Anor Londo, a żeby wykuć wszystkie bronie i tak musisz tam pójść na NG++ do kowala.

 

jeśli chodzi o souveniry, to zdobyłem je ubijając harpie w Painted World of Ariamis, z prozaicznego powodu - w walkach online dostawałem mocno w tyłek ;) zdobycie 6 souvenirów zajęło mi niecałą godzinę

Edytowane przez KonradS
Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o souveniry, to zdobyłem je ubijając harpie w Painted World of Ariamis, z prozaicznego powodu - w walkach online dostawałem mocno w tyłek ;) zdobycie 6 souvenirów zajęło mi niecałą godzinę

 

Grałem 1h to ze 2 wpadły. Następnego dnia nic. Następnego 1 wpadł. Ale zrobię jak mówisz powalcze o nie z harpiami, a te 3 medale zgarne na NG++ i zalicze wtedy.

Odnośnik do komentarza

Od GameInformer:

In interviews leading up to Dark Souls’ release, you suggested that players should go with the pendant starting gift. There’s still a lot of confusion and mystery in the community surrounding what this item affects. Now that the game has been out for a while, care to give any further clues?

 

Hm.... I am very happy to get this question because this is exactly what I expected. I am very sorry, I cannot tell you here how you use the item. I still want people to try investigating the meaning of the item. Please find it out on your own! [laughs]

 

Trolling od From Software. Wygląda na to, że są jeszcze rzeczy do odkrycia w grze. :)

Odnośnik do komentarza

To akurat nieprawda. Już to ludzie robili i nic z tego nie wyszło. Jest jeszcze sporo bzdur, np. porozmawianie z Priscillą z wysokim humanity, ale to wszystko nieprawda. Na pewno pendant daje kilka dodatkowych linijek tekstu od Kaathe. Może oprócz tego mieć jakiś inny użytek, skoro szefu od gry tak mówi.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Widziałeś jak szef od gry wygląda? W(pipi)ia ludzi celowo i tyle.

 

Swoją drogą wiem już o co kaman z inwazjami. Jak używasz red orba to invejdujesz ludzi > twój SL. Jak cracked to w twoim zakresie. Dobrze,że kaathe je sprzedaje choć zarąbanie kolesia na 600SL niggerem w royal helmie i sukience daje pewną satysfakcję.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, pokonałem Four Kings na NG+ bez Iron Flesh, używając Iaito +15 i Grass Crest Shield. Iaito robił jakieś 240dmg, czyli mało, ale wygrałem bez problemu, a spawnowało się ich 2/3. Jednak nie są tacy trudni, trzeba tylko unikać wszystkiego co możliwe i nie rushować walki.

 

Jeszcze dołączyłem do Forest Hunter covenant. Wszystko ok, NPC są friendly, wygrałem jakieś 10 walk, po każdej rozmawiałem z Alviną i nie dostałem nic. Ciągle powtarza to samo co po wstąpieniu do nich. Miał ktoś tak? Robię to na NG+, na wcześniejszym playthrough ją zabiłem, ale zrobiłem seek absolution u Oswalda.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

No, w końcu mogę w to pograć. Jak zobaczyłem Demon's Souls zapragnąłem mieć PS3;). Tak się zastanawiałem czy kupić, ale jak dowiedziałem się o Dark Souls - spasowałem.

Teraz, jak w to pograłem, to naszła mnie refleksja, że już w coś podobnego grałem. Dawno temu.

 

Vagrant Story.

 

Podobnie skonstruowany świat, wymagający system walki i stopień trudności, oszczędna fabuła (chociaż w VS chyba było jej więcej).

I ilke it. I like it a lot. ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie ... Jak wstąpić do Darkwraith Covenant ? zabiłem wilka czyli jestem w stanie dostać się do the abyss, po zabiciu Four Kings'a miał się tam pojawić Keeneth.. jednak go nie ma... natomiast śpi sobie spokojnie Firelink Shrine. Co zrobić by go obudzić i by się pojawił w The Abyss ?

Czy po zdobyciu Lordvessel w Anor Londo rozmawiałeś z Frampt w Firelink Shrine? Jeżeli tak, to Kaathe w The Abyss już się nie pokaże - dopiero w NG+ będziesz mógł dołączyć do tego covenant.

 

 

 

Mam problem z Covenantem Warrior Of sunlight.

Dałem 10 albo nawet 11 medali i nic mi niedało.

Solaire jest cały czas tam gdzie pierwszy raz go spotkałem.

Czy medale przepadły i bede musiał wszystko od nowa zacząć?

Jaki masz poziom tego covenant? Za 10 medali powinno być już +1 i wtedy dostajesz Great Lightning Spear.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...