Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to (pipi)ie Darkwraith, już nigdy ich nie użyję przez dragon head glitch. Za każdym razem invadowałem lvl 200+, do tego częste lagi i tyle z tego było. Gdyby ten glitch się nie pojawił to może byłoby normalniej. Red cracked eye to jest jakieś wyjście, ale muszę być w human form (zresztą z orbem też), a w tym czasie ktoś może chcieć mnie najechać i wtedy muszę czekać na gościa żeby się wbił do mojego świata. Gorzej jak nie wbije, bo czas zmarnowany, a u mnie to często długo trwa.

Czasami po takiej akcji orb mi się kompletnie glitchował i nie mogłem go użyć aż nie usiadłem przy ognisku. To po patchu.

W Darkmoonie wczoraj miałem więcej invadów niż trzema postaciami w darkwraith. Czasami też zarzucam pierścionek w Anor Londo i dosłownie chwilę czekam na invade. Pierścionek zdejmuje przed przejściem do świata gracza, zakładam inny i gra gitara. Do tego mam Darkmoon blade, który scaluje się z rangą w covenancie.

Spam orbami w darkmoon i darkwraith dla mnie był taki sam przed i po patchu, więc to mnie nie rusza.

 

 

BTW Forest Cov jest oficjalnym miejscem dla trolli i glitcherów. Z ciekawości zrobiłem invade jako Darkmoon. Wpadam, ładuje w typa combo, a jemu nawet kreska życia nie ubyła. Nowy glitch?

 

BTW2 Four Kings na NG+ dzisiaj ubiłem. Beka, z great magic barrier nie zadają prawie w ogóle dmg. Oni mają chyba bronie ze statusem magic. Na każdego czekałem dobre kilkanaście sekund zanim się respawnował, a normalnie kiedyś ganiałem od jednego do drugiego.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

aaa no chyba,że tak.

 

W kilnie akurat darkmoon/darkwraith to bez znaczenia bo i tak za często ci ludzie wpadają jak jesteś w humanie. Ja jeśli chcę pvp to stoję po prostu tam i czekam. Jak chcesz souveniry dla lepszego blejda to lepiej invejdować w innej lokacji albo harpie pofarmić(po patchu lecą z nich jak cukierki)

Odnośnik do komentarza

Uff, Capra padł dziś chyba przy szóstej próbie. Właściwie gdyby nie "arena" wielkości mojego pokoju, to walka byłaby banalna. Pobłądziłem też po Depths, Smok stamtąd ubity już. Zastanawiam się czy iść próbować szczęścia z Hydrą w Darkroot Basin, czy może lecieć dalej do Blight Town o którym się nasłuchałem "cudownych" opinii.

 

Btw, żaby srające curse są absolutnie przeurocze. Tak właściwie to bardziej mnie wpieniają szczury i gluty spadające na łeb, niże one:p

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Żeby zdobyć Sunlight Spear potrzebuje mieć Covanant Warriors of Sunlight na +1 i dusze tego ostatniego bosa Lord of Cinder.

Ale w tej chwili mam +1, ale niemam duszy to muszę przejśc grę, a wtedy ten covenant bede miał znowu na 0. I znowu bede musiał uzbierać te 10 medali??

Czy wystarczy dać dusze na NG+ i ten miracle wpadnie.

 

Kogo trzeba zabić żeby otworzyły się wrota do KIlna?

Edytowane przez tom0803
Odnośnik do komentarza
Jeżeli nie używasz dragon weapon (nie licząc Drake sword, bo jego się nie opłaca ulepszać) i/lub czarów to nie trać czasu na hydrę. Możesz mieć na tym etapie za słabą tarczę.

 

Damn, dopiero teraz mi się temat zaktualizował po ostatniej awarii forum.

 

Zaliczyłem Blighttown najpierw, tarczę mam, Hydrę ubiłem (tarcza-nazwy-nie-pamiętam świetnie redukowała jakieś 90% obrażeń), więc poszło bez najmniejszych stresów. Inna sprawa, że po samej walce nie dostałem nic specjalnie ciekawego, więc lekki zawód.

Odnośnik do komentarza

Żeby zdobyć Sunlight Spear potrzebuje mieć Covanant Warriors of Sunlight na +1 i dusze tego ostatniego bosa Lord of Cinder.

Ale w tej chwili mam +1, ale niemam duszy to muszę przejśc grę, a wtedy ten covenant bede miał znowu na 0. I znowu bede musiał uzbierać te 10 medali??

Czy wystarczy dać dusze na NG+ i ten miracle wpadnie.

 

Kogo trzeba zabić żeby otworzyły się wrota do KIlna?

Jeżeli nie opuścisz tego covenanta to w NG+ nadal będziesz miał rangę z NG. Czyli dostaniesz miracle spokojnie.

 

Żeby otworzyć drzwi musisz mieć 4 dusze lordów.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

troche nienormalna ta gra. Zerwalem te pieczeci czy co tam do tych jakichs mega bossów i tak: Pierwszy, bodajże seth, robi spokojnie curse i od razu padam. Drugi, ten z abyssa, to jakis hardkorowiec, a do 3, prawopodobnie jest za tym miejscem z lawa, ale nawet nie wiem gdzie jest tam wyjscie. Oczywiscie to, to bede mogl sobie zobaczyc na yt, ale i tak pozostaje kwestia tego nienormalnego bossa, four hero chyba. Praktycznie caly czas gralem bez zadnych podpowiedzi, ale widze ze jest to prawie niemozliwe : /

Odnośnik do komentarza

Jaki masz build, bronie i czary?

 

 

Four Kings - podchodzisz najbliżej jak się tylko da, broń 2h i bijesz. Crest shield w razie gdybyś musiał się bronić. Do tego magia. Jak masz Great magic barrier to castuj na początku walki i przy trzecim królu.

 

Seath - to akurat jeden z najprostszych bossów w grze. Przy pierwszym spotkaniu giniesz, bo musisz, żeby dalej prowadzić grę. Przy drugim po prostu go zabijasz jeżeli nie potrzebujesz Moonlight sword. Trzymasz się lewej lub prawej strony, on się kręci i nie zadaje żadnego dmg.

 

Nito - to samo co Four Kings, tylko czekasz aż on do ciebie podejdzie tam gdzie spadłeś. Bo inaczej zaggrujesz duże szkielety.

 

Bed of Chaos jest w Lost Izalith. Wchodzisz drogą którą odblokował Ceasless Discharge. Tak naprawdę z nią nie walczysz w normalny sposób.

 

Odnośnik do komentarza

Nie da się unless masz kogoś do pomocy, wszystkie 3 postaci w zasięgu levelowym i dużo farta by typka do pomocy 2 razy przyzwać.

 

A co to za problem z tym sprzętem? Ja swego czasu siedziałem na gargulcach mając 15Sl, kompletnie dopakowaną pyro hand, full elite knighta +10 i jakiś tam miecz-da się przejść grę na takim poziomie bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...