Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

ja przez laga przestalem w to grac. Nie ma to jak dostac 2 razy pod rzad backstaba od przodu zeby sobie przypomniec jaka ta gra jest zepsuta ;b

 

 

 

To nie backstab od przodu tylko legitimate technika,którą sam stosuję(w sensie jeśli jest tuż przed tobą, nie kilometr przed), zlukaj filmik:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nGF9JHw0W5Q

 

 

W porównaniu z Demon Souls tutaj jest jednak spoko.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Sprawa jest prosta-dostajesz backstaba z kilku metrów, lag.

 

Dostajesz backstaba jak typ jest tuż przed tobą-nie lag. Po prostu ty nie widzisz jak cię obchodzi lekko ze względu na opóźnienie-bardzo dobrze to na filmiku który wrzuciłem widać(kiedy uploader dostaje backstaba). Wg typa,który dostał backstaba na 90% jestem pewien że widział gościa przed sobą. To akurat normalne i działa w 2 strony.

Odnośnik do komentarza

Jest zajebiście. W menu ulepszania broni klikałem za szybko i ulepszyłem Lightning Claymore na +5 zamiast katanę. Zabrałem już ponad 100 chunków i żadnego titanite slaba. A tych slabów potrzebuję jeszcze ze trzy.

Wiem że onion knight może mi dać slaba, ale nigdy nie udało mi się dobrze poprowadzić jego questa. Teraz załatwiłem sobie Fog ringa żeby w Lost Izalith to dobrze zrobić. Oby się udało. :P

Odnośnik do komentarza

To miałeś fart ze slabami, ja ani jednego z jaszczurów =/ Welp zrobiłem quest michellina i jest ok.

 

btw zrobiłem osom wyglądającą postać, serio, jestem z siebie wyjątkowo dumny. Pierwszy raz wziąłem laskę(piąta postać) i się kilku rzeczy dowiedziałem-np,że niektóre zbroje inaczej wyglądają.

 

Inwazje w anal londo, 14:3 , jak ja lubie wpadać na typa z 2 phantomami lagującego.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Grałem dopiero jakieś 3h, Undead Burg głównie i trzy razy miałem sytuację, że znienacka w ekwipunku pojawiła mi się dodatkowa Estus Flask (raz uratowało mi to życie :P). Było to w trakcie normalnej eksploracji, czy nawet walki. Od czego są zależne takie "gifty"?

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie Lifehunt Scythe ale jakoś ssie. Strasznie wolne ruchy, ogólnie dziwny moveset i co najgorsze ten bleed proc wolno się nalicza, pomimo 500 w statsach. Pocieszenie, że jak się naliczy to jest rzeź. Muszę to jeszcze ogarnąć.

 

Dołączyłem do Darkmoon Blade - najlepszy cov w grze. A że mam dex/faith build to tym bardziej. :) Tylko zapomniałem od Gravelorda zebrać dwóch czarów i muszę opuścić na razie DMB. Dobrze że jeszcze nie levelowałem tego cov, bo byłaby strata.

Odnośnik do komentarza

Kolejne pytanka i z góry przepraszam że być może pytam o coś oczywistego, ale wolę zwracać się o pomoc na forum, niż od razu szukać na wiki (co trochę zabija przyjemność z gry imo :P). Na forum zawsze jednak mogę dostać jedynie wskazówkę, a nie od razu rozwiązanie na tacy.

 

Jak wygląda tu sprawa z ciężarem ekwipunku (nie tego który mamy sobie, a wszystkich klamotów które znajdujemy po drodze)? Nie widzę nigdzie współczynnika określającego maksymalny ciężar inventory, ale i tak wyczuwam tu jakiś haczyk. Zauważyłem tez u Undead Merchanta bottomless box i zastanawiam się czy ono nie ma coś wspólnego z tym właśnie (w charakterystyce przedmiotu jest jedynie dość lakoniczny opis możliwości zarządzania przedmiotami przy ognisku).

 

Dalej, czy jeśli mam Drake Sword, to jest sens zabijania ww merchanta, żeby zebrać z niego Uchigitanę?

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Klamoty nic nie ważą i można je nosić ile się chce a bottomless box jest po to, żeby graty których się nie używa przechowywać w nim właśnie a ze sobą nosić tylko te które są używane, to ułatwia np. szybką zmiane broni, nie trzeba jej długo szukać wśród klamotów. Co do uchi żeby była mocniejsza od drake sworda trza ją dopieścić co wymaga progresu w grze a wtedy możesz ją tanio kupić od innego merchanta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...