Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam patch, da rade zrobic normalny build na pvp czy ludzie i tak uzywaja fag ring, twop etc ?

Domyślam się, że chodzi Ci o Ring of Fog. Osobiście należę do Forest Hunters, wczoraj stoczyłem z 15 pojedynków i nikt go nie używał. TWoP sam testowałem trwa teraz 10 sekund i ma nieco mniejszy zasięg. Ogólnie inwazji jest dużo więcej; w Kiln of first Flame zaatakowano mnie 3 razy z rzędu (po zabiciu jednego poniżej minuty pojawiał się następny, najpierw DS, potem dwa SoV)

 

 

Los Izalith normalną drogą jest teraz ekstra, zaggrowałem tylko dwa dinozaury. Zmienili im aggro i niektóre poprzestawiali. Między innymi teraz żaden nie blokuje ścieżki na górę.

W Tomb of the Giants też zmienili ustawienie psów, teraz można rushować bez podniesionej tarczy.

Dostaję masę dusz na NG+, w Anor Londo knight sypie po 3k dusz, sentinele jeszcze więcej.

To lipa trochę. Obniżyli poziom trudności.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj trochę pograłem po dłuższej przerwie, zrobiłem nową postać i invadowałem na drugim levelu :D Podłączało mnie praktycznie od razu. Czuć, że poprawili tryb sieciowy. Przytrafiły mi się za to dwie ciekawe sytuacje. Przy gargulcach zinvadował mnie koleś w secie Smouga i zgasił mnie na hita combustionem (mam 4 lvl);]. Druga to jak byłem przy Caprze, patrze summon stoi, użyłem, a tam jakiś typ w secie Darkwraith, zgasił mi bossa na 2 hity;D Fart

 

Jak się kogoś summonuje w coopie to też obowiązują ograniczenia levelowe nie? A jak ubije dajmy na to gargulce to będzie mnie mógł ktoś zsummonować jak on ich jeszcze nie zabił?

Odnośnik do komentarza

Pa patchu zdarzają się dziwne glitche. Np. kładę summon do coopa a zamiast tego invaduję czyjś świat. Wczoraj też miałem taką sytuację, że gość wpada do mojego świata, animacja pojawiania się jeszcze nie skończona, a on mnie już na(pipi)ia lightning claymorem. To raczej nie był lag.

 

W Kilnie dostałem summona coopowego od typka na PvP. Patrzę a on w Fog Ringu, za chwilę ktoś nas invaduje a ten gość wali TWoP, ale niestety nie działa jak wcześniej. :D Ja stałem z boku i patrzyłem. Summonował mnie kilka razy i za każdym razem dostawał baty. :)

 

Jak się kogoś summonuje w coopie to też obowiązują ograniczenia levelowe nie? A jak ubije dajmy na to gargulce to będzie mnie mógł ktoś zsummonować jak on ich jeszcze nie zabił?

2x tak.

 

 

 

 

dfea9e7d871f6e6dc4322a03bae35c45.jpg

 

 

Edytowane przez Crying_Wolf
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę, że znacząco obniżyli poziom trudności. Dostajemy teraz ponad dwa razy więcej dusz i przeciwnicy mają mniej HP. Ponadto, w niektórych miejscach zmienili rozstawienia przeciwników, by było łatwiej. Scasualowali ten tytuł.

 

Kolega,że mega pro widzę.

 

Bardzo dobrze zrobili z psami i smoczymi anusami. Psy pewnie zabiłeś z dystansu magią a smocze tyły obszedłeś skrótem w lost izalith. Zakładam,że tak bo jakbyś próbował z psami bić się na melee i przejść lost izalith normalną drogą to byś tak nie gadał. Jest różnica między byciem trudnym a byciem cheap-te 2 miejsce imo były cheap jak diabli, a nie trudne. To był zwyczajny trial and error(zwłaszcza lost izalith, chodziłeś tyle razy aż tyłki same się powybijały) a psy były praktycznie nie do obejścia dla postaci pure melee jeśli b dobrej tarczy się nie miało.

 

Swoją drogą poprawili wreszcie drop rate-3 tripy w new londo i mam 2 slaby i 11 chunków. To rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze zrobili z psami i smoczymi anusami. Psy pewnie zabiłeś z dystansu magią a smocze tyły obszedłeś skrótem w lost izalith. Zakładam,że tak bo jakbyś próbował z psami bić się na melee i przejść lost izalith normalną drogą to byś tak nie gadał.

A właśnie, że nie. Nawet nie szedłem tym skrótem w Lost Izalith ani razu. Te stwory przecież same siebie mogą atakować jak są blisko. Psy rozwalałem melee za pomocą halabardy. Te pierwsze psy po prostu wyciągałem na szersze tereny i tam załatwiałem. Poza tym jak ktoś miał Eagle shield to spokojnie zablokuje większość ataków. Dodając jeszcze sunlight maggot nie jest tak ciężko.

 

Co do drop rate to dobrze, że poprawili -przed patchem musiałem zabić jakieś 40 tych żab by dostać jedno Eye of Death ( z drop ratem na poziomie 380 ).

No i dobrze, że pyromancja jest nieco słabsza, była za mocna, a jeszcze nie miała żadnych wymagań.

 

EDIT> A propo Eye of Death... Patrzył ktoś jak działa teraz? Bo ja przed patchem jak użyłem to w moim świecie pojawiały się mocniejsze wersje przeciwników (?) i nic poza tym.

Edytowane przez wojciecham
Odnośnik do komentarza

Teraz niby jest tak,że zostawia się znak i w 3 randomowych światach się red phantomy pojawiają. Reszta zasad wg założeń, mogą znaleźć twój znak i cię zabić.

 

Ja już miałem styczność z bp guardem w anor londo ale jakoś specjalnie silniejszy nie był.

 

Swoją drogą fajnie,że poprawili coopa-teraz jest +-(10SL+10% current SL). Stąd tyle znaków nagle wszędzie.

Odnośnik do komentarza

Dżar dobrze pisze. Psy jeszcze dało się przeżyć i nie miałem z nimi problemu, ale Lost Izalith to zwykły wałek, gdzie 90% to szczęście. Te łapy smoków ściągały na 1-2 hity, aggro było ogromne i były praktycznie obok siebie. Do tego lava i odechciewa się grać. Teraz na szczęście nie muszę przy każdym playthrough dołączać do Chaos cov żeby miło przejść grę.

 

Robię nową postać, nie mogę się zdecydować na spellsword build, faith czy sorcery. Mam już magika, a faith jeszcze nie próbowałem. Dylemat...

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc nie wiem czy 10% ale grunt,że tylko na +, czytaj nie invejdniesz nikogo poniżej twojego levelu.

 

Z tym slabem to fart jest po prostu, teraz chciałem trzeciego to za nic nie chciał lecieć, mam za to 20 dark handów xD

 

Nowa postać na 60sl,a nadal 12 vitality bo w damage poszedłem. Polecam spróbować, skilla niesamowicie takie bieganie podnosi i emocje są jak ch,olera.

Odnośnik do komentarza

ale Lost Izalith to zwykły wałek, gdzie 90% to szczęście

No to trzeba było łuku użyć jak miałeś problem. Composite Bow+5 i 60dmg jedną standard arrow zabierało się, miałeś tam te trzy filary i za nimi mogłeś się kryć i strzelać. Swoją drogą to trochę nudnawe było... Więc w sumie może to i lepiej, że jest ich mniej teraz na drodze.

Odnośnik do komentarza

Ad łuku to

 

PÓŁ GODZINY PÓŹNIEJ

 

No właśnie, to był po prostu zły level design, teraz jest ok, dukes archives dalej mnie niemiłosiernie w(pipi)iają, jak ja nienawidzę tego poziomu dżizys.

 

a, zapomniałem-ktoś na chanie wykazał się kreatywnością, fajne sety w sumie

 

 

1322143069973.jpg

 

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

"Śmierć" wygląda ekstra. :) To jest Lifehunt Scyhte?

 

Zapomniałem że ninje w Darkroot Garden przestawili. Zaryzykowałem strącenie go i na szczęście się udało, ale nie polecam. :)

 

Ja też chyba zostaję na 60-70 lvl. Będzie śmieszniej.

 

Jaki jest SL coop range dla Gaping Dragona?

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Ta, lifehunt scythe to jest.

 

Taka rada-uciekaj z 70. Ludzie grają na 120 z bardzo prostego powodu-dużo życia, nawet jak wpadnie jakiś backstab od przodu albo dostaniesz po ryju zweihanderem to nadal żyjesz i jesteś w grze, na 60 to cała gra polegała na tym kto kogo pierwszy trafi albo kto ma gorsze latency łącza(STABFEST)

 

ad gapinga to koło 30 myślę, będziesz łapał ludzi 17-43

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Ta, lifehunt scythe to jest.

 

Taka rada-uciekaj z 70. Ludzie grają na 120 z bardzo prostego powodu-dużo życia, nawet jak wpadnie jakiś backstab od przodu albo dostaniesz po ryju zweihanderem to nadal żyjesz i jesteś w grze, na 60 to cała gra polegała na tym kto kogo pierwszy trafi albo kto ma gorsze latency łącza(STABFEST)

 

ad gapinga to koło 30 myślę, będziesz łapał ludzi 17-43

dżar ma racje 120 lv to podstawa

Odnośnik do komentarza

Nom, na pewno pójdę na 120SL ale zostanę chwilę na 60-70 żeby obadać jak wygląda. Teraz mam coś ok. 40SL

Zacząłem od początku, zdobyłem lordvessel, jestem przy Four Kings i farmuję titanite chunki. Lecą jak głupie z Darkwraithów, czasami po dwa z jednego. Muszę jeszcze wstąpić do Sunbro żeby zdobyć great lightning spear. Chce mieć jakieś projectile oprócz łuku, a w faith chyba tylko to jest. Jak będzie ssać to się zmieni na coś innego.

Coopa jeszcze nie uświadczyłem na tej postaci. Chyba wszędzie byłem poniżej standardowego poziomu. Wrócę się do O&S żeby pofarmić dusze. Na Four Kings brakuje mi trochę endurance.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...