Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

mój główny ludek którym czyszcze kolejne ng+ jest melee i ma int 10. raczej bede bił niż czarował. chyba że dobije faith na 50 i włócznią gwyna też da się siać zniszczenie.

 

mam oddzielną postać pure int build z zaliczonym ng+1. easy mode, a nawet nie wiedziałem na początku, że power within działa na czary i nie korzystałem z tearstona.

Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka związana z DS:

 

From Software is partnering with Oz Cafe in Tokyo to make a Dark Souls cafe. The cafe which was inspired by Australia and not the Wizard of Oz will have special Dark Souls themed food.

 

You can order Successors of the Sun (pasta with golden tomatoes and bacon) or Butcher’s Sliced Vegetables (left). Estus flasks (500 mL on the right), Soul Spear, and Fireball are some of the drinks.

 

menu_pic01_thumb.jpg menu_pic02_thumb.jpg

 

If you’re in Japan you can scarf down mushroom people (sautéed mushrooms, Dark Souls style) starting on January 6, 2014. From Software plans to expand the cafe further when Dark Souls II comes out in March.


Read more at http://www.siliconera.com/2013/12/11/dark-souls-cafe-actual-estus-flasks-drink/#6UXjeQbgiGiXc2r5.99
Odnośnik do komentarza

robie właśnie sl1 run czyli pyromancer (prócz tego ng+5 w toku). capra nie żyje, ide zabić chaos bitch. używam battle axe i reinforced club. nie wiem jaki upgrade do nich. normal 15 i fire/light resin ? fire albo chaos ? lighting ? zdaje sie, że nie wezme slaba od stray demona bo mnie upadek zabije co nie ? żeby zrobić fire10 czy chaos, to musze zabić O&S, a na nich chyba dobrze mieć normal z buffem ? a może jeszcze divine na anor londo ? a może po prostu combo - pyro + dusk crown + dragon ring + power within (ewentualnie red tearstone) ? tyle opcji, tak mało materiałów

Odnośnik do komentarza

Do SL1 zrób sobie chaos i lightning reinforced club. Polecam też giant hammer. Normal się nie opłaca, bo nie zwiększasz statystyk, żeby obrażenia się skalowały. Oczywiście podstawa - zwłaszcza na bossów - to pyro + crown of dusk + red tearstone ring + ewentualnie power within. Ornstein jest słaby przeciwko ogniowi, więc jego szybko załatwiasz pyro a później Smougha tłuczesz reinforced club. Można go też nawalać kuszą z lightning bolt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta gra ma naprawdę fajnych, powiedziałbym honorowych graczy. Szedłem dzisiaj po lesie i dwóch kolesi mi weszło do świata. Nie walczyli razem, tylko pojedynczo (zabił mnie ten pierwszy). Nie leczył się, oczyścił lokację z mobków przed walką.

Odnośnik do komentarza

Dużo ludzi gra w to już tylko dla PvP, a gankowanie we 2 czy 3 jednego gracza jest małym wyzwaniem więc urządza się walki 1vs1. Niektóre miejsca, jak Undead Burg czy Butterfly Forest to właśnie takie nieoficjalne miejsca gdzie ludzie ustawiają się na PvP. Las wilka też jest popularnym miejscem ale tam zazwyczaj jest wolna amerykanka i wszystkie chwyty dozwolone.

 

To tak przy okazji - jak ktoś jest chętny na bardziej zorganizowane PvP to niech zajrzy na http://dark-souls.pl - w przyszłym tygodniu będzie turniej.

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

Jakby mi ktoś odpowiedział na jedno pytanie jeśli to możliwe bez spoilerów. Przystąpiłem do covenantu tego kota (kotki?) w lesie. Z tego co rozumiem jest to covenant przeznaczony do pvp, ale co to są za postaci stojące w tym lesie, do których nie można się odezwać? I czemu niektórzy są materialni, a niektórzy trochę przeźroczyści?

Odnośnik do komentarza

Przyszedłem do kota od drugiej strony.

 

Podobała mi sie walka z Sifem. Nie dość, że sama walka była dobra, to znowu zagrali na emocjach gracza jak z maiden astraea w DeS

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

skończyłem sl1 run. wszystko łatwe, tylko gwyn trudny. ale wyru,chałem go chowając się za filarem. wiem, że można go ripostować, ale jakiś timing huyowy miałem

 

apropo riposty, to podobno target shield ma większe okno, ale jakoś tego nie stwierdziłem, w porównaniu ze średnimi tarczami, jak grass crest, czy black knight

 

a tak, to ng+6 kończe i gwyn jest coraz silniejszy, sprawia kłopoty. na ng stankowałem go jak szmate zweihanderem w giant secie

 

 

mate jakiej broni używasz ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Mam 19h i przez większość tego czasu używałem halabardy, ale przestawiłem się niedawno na ulubioną broń z Demon's Souls - winged spear, do tego long bow albo scimitar jako broń pomocnicza.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

da sie transferować item omijając level range ? ja mam 230 sl, on ma 40 sl, no i chce mu dać item. 

 

mam red sign soapstone 

 

dobra już wiem że on musi zostawić red sign żeby nas połączyło bo ma dużo niższy level , ale go nie ma, więc sie pewnie nie da

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

To może głupie co powiem, ale nie jest tak, że w new londo ogółem nie mogę przyzywać? Django pisał chyba że coś tam trzeba odblokować. Piszę tak, bo new londo nie tylko nie widziałem twojego znaku ale też żadnego innego, a w blighttown np. było ich pełno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...