Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

którą listę ?

 

ja póki co ufam tej na dark souls wikidot wiki, strona to chyba najbardziej kompletne źródło info o dr

 

 

 

wlazłem do ng+ na levelu 100. za wysoko, bo przebijałem się przez grę nie ginąc ANI RAZU.............aż do ornsteina i smough. po jakichś 10 porażkach musiałem wziąć urlop od tej gry. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mogę przyzywać phantomów. Staję nad znacznikiem, akceptuje i trzy razy pokazuje się napis o przywoływaniu phantoma. Potem 10/15 sekund przerwy i wyświetla się komunikat o niepowodzeniu. Próbowałem chyba 15 minut przywołać (różni gracze). W innych grach online działa sprawnie. Wiecie co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Duchy sa upierdliwe i nie widac konca tych ruin. :P Jeszcze pamietam, ze na innej postaci znalazlem bez problemow taka bron, ktora pozwalala atakowac bez tego przedmiotu, ale teraz nigdzie go nie moge znalezc.

 

 

BTW design gapin dragona to cos pieknego. Na poczatku, w trakcie scenki myslalem ze bedzie walczyl z troche przerosnietym krokodylem bo bylo widac tylko leb.

Odnośnik do komentarza

NL to New Londo (bez "ruins")? Jeśli tak to nie byłem. Wcześniej bez problemu przyzywałem graczy, tylko ostatnio się coś zepsuło. No nic.

 

e: Pewnie tak jak się zepsuło z niczego, to tak samo się naprawi.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja chetnie bym pogral z kims co-op lub przyjal super tajne magiczne przedmioty ktore ulatwia mi wbicie platyny. Zabawy sobie nie popsuje bo juz gralem na PC ale skonczylem w jakies twierdzy z pulapkami i jaszczurkami i potem nie wrocilem do gry;s

 

edit:

 

ok ok przepraszam ze chcialem isc na skroty, jezus:(

Edytowane przez Velius
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

2xR2(2H) kosą jest nawet odrobine szybsze od 2xR2 rapierem. z tym, że staminy przy kosie zostaje na jeszcze jedno R2, a rapierem w przypadku 1H starcza na kolejne 2xR2 (w sumie 12 trafień). czyli przez 5 sekund więcej obrażeń zada rapier....chyba, nie mam stopera w głowie. tak czy siak chodzi mi o szybkie zajeżdżanie bossów. 

jestem przed gwynem w ng+3( czyli 4ty playthrou), lvl 200. 4 kings mieli już sporo hp, na ng+ 5,6,7 moge potrzebować dobrego dps.

 

btw, O&S stanowią wyzwanie tylko solo i zabijając smough pierwszego. obecność solaire albo drugiego gracza bardzo ułatwia sprawę, zwłaszcze kiedy przeżyje, żeby odciągać uwagę super orsteina. super smough można okrutnie oszukać, bawiąc się w ciuciubabke za filarem. ale na otwartym polu emocje są.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...