Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tu macie jedyna prawdziwe wyjaśnienie tego, co się tam wydarzyło:

http://www.planetagor.pl/articles/entry/Tajemnica-tragedii-na-prze-czy-Diat-owa-cz-II-rekonstrukcja

 

Czytałam :)

Niekoniecznie prawdziwe i ostatnie. Nie wszystko jest jasne, nie tłumaczy w jaki sposób i dlaczego Ludmiła Dubinina straciła język? Po drugie, dwie osoby miały pogruchotane żebra, a nie jedna z kobiet, której rzekomo połamano przy zakładaniu/zdejmowaniu swetra. W rekonstrukcji jaką podałam jest mowa o zapiskach i niezgodnych datach odnalezienia ciał, tak jakby ktoś/wojsko było wcześniej na miejscu tragedii i zostało to utajnione - Dlaczego? Znaleziony, napromieniowany ochraniacz, nie należał do studentów, zgubił go jeden z żołnierzy, który był w pierwszej grupie odnalezienia ciał.

 

I więcej by się znalazło nieścisłości ale to niezbyt odpowiednie miejsce na tego typu dywagacje ;)

 

Załóżcie oddzielny wątek, to pokonwersujemy :P

Odnośnik do komentarza

 

Tu macie jedyna prawdziwe wyjaśnienie tego, co się tam wydarzyło:

http://www.planetagor.pl/articles/entry/Tajemnica-tragedii-na-prze-czy-Diat-owa-cz-II-rekonstrukcja

Czytałam :)

Niekoniecznie prawdziwe i ostatnie. Nie wszystko jest jasne, nie tłumaczy w jaki sposób i dlaczego Ludmiła Dubinina straciła język? Po drugie, dwie osoby miały pogruchotane żebra, a nie jedna z kobiet, której rzekomo połamano przy zakładaniu/zdejmowaniu swetra. W rekonstrukcji jaką podałam jest mowa o zapiskach i niezgodnych datach odnalezienia ciał, tak jakby ktoś/wojsko było wcześniej na miejscu tragedii i zostało to utajnione - Dlaczego? Znaleziony, napromieniowany ochraniacz, nie należał do studentów, zgubił go jeden z żołnierzy, który był w pierwszej grupie odnalezienia ciał.

 

I więcej by się znalazło nieścisłości ale to niezbyt odpowiednie miejsce na tego typu dywagacje ;)

 

Załóżcie oddzielny wątek, to pokonwersujemy :P

 

 

Nie ma sensu zakladac osobny watek bo gadasz glupoty juz na wstepie.

 

 

nie tłumaczy w jaki sposób i dlaczego Ludmiła Dubinina straciła język?

Tlumaczy.

 

 

Po drugie, dwie osoby miały pogruchotane żebra, a nie jedna z kobiet, której rzekomo połamano przy zakładaniu/zdejmowaniu swetra.

Przy probe zalozenia swetra nie doszlo do polamania zeber (xD) tylko do przebicia polamanymi wczesniej zebrami serca.

 

 

tak jakby ktoś/wojsko było wcześniej na miejscu tragedii i zostało to utajnione

Byli tam Adolf Hitler i Kaligula. Obecnosc tego drugiego moze tlumaczyc brak jezyka u jednej z ofiar.

 

Ty w ogole czytalas te analize? Ze zrozumieniem?

 

W sumie niewazne, zapewne jestes dokladnie ta osoba, o ktorej mowi wstep z linka areki czyli karmiacej sie sensacja, ufoludkami i teoriami z du.py. Ale czego mozna sie spodziewac po osobie wierzacej, ze srodek ziemi jest pusty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co prawda twisty fabularne to subiektywna ocena, bo kogoś na przykład mogły zaskoczyć, ale wypisałem właśnie parę głupotek, których natężenie jest tak duże że nie dało się przejść obojętnie. Jeszcze mi się przypomniała scena jak typiara robiła w nocy zdjęcia szyby z fleszem i jeszcze było na nich dużo widać, a wiadomo że normalnie powinno odbić się tylko światło lampy błyskowej i tyle. 

 

Niezły film, ale w życiu nie dałbym dziesiątki jak Walkiewicz. Max. 7/10 dla mnie.

c0r chłopaku widzę po twoich postach, że się chcesz rozwijać. Wywal z zakładek filmweb, onet, weszlo oraz google. Zamiast tego używaj IMDB, Yahoo, Kicker i ESPN. Wystrzegaj się polskiego dziennikarstwa jak ognia a będą z Ciebie ludzie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Już oficjalnie, więc mogę się pochwalić, narzeczona wygrała "Powiększenie" - więc teraz tylko Mętraka brakuje. Na razie skuteczność 100%, 2 wysłane teksty i dwie wygrane (wcześniej Krytyk Pisze - z Kamera/Akcja). Duma rozpiera, a i teksty inspirowane moimi wskazówkami :D

http://www.filmweb.pl/news/Oto+zwyci%C4%99zcy+VI+edycji+%22Powi%C4%99kszenia%22-119330


 

Odnośnik do komentarza

Już oficjalnie, więc mogę się pochwalić, narzeczona wygrała "Powiększenie" - więc teraz tylko Mętraka brakuje. Na razie skuteczność 100%, 2 wysłane teksty i dwie wygrane (wcześniej Krytyk Pisze - z Kamera/Akcja). Duma rozpiera, a i teksty inspirowane moimi wskazówkami :D

 

http://www.filmweb.pl/news/Oto+zwyci%C4%99zcy+VI+edycji+%22Powi%C4%99kszenia%22-119330

 

 

 

 

To super kolego ^_^ Gratsy  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...