Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No i zawsze możesz wnieść swoje piwo (zresztą dla mnie browar w kinie to absurd, zaraz zaczyna się latanie do kibla).

 

Szef AMC jest otwarty na pozwolenie używania telefonu w kinach

 

"When you tell a 22-year-old to turn off the phone, don’t ruin the movie, they hear please cut off your left arm above the elbow. You can’t tell a 22-year-old to turn off their cellphone. That’s not how they live their life."

 

:facepalmz:

Żałosna gadka. Nie widzę nic złego w rzuceniu okiem na ekran w celu sprawdzenia godziny czy coś, ale przekaz cytowanego fragmentu dotyczy innego problemu. Lekko gardzę brakiem umiejętności skupienia się na jednej rzeczy i ciągłą potrzebą kontaktu ze światem zewnętrznym w pewnych sytuacjach (kino/knajpa ze znajomymi/siłka). Mentalne adhd.

 

 

A to komuś zabraniają? W polsce w kinach i tak każdy korzysta.

 

Zabraniać to nie, ale grzeczna prośba o wyłączenie telefonów wyświetlona przed seansem to raczej klasyka.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko powiem szczerze, że przez te -naście lat chodzenia do multipleksów (z czego wiele seansów to typowa komercha), na dodatek, jak na cebulaka przystało, często w środy, nie spotkałem się ani razu z naprawdę przeszkadzającymi osobami. Śmieszkowanie występowało nieraz w trakcie trailerów, a później spokój. Może mam farta, może to kwestia godzin, w których się tam pojawiam (raczej po 20:00), no oby passa trwała.

 

A propos : jest jakiś pewny sposób na sprawdzenie, do kiedy grają dany film ? Bo jak na moje to chyba płynna kwestia, zależna od zainteresowania widzów (pamiętam, że Watchmen już chyba po dwóch tygodniach był wyświetlany ze dwa-trzy razy dziennie, w jakichś chorych godzinach, poszedłem na seans o 22:40, jeszcze w wyniku niezrozumiałej dla mnie pomyłki, okazało się, że na sali leci jeszcze jakaś polska komedia i film rozpoczął się jakieś pół godziny później lol).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jako, że to najlepszy temat do rozmów o niczym:

Koncert muzyki filmowej na rozpoczęcie festiwalu zawsze na plus, usłyszenie SW Main Theme w pełnej orkiestrowej aranżacji też robi swoje - cieszę się, że Transatlantyk przeniósł się do Łodzi, to projekt ciekawy i mający zdecydowany pomysł na siebie. Wybór filmów dobry, kino kulinarne rodem z Berlinale, 150 filmów w tydzień i super ciekawy konkurs dla młodych kompozytorów.

No i jeden festiwal z głowy - nie muszę nigdzie jeździć :v
Ta edycja będzie też darmowa, więc jak ktoś chce zobaczyć dobre, różnorodne kino, mieszka dość blisko i ma czas to warto się zainteresować (dzień przed pokazami otwiera się rejestracja, więc trzeba rezerwować bilety).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

London Has Fallen [2016] - :pawel: :pawel: :pawel: :pawel: :pawel::rotfl: :rotfl: :rotfl::pawel: :pawel: :pawel: :pawel: :pawel:

 

1/10

 

Właśnie obejrzałem.

 

Radną Niemiec zagrała obrzydliwa i szpetna kur.wa, poszli w stronę realizmu...

 

Tylko za to dałbym już mocne 3.

 

 

No to tylko tutaj bo poza tym nie ma czegoś takiego jak realizm w London Has Fallen.

Zaraz dooglądam The Witch, bo byłem zmuszony w połowie przerwać.

Odnośnik do komentarza

Metacritic coś około Batman V Superman.

Ale chcę iść do kina na audiowizualną ucztę.

Ale na IMDB 7.0

 

Only God Forgives też został zgnojony przez krytyków, ale mi się go oglądalo wybornie także :lapka:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...