Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Milan jak się musisz koniecznie do kogoś dopierdalać, to idź może do swojego działu o kogutach domowych.

Zauważ, że prawie zawsze Ty mnie zaczepiasz o jakieś chujowiny a nie na odwrót.

Daj sobie siana i nie udawaj takiego cwaniaka, bo jest to zbędne.

 

Mejm- oczywiście, że dział potrzebuje moderacji, nawet nie wiesz ile (chociażby) spoilerów musiałem zakrywać.

I masa innych drobnych rzeczy.

 

Napiszę to ten jeden jedyny raz i nie będę wracał do tematu-

administracja forum zaproponowała mi moderację tutaj to przemyślałem chwilkę i się zgodziłem.

Jak do tej pory nie było w tym temacie żadnych zastrzeżeń co do mojej funkcji.

Odnośnik do komentarza

(pipi)burza się skończyła chyba, więc można do milszych tematów powrócić.  Filmowe wrażenia z Filmweb Offline spisane w odpowiednim temacie, to tutaj trochę "innych" będzie:

* Kinoteka to dobre miejsce na taką imprezę
* przedział wiekowy uczestników to pewnie 16-70 (a na after party 20-50)
* organizacja bez zarzutu, sprawnie i gładko raczej.
* komfort seansów filmowych dobry, ale nie mogę zrozumieć jak ludzie 30+  nie wytrzymują "napięcia" i  głupio rechoczą na scenach erotycznych. Cycków pewnie pierwszy raz nie widzą (a przynajmniej mam taką nadzieję)
* After + darmowy alkohol zwykle się udaje, tutaj też tak było :cool:
* hotel dostaliśmy blisko :v

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak wypromować markę? A choćby zrobić shorta z znanymi nazwiskami. Firma BMW wypuściła niedawno teaser promujący ich autka - "The Escape", a teraz dostaliśmy pełną wersję. I oczywiście same znane nazwiska: reżyseruje Neill Blomkamp, a grają Clive Owen, Dakota Fanning i Jon Bernthal. Owen gra "kierowcę". Fani Stathama najszybciej skojarzą obraz z "Transporterem". Dakota ofiarę, a Punisher najemnika.

Dla BMW to nie pierwszyzna. Ani dla Clive'a. Niespełna 15 lat temu firma wypuściła podobny twór w formie mini sezonów - "The Hire". Owen również reprezentował wtedy "kierowcę". Przewijały się tam takie nazwiska jak Mickey Rourke, James Brown, Madonna czy Gary Oldman. Wszystko do obejrzenia na twojej tubie.

Edytowane przez Farmer
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

"Legendy Polskie" od Allegro to niezły kontent. Gdyby dać większy budżet mógłby wyjść przyzwoity film w oparciu o słowiańską kulturę. Twardowsky i Operacja Bazyliszek są świetne. Smok trochę gorszy (choć jest Stuhr) ale i tak przyzwoity. Sama Operacja Bazyliszek mocno pachnie Wiedźminem. Domagała o mało nie rzucił znaku Igni :D Lubaszenko świetna charakteryzacja i fajne easter eggy (radio marki Twardowsky). Bagiński powinien dostać porządny budżet bo tworzy konkretne kino. No i kreują coś na wzór marvelowskiego cinematic universe.

Teraz czekać do grudnia na "Jagę" :obama:

Edytowane przez Farmer
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest fanem filmu Mortal Kombat to przypadkiem natknąłem się na zajebiście napisaną historię powstawania owego filmu, złożoną głównie z wypowiedzi twórców oraz aktorów:

 

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/mortal-kombat-movie-oral-history-815287

 

Przeczytałem od dechy do dechy i aż sobie odświeżę film bo ostatnio widziałem ze 2 lata temu :obama:

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Skoro przy MK jesteśmy. Szykuje się reboot obrazu Andersona. Oczywiście tego klimatu nie będzie jak kiedyś ale youtubowy MK Legacy pokazał, że jest potencjał w marce na dobry film. Tyle, że reżyserem ma zostać niejaki Simon McQuoid, który "zasłynął" jak na razie z reklam z gierek na ps3 i Halo 3. Czy to dobry człowiek do tego zadania? Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie może co się dzieje z Brucem Willisem? Od jakiegoś czasu gra praktycznie w samych szmirach (tylko na dvd). Rozumiem, że jak ma się dużo kasy to chce się jeszce więcej, ale przeciez hajsu ma sporo, zdazył nazbierać a na samym Sobieskim podobno zgarnal 20-30 baniek do ch.uja. Dodatkowo nie wierzę, że dostaje kupę hajsu z takich produkcji (bo ile to może zarobić?)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie może co się dzieje z Brucem Willisem? Od jakiegoś czasu gra praktycznie w samych szmirach (tylko na dvd). Rozumiem, że jak ma się dużo kasy to chce się jeszce więcej, ale przeciez hajsu ma sporo, zdazył nazbierać a na samym Sobieskim podobno zgarnal 20-30 baniek do ch.uja. Dodatkowo nie wierzę, że dostaje kupę hajsu z takich produkcji (bo ile to może zarobić?)

 

No ale co to jest 20-30 baniek dla kolesia, ktory ma pewnie rachunki i styl zycia liczone w setkach tysiecy miesiecznie. Przeciez on nie splaca tysioncpincset raty i nie robi zakupow w biedronce.

Odnośnik do komentarza

Zobacz sobie film na Youtube jak Kevin Smith opowiada o współpracy z Willisem. Jestem na telefonie i nie chcę tego szukać, ale generalnie Bruce to buc.

 

Bardzo wiele to mówi. Można łatwo założyć, że kolesiow się nie chce i tyle, ma wszystko gdzieś. No co, ma już 60 lat. Niejeden z tych "zagubionych" aktorów (Johnny Depp, Seagal, Travolta) nie ukrywa specjalnie, że nie podchodzi do tego ambicjonalnie, ot, na życie trzeba zarobić to grają.

 

Pewnie też trochę przypadek, w sumie długo by mówić, czemu tak to wyszło, że nowe "Szklane pułapki" to chyba jakieś padaki, a np. "Mission Impossible" się ludziom podobają. Czasami aktor nie przewidzi, czy dany film będzie dobry czy nie. Ogólnie jednak w wieku 60 lat to raczej już mało kto faktycznie daje radę. Może to nieunikniony los.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...